Korona Kielce. Schodzi: Dalibor Takac. Wchodzi: Zvonimir Petrović.

schodzi Schodzi
Dalibor Takac #16
1
90+2'

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie starcia strzałem w doliczonym czasie. Jedenastu łodzian groźniejszych niż dziesięciu kielczan, jednak ostatnie uderzenie Ricardinho z linii pola karnego było kolejnym niedokładnym.

90'

Doliczone pięć minut.

88'

ŁKS zaczął tworzyć więcej sytuacji podbramkowych w ostatnich minutach, ale zmęczeni w obronie kielczanie jakoś sobie radzą. Na dodatek mają szczęście, ponieważ Samu Corral przestrzelił minimalnie.

85'

ŁKS Łódź. Schodzi: Jan Kuźma. Wchodzi: Stipe Jurić.

Jan Kuźma #23
85'
82'

Pirulo tym razem nie dogrywał, a sam próbował pokonać bramkarza przeciwnika. Jego uderzenie z rzutu wolnego zostało zablokowane przez zawodników ustawionych starannie w murze przez Konrada Forenca.

1
79'

Ponownie akcja przeprowadzona przez Pirulo. Jego wrzutka zakończyła się strzałem Samu Corrala w słupek. Bardzo mocno zapachniało prowadzeniem łodzian, ale bramka Konrada Forenca pozostaje jak zaczarowana.

76'

ŁKS Łódź. Schodzi: Piotr Janczukowicz. Wchodzi: Javi Moreno.

Javi Moreno #11
75'

Korona Kielce. Schodzi: Jewgienij Szykawka. Wchodzi: Artur Amroziński.

Artur Amroziński #70
Jewgienij Szykawka #99
75'

Ponownie w natarciu drużyna z Łodzi. Rozegranie zostało przerwane i gospodarze muszą szukać innego sposobu na pokonanie uderzeniem Konrada Forenca.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bąkowicz za przewinienie taktyczne.

Mateusz Bąkowicz #27
ŁKS Łódź
1
70'

Maciej Dąbrowski nie wykorzystał wstrzelenia Pirulo w pobliże bramki Konrada Forenca. Była to znakomita szansa na zdobycie prowadzenia, ale łodzianie niezmiennie remisują bezbramkowo.

1
67'

Nieudane uderzenie oddane przez Ricardinho. Podopieczni Kibu Vicuni starają się wszystkimi możliwymi sposobami przekuć przewagę jednego zawodnika w polu w prowadzenie.

2
64'

ŁKS Łódź. Schodzi: Michał Trąbka. Wchodzi: Mateusz Kowalczyk.

Mateusz Kowalczyk #7
1
64'

Leszek Ojrzyński zaczął zmieniać w swoim zespole.

1
61'

Pierwsza akcja po wykluczeniu obrońcy kielczan zakończyła się minimalnie niecelnym uderzeniem.

59'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mario Zebić i Korona Kielce musi radzić sobie ponownie w osłabieniu.

Mario Zebić #95
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho Monsalve za kolejne przewinienie.

ŁKS Łódź
57'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Malarczyk za faul na Samu Corralu.

1
komentarz

54'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Danek za ostry faul.

51'

Nieudana kombinacja zawodników z województwa świętokrzyskiego. Wmieszali się w to wszystko gospodarze, a ich kontrakcja została natychmiast powstrzymana faulem.

1
48'

Akcja kielczan została zatrzymana przez odpowiednio ustawionego Macieja Dąbrowskiego. Do kontrataku poderwał się na skrzydle Mateusz Bąkowicz, ale nie zakończył rajdu ani niebezpiecznym strzałem, ani dośrodkowaniem.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Łodzi. Pierwsza część nie była napakowana sytuacjami podbramkowymi i zakończyła się remisem zero do zera. Po rozmowie ze szkoleniowcami w szatniach drużyny mają możliwość poprawienia się.

1
45'

Doliczona minuta.

1
42'

Marek Kozioł musiał interweniować, choć uderzenie zawodnika Korony Kielce było pozornie niegroźne. Gdyby nie reakcja doświadczonego bramkarza, to piłka mogłaby znaleźć się w narożniku.

1
40'

Przewinienie na Macieju Dąbrowskim. Roberto Corral przesadził w rywalizacji z byłym zawodnikiem między innymi Pogoni Szczecin.

1
38'

Pozostało jeszcze kilka minut na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania. Akurat Korona Kielce próbowała zdobyć prowadzenie. Jest rzut wolny tuż przed polem karnym gospodarzy. Wstrzelenie okazało się jednak bardzo niedokładne.

34'

Pirulo próbował pokonać Konrada Forenca, ale niezmiennie brakuje skuteczności podopiecznym Kibu Vicuni. Na ich koncie nie ma celnego uderzenia, a niebawem zakończy się pierwsza połowa tego starcia.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Zebić za faul na Mateuszu Bąkowiczu.

1
1
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Szpakowski za ostre starcie.

1
1
1
29'

Maciej Dąbrowski wbiegł zaskakująco w pole karne przeciwnika. Co prawda uderzenie niecelne, ale defensor zebrał oklaski za odważne wtargnięcie w pobliże bramki Konrada Forenca.

1
27'

Niebezpieczne wstrzelenie w kierunku bramki łodzian. Marek Kozioł odbił piłkę przed siebie, po chwili ta znalazła się w siatce, ale trafienie nie zostało uznane z powodu spalonego.