(0:0)
Zakończony
Odra Opole
komentarz

Odra Opole wygrała z Widzewem Łódź 1:0 po kapitalnym golu Klimka. Gospodarze zagrali fatalnie i zostali wygwizdani przez swoich kibiców.

3
2
90+4'
90+3'

Część kibiców Widzewa opuszcza stadion.

1
3
1
90+3'

Kuchta pewnie łapie piłkę po centrze z lewej strony. Kradną cenne sekundy goście.

2
1
90+2'

Nerwowo w defensywie Odry. Piłka wybijana na oślep.

1
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

90'

Widzew ruszył do ataku, ale to nie jest dzień łodzian. Nic im nie wychodzi w ofensywie.

1
1
1
87'

Gol! Strzelił Antoni Klimek.

Pachnie sensacją w Łodzi! Kapitalne uderzenie Klimka z woleja z trzydziestu metrów! Odra prowadzi 1:0!

1
86'

Widzew zamknięty we własnym polu karnym. Brakuje jednak precyzji zawodnikom Odry.

2
1
1
1
1
85'

Ciekawie rozegrany rzut rożny przez Odrę. Było niebezpiecznie, ale Kędziora został zablokowany na jedenastym metrze.

1
1
1
1
84'

Było niebezpiecznie w polu karnym gospodarzy, Czapliński uderzył z piątego metra wysoko nad poprzeczką, ale gol i tak nie zostałby uznany. Wcześniej był spalony.

1
1
1
82'

Mnożą się dośrodkowania po stronie Widzewa, ale w polu karnym jest osamotniony Michalski i czterech obrońców Odry. To nie ma prawa się udać.

1
1
1
1
82'

Dobra akcja Kuna, podanie w pole karne do Guzdka, ale ten długo składał się do strzału i ostatecznie nie udało mu się kopnąć w kierunku bramki.

1
1
1
80'

Widzew Łódź. Schodzi: Kristoffer Hansen. Wchodzi: Patryk Lipski.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kristoffer Hansen #77
79'

W strzałach celnych 1:0 dla Widzewa.

78'

Klimek w polu karnym Widzewa, ale został podwojony i nie zdołał podać do żadnego z partnerów.

77'

Odra cofa się coraz głębiej. Czapliński ustawiony na 30. metrze od własnej bramki.

76'

Szansa dla Widzewa! Próba strzału przewrotką w wykonaniu Kuna, ale trafiony został Guzdek. Piłka szczęśliwie spadła pod nogi Fabio Nunesa, który jednak fatalnie spudłował z dość ostrego kąta.

1
1
1
75'

Odra Opole. Schodzi: Stanisław Hrebeń. Wchodzi: Rafał Niziołek.

Stanisław Hrebeń #8
74'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Hanousek.

Widzew Łódź
74'

Piękna akcja Odry i kolejny raz nie popisał się Mikinić. Był w polu karnym niepilnowany Czapliński, ale podanie okazało się beznadziejne.

1
72'

Kontra Odry, jednak Mikinić zagrywał bardzo źle z prawego skrzydła. Było dwóch zawodników w polu karnym.

70'

Bez pomysłu Widzew. Najpierw nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego, po chwili gospodarze odebrali piłkę, ale Kun kompletnie się pogubił i wybiegł z futbolówką poza boisko.

2
1
1
68'

Okazja dla Widzewa. Świetne podanie Guzdka, Fabio Nunes był bliski znalezienia się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili odebrał mu piłkę Kostrzycki.

1
1
65'

Kuriozalna sytuacja. Klimek wybijał piłkę z pola karnego, trafił w Kędziorę i pachniało golem samobójczym, ale piłka szczęśliwie znalazła się w rękach Kuchty.

1
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Nunes.

Widzew Łódź
1
1
1
62'

Można odnieść wrażenie, że Odra ma to spotkanie pod kontrolą. W posiadaniu piłki przewagę ma Widzew, natomiast nic z tego nie wynika.

1
1
1
61'

Ależ niedokładność. Strata Widzewa, po chwili strata Odry, szansa na kontrę i... kolejna strata. Fatalne są te ostatnie minuty. Z jednej i drugiej strony.

1
1
1
59'

Widzew Łódź. Schodzi: Radosław Gołębiowski. Wchodzi: Bartosz Guzdek.

Radosław Gołębiowski #97
58'

Gospodarze szykują potrójną zmianę.

1
57'

Skończyła się cierpliwość kibicom Widzewa. Słychać niekoniecznie miłe okrzyki pod adresem łódzkich piłkarzy.

1
54'

Kontratak Odry. Marzec zagrał do Klimka, ten przytomnie wycofał piłkę na jedenasty metr, ale... nie było tam żadnego z partnerów. Ależ popsuli tę akcję goście.

1
1
53'

Mocny strzał Hansena z trzydziestu metrów! Świetnie to zrobił zawodnik Widzewa, ale Kuchta broni!

1
52'

Po raz kolejny gospodarze nie potrafili przedostać się na połowę Odry. Brakuje ruchu w środkowej strefie boiska, zawodnicy Widzewa są schowani, nie pokazują się do gry.

1
1
51'

Widzew w dalszym ciągu ma problemy z rozegraniem piłki. Gwizdy ze strony kibiców.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Stanisław Hrebeń.

Odra Opole
1
47'

Sporo miejsca po lewej stronie boiska miał Hansen. Oddał zaskakujący strzał z dwudziestu metrów, ale piłka przeleciała minimalnie obok bramki.