3
3
3
90+2'

Wściekli piłkarze Legii, sędzia odgwizdał faul w ataku Pekharta. Gola jednak i tak nie było.

38
45
6
6
12
90+2'

Już teraz tylko gra "na chaos", albo inaczej: LAGA w pole karne.

16
44
3
7
5
90+1'

Piłkarze Legii mają problemy z przedostaniem się z piłką na pod bramką Dinama.

33
25
5
11
15
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

13
7
8
7
10
88'

11
87'

Z dograniem poradzili sobie obrońcy Dinama. Zbyt przewidywalne to wszystko było.

24
24
9
14
17
86'

Po dograniu Jędrzejczyka niepewnie zachował się obrońca Dinama. Będzie rzut rożny.

13
8
11
8
11
85'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu, a to Dinamo pod bramką Legii.

25
15
7
8
10
83'

Błąd Slisza, ale okazji nie potrafił wykorzystał Menalo. Strzał z woleja był bardzo niecelny.

9
7
7
9
14
82'

Legia przed polem karnym Dinama, ale wszystkie strefy rywale pozamykali. A czasu coraz mniej.

14
6
3
6
8
79'

Ożywili się gracze Dinama. Piłkarze Legii słabiej prezentują się w ostatnich minutach.

33
31
9
8
10
77'

Dinamo. Schodzi: Lovro Majer. Wchodzi: Amer Gojak.

3
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mislav Orsić.

15
4
4
7
7
75'

Pekhart domagał się podyktowania rzutu karnego. - Odejdź człowieku! - krzyczał do Czecha sędzia.

11
38
4
7
8
74'

Płyną minuty. Coraz mniej ma ich Legia. Wojskowi biją głową w mur, ale może tzw. furtę marzeń znajdą.

8
14
4
4
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Josue.

14
6
4
6
7
71'
7
5
6
4
4
71'

Korner dla gości. Do dośrodkowania doszedł Menalo, ale strzał głową był niecelny.

5
1
3
4
7
67'

Jak to nie wpadło? Zagranie z rzutu wolnego, Wieteska udem starał się uderzać, ale w bramkę nie trafił!

37
60
9
15
19
65'

Akcja Luquinhasa zakończona strzałem z ostrego kąta. Piłka padła łupem bramkarza.

18
11
3
5
3
64'

Dinamo. Schodzi: Luka Ivanusec. Wchodzi: Luka Menalo.

Luka Menalo #70
4
3
3
1
2
63'

Jedno z nielicznych w ostatnich minutach wyjść Dinama, ale niewiele z tego wyszło.

5
5
6
8
6
60'

Piłka doszła przed bramką do Pekharta, ten jednak nie zdołał uderzyć celnie.

1
58'

Kontra Dinama, Majer zgrywał głową, ale Orsić do piłki nie doszedł. Mogło być groźnie.

11
10
6
8
6
58'

Dinamo przejęło piłkę i nie zamierza jej oddawać graczom Legii.

12
6
1
2
4
56'
8
3
6
2
3
55'

Luquinhas uderzył sprzed pola karnego, Dominik Livaković z dużymi problemami, ale piłkę w końcu złapał.

16
8
1
6
5
54'

Piłkarze Legii w ataku pozycyjnym. Rywale zamurowali bramkę i czekają na swój moment.

16
10
1
4
2
51'

Josue uderzył sprzed pola karnego, tuż ponad poprzeczką. Problemy ma Dinamo, to trzeba wykorzystać. Jak nie teraz to kiedy?