(0:1)
Zakończony
Villarreal CF
komentarz

Villarreal zwyciężył na Camp Nou 2:0 i zakwalfikował się do eliminacji do Ligi Konferencji. Brązowy medal zdobyło Atletico Madryt.

90+2'

Alba po lewej stronie zaspał. Obrońca złapany został na spalonym.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

86'

Niestety czeka nas jeszcze czas doliczony. Na Camp Nou nikomu nic już się nie chce.

84'

Dogrywamy sezon, Barcelona przy piłce, ale wszystko dzieje się w okolicach środka boiska.

83'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Moi Gomez #23
82'
Ruben Pena #20
81'
80'

Barcelona w ataku, goście bronią się niemal całą drużyną.

77'

Kolejna przerwa na picie. To już ostatnia w tym sezonie.

1
77'

Mocny strzał oddał Dembele, piłka poszybowała pół metra ponad poprzeczką!

73'

Frenkie de Jong głową wpakował piłkę do siatki, jednak wcześniej na spalonym był Fati.

71'
71'
69'

Barcelona już myślami jest na wakacjach. Spadło tempo gry, Villarreal ma wszystko pod kontrolą.

67'
Pervis Estupinan #12
67'
Nicolas Jackson #26
65'
62'

Przed bramką znalazł się Alba, strzał z ostrego kąta nie znalazł drogi do bramki.

60'

Barcelona przy piłce, ale cały czas bez zagrożenia pod bramką Villarrealu.

komentarz

60'
56'
56'
Pierre-E. Aubameyang #25
55'

Cóż zrobił Traore? Zawodnik Barcelony wyłożył piłkę rywalowi. Gomez huknął z pola karnego pod poprzeczkę. 0:2!

2
2
54'

Zagrożenia pod bramką nie było, a gol dla Sevilli został anulowany.

54'

Sędzia jednak zmienił decyzję. Wszystko miało miejsce przed polem karnym. Będzie rzut wolny.

53'

Rzut karny dla Barcelony. Sędzia uznał, że faulowany był Torres.

52'

Sevilla prowadzi z Athletikiem Bilbao, gola zdobyło także Atletico.

50'

Torres wszedł z piłką w pole karne, miejsca do uderzenia jednak nie znalazł.

1
48'

Od początku 2. połowy Barcelona na połowie gości. Szukają swojego momentu gospodarze.

czas Druga połowa
komentarz

1
komentarz

Barcelona grała, ale to gracze Villarrealu kilka minut przed przerwą zadali cios.

45+2'
45+1'
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

45'

Torres z pola karnego huknął z woleja, Rulli odbił piłkę!

1
1
44'

Goście prowadzenie chcą dowieźć do przerwy. Villarreal wysoko atakuje Barcelonę, a po przejęciu piłki długo ją rozgrywa.

41'

Gol! Strzelił Alfonso Pedraza. Asystował mu Dani Parejo. Szybkie wyjście gości i to wystarczyło. Zagranie do Pedrazy, a ten w sytuacji sam na sam pokonał ter Stegena! 0:1!

2
2
40'

Villarreal w ofensywie na raz robi niewiele, cały czas gra toczy się na połowie gości.

38'

Kończą się 1. połowy na trzech stadionach i goli w nich nie ma. W czołówce La Liga bez zmian.

36'

Z ok. 25 metrów mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Pierre-Emerick Aubameyang.

33'

Troszkę spadło tempo gry. Villarreal w końcu będzie musiał zaatakować. Okazało się, że gol w Sewilli został anulowany, ale i tak granie na remis to igranie z ogniem.