2
2
2
83'

Gdynianie poradzili sobie z dośrodkowaniem z rzutu rożnego. W powietrznej walce ucierpiał jeszcze Memić i mamy przerwę w grze.

2
2
3
1
1
78'

GKS Tychy. Schodzi: Łukasz Grzeszczyk. Wchodzi: Jakub Piątek.

2
77'

Konrad Jałocha złapał piłkę po zbyt głębokiej centrze Adamczyka z rzutu wolnego.

2
1
3
2
2
76'

Tylko jakiś cud może sprawić, że Arka straci zwycięstwo. GKS jest bezradny.

4
3
3
72'

Nie idzie kompletnie gospodarzom. Nawet gdy udaje im się wejść w pole karne rywala, nie potrafią oddać groźnego strzału.

3
3
3
69'

Konrad Jałocha poradził sobie z mocnym uderzeniem Alemana.

3
3
4
67'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Połap.

Dominik Połap #99
GKS Tychy
4
4
3
64'

Gol! Strzelił Michał Bednarski. Asystował mu Christian Aleman.

0:2! Szybka, składna akcja Arki. Bednarski wycofał piłkę do Alemana, ten oddał płaski strzał z 11 metrów i Jałocha skapitulował.

63'

Z rzutu wolnego dośrodkował Hubert Adamczyk, a daleko obok słupka główkował Karol Czubak.

4
3
62'

GKS Tychy. Schodzi: Mateusz Czyżycki. Wchodzi: Tomas Malec.

Tomas Malec #29
60'

Mija kwadrans drugiej połowy. Niby gra GKS się poprawiła, ale to wciąż nie jest nawet zalążek przełomu. Arka broni się dość pewnie.

3
1
58'

Arka Gdynia. Schodzi: Sebastian Milewski. Wchodzi: Piotr Zmorzyński.

Piotr Zmorzyński #13
3
3
56'

Zablokowane dośrodkowanie Połapa z prawej strony boiska.

1
1
53'

Arka daje grać gospodarzom, ale ci nadal nie są zbyt groźni z przodu.

1
2
50'

Połap podjął próbę przelobowania Krzepisza z 40 metrów. Piłka poleciała w bezpiecznej odległości od słupka.

1
1
49'

GKS aktywniejszy na początku drugiej części. Arka skupiona teraz na defensywie.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

46'

GKS Tychy. Schodzi: Bartosz Biel. Wchodzi: Kamil Kargulewicz.

Kamil Kargulewicz #27
1
46'

GKS Tychy. Schodzi: Krystian Wachowiak. Wchodzi: Marcin Kozina.

Marcin Kozina #79
46'
45'

Doliczona 1 minuta.

42'

Pierwsza w tym meczu naprawdę dobra akcja GKS! Oskar Paprzycki wycofał piłkę w polu karnym do zupełnie niekrytego Biela, ten natychmiast uderzył i z trudem interweniował Kacper Krzepisz.

2
1
40'

Hubert Adamczyk oddał zupełnie nieprzygotowany strzał z dystansu. Piłka zeszła mu ze stopy i poleciała daleko obok bramki.

38'

Spokojna gra Arki, która nie forsuje tempa i w zarodku gasi większość akcji GKS.

2
34'

Teraz tyszanie zablokowali strzał Kobackiego z ostrego kąta.

1
33'

Obiecująco wyglądała szarża Połapa środkiem boiska, zakończyła się jednak niecelnym podaniem.

3
1
31'

Arka ma kontrolę nad meczem, sztab szkoleniowy GKS Tychy musi coś zmienić w grze swojej drużyny. Na razie jest ona całkowicie bezzębna.

5
1
28'

Do strzału głową składał się Łukasz Grzeszczyk, jednak uprzedził go Stępień.

1
1
25'

Niemrawy w ataku jest GKS Tychy. Brakuje konkretów. Arka nie narzuca szaleńczego tempa, ale lepiej pożytkuje swoje akcje.

4
2
21'

Sędziowie sprawdzali jeszcze czy Adamczyk nie był na spalonym, ale wideoweryfikacja potwierdziła, że do przekroczenia przepisów nie doszło.

4
1
19'

Gol! Strzelił Hubert Adamczyk. Asystował mu Mateusz Stępień.

Arka na prowadzeniu! Kapitalnie zrehabilitował się Adamczyk, który wykorzystał długie podanie Stępnia i przelobował Jałochę w sytuacji sam na sam.

17'

Ależ soczysty strzał z powietrza Alemana! Piłka przeleciała niewiele nad poprzeczką tyskiej bramki.

3
15'

Oglądamy teraz wyrównane i dość szybkie spotkanie. Brakuje tylko groźnych strzałów.

11'

Zapachniało golem dla tyszan! Łukasz Grzeszczyk dośrodkował między bramkarza a obrońców i gdyński bramkarz się pogubił. Ostatecznie piłka wyszła na rzut rożny.

1
1
9'

Częściej atakują gdynianie, GKS gra z kontry.

1
1
5'

Z dystansu w trybuny huknął Oskar Paprzycki.

1
1
4'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Hubert Adamczyk uderzył bardzo blisko środka bramki i Konrad Jałocha złapał piłkę. Beznadziejnie wykonana jedenastka.

1
2
1
4
3
3'

Rzut karny dla Arki! Mańka przepuścił piłkę we własnym polu karnym, czego chyba nie spodziewał się Jałocha. W efekcie bramkarz GKS faulem zatrzymał Czubaka.