Kiepski strzał z dystansu oddał Żytek. Celny, ale lekki i w sam środek bramki.

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

2
1
90'

Rzut wolny dla GKS-u z bocznego sektora boiska. Jedna z ostatnich szans dla gospodarzy.

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Julio Rodriguez.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
87'

Nieudany strzał Milasiusa z dwudziestu metrów.

1
3
1
1
1
87'

Przeciągnięte dośrodkowanie Bonifacio. Piłka zmierzała w okienko bramki, ale Jałocha nie dał się zaskoczyć i pewnie interweniował.

2
1
86'

Podbeskidzie. Schodzi: Joan Roman. Wchodzi: Yigit Emre Celtik.

wchodzi Wchodzi
Yigit Emre Celtik #11
schodzi Schodzi
85'

Obraz gry się nie zmienia. GKS skupiony na defensywie, a Podbeskidzie stara się atakować, choć w ostatnich minutach ich siła rażenia nie jest już tak imponująca, jak wcześniej.

1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Czyżycki.

1
1
1
81'

GKS Tychy. Schodzi: Tomas Malec. Wchodzi: Łukasz Grzeszczyk.

Tomas Malec #29
2
80'
80'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez gości. Joan Roman wycofał piłkę na szesnasty metr, ale przeczytał to Mańka, był pierwszy przy futbolówce i został kopnięty przez Milasiusa.

78'

W dalszym ciągu zdecydowaną przewagę mają goście. GKS broni się całym zespołem na własnej połowie i jedynie czeka na jakieś okazje po kontrze.

1
76'

Podbeskidzie. Schodzi: Bartosz Bieroński. Wchodzi: Dominik Frelek.

Bartosz Bieroński #15
1
73'

I ponownie goście. Dryblował w polu karnym Joan Roman, z lekkością mijał kolejnych rywali i w ostatniej chwili zablokował go Szymura.

1
3
73'

Ładna indywidualna akcja Merebaszwiliego, zagranie fałszem wzdłuż pola karnego, jednak nie było tam nikogo, kto mógłby dostawić nogę.

1
71'

Bonifacio szukał prostopadłym podaniem Simonsena, ale ten nie dość, że nie opanował piłki, to jeszcze był na spalonym.

68'

Ależ marnują sytuacje goście! Fantastyczne miękkie dośrodkowanie Merebaszwiliego, ale Biliński strzelił za lekko z siedmiu metrów, czym ułatwił interwencję Jałosze!

1
3
67'

GKS Tychy. Schodzi: Dominik Połap. Wchodzi: Maciej Mańka.

Dominik Połap #99
65'

Teraz z kontratakiem wyszli gospodarze, wrzutka w pole karne, ale Julio Rodriguez uprzedził Rumina i nie pozwolił mu na oddanie strzału. Najmniejszy błąd spowodowałby idealną okazję dla gospodarzy.

3
63'

Jeszcze jedna kontra gości, tym razem Merebaszwili strzelał z trzydziestu metrów, lecz trafił w dobrze ustawionego rywala.

1
61'

Wściekali się zawodnicy gości, bo chwilę wcześniej nieodpowiedzialnie faulował Połap. Ponownie mieliśmy korzyść, natomiast tym razem obyło się bez żółtej kartki.

3
60'

Co za kontratak Podbeskidzia. Mieli przewagę liczebną, ale Merebaszwili poszedł sam, nie dostrzegł lepiej ustawionych kolegów i jego uderzenie zostało zablokowane!

2
1
59'

Strzał Połapa z trzydziestu metrów. Mocno, płasko, ale też bardzo niecelnie.

1
58'

Wybijają piłkę z linii bramkowej gospodarze! Po dośrodkowaniu Merebaszwiliego główkował na dalszym słupku Biliński i centymetry dzielą Podbeskidzie od pierwszego gola!

4
57'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Nedić. Odłożona kara, bo chwilę wcześniej faulowany był Scalet. Sędzia zastosował korzyść, ale nie zapomniał o zawodniku GKS-u.

Nemanja Nedić #6
GKS Tychy
1
55'

Skiksował na trzydziestym metrze Bonifacio. Chciał strzelać bez przyjęcia, ale nie do końca mu to wyszło. Piłka ledwo doturlała się do Jałochy.

1
53'

Zrobił nam się mecz! Merebaszwili w tempo do Bonifacio, ten od razu starał się zagrywać wzdłuż pola karnego, ale dobrze zachowała się defensywa GKS-u, utrudniając oddanie strzału Bilińskiemu. Mogą żałować goście, bo niepilnowany na jedenastym metrze był Joan Roman.

53'

W odpowiedzi fatalny strzał z dystansu oddał Wołkowicz. To mogła być niezła kontra tyszan.

1
51'

Co za szansa Podbeskidzia! Kapitalny rajd Joana Romana, miał mnóstwo swobody po odegraniu Bilińskiego, ale Hiszpan strzelił obok bramki!

4
2
50'

Ładne otwierające podanie do Simonsena, ten podał w kierunku Joana Romana, który jednak zagrywał już piłkę spoza linii końcowej boiska. Zmarnowali dobrą okazję goście.

3
1
48'

Znakomite dośrodkowanie Połapa, był w polu karnym niepilnowany Rumin, ale jego strzał głową świetnie broni Igonen. Gol nie zostałby jednak uznany. Spalony.

1
1
47'

Odważny początek GKS-u. Przedarł się lewym skrzydłem Wołkowicz, zagrał na dalszy słupek, jednak Biel nie trafił czysto w piłkę w dogodnej sytuacji.