SSC Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Kevin Malcuit.

SSC Napoli. Schodzi: Victor Osimhen. Wchodzi: Adam Ounas.

1
1
85'

Gol! Strzelił Kalidou Koulibaly.

Napoli na prowadzeniu w hicie! Na pięć minut przed końcem podstawowego czasu piłka ponownie w bramce Bianconerich. Kalidou Koulibaly wpakował futbolówkę z bliska do siatki po dośrodkowaniu Piotra Zielińskiego z rzutu rożnego, a także serii pomyłek w obronie Juventusu.

25
15
3
4
84'

Ładne podanie Piotra Zielińskiego do rozpędzonego Hirvinga Lozano. Płaskie dośrodkowanie Meksykanina w kierunku Victora Osimhena zostało powstrzymane przez środkowych obrońców z Piemontu.

4
2
1
1
82'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

78'

Pozostało jeszcze trochę czasu na rozstrzygnięcie meczu. Na razie seria fauli. Poturbowany w centrum boiska został Manuel Locatelli, którego nogi zostały podcięte nieprzepisowym wślizgiem.

2
1
76'

Napoli przeważa w drugiej połowie spotkania i to gospodarze są bliżej rozstrzygnięcia meczu. Juventus nie potrafi zaprezentować równie stabilnego futbolu jak przed przerwą. Podopieczni Massimiliano Allegriego opierają się na indywidualnych zrywach.

2
70'

Trzeci z czterech goli straconych przez Juventus w sezonie idzie na konto Wojciecha Szczęsnego.

2
1
66'

Wojciech Szczęsny pod presją. Nie popisał się interwencją przy golu Matteo Politano, a Azzurri przeprowadzają kolejne ataki. Częściową rehabilitacją bramkarza Juventusu była obrona uderzenia Lorenzo Insigne.

1
64'

Zupełnie inaczej wygląda aktualnie rywalizacja niż w pierwszej połowie. Juventus stracił pewność w działaniu i nie potrafi poskromić rozpędzających się z każdą minutą rywali. Napoli zareagowało na problemy.

60'

Napoli potrafiło doprowadzić do remisu!

4
2
1
2
1
57'

Gol! Strzelił Matteo Politano.

Napoli doprowadziło do remisu po przerwie! Przyspieszenie Azzurrich poskutkowało golem Matteo Politano. Wyprzedził on Adriena Rabiota i wykonał dobitkę z bliska strzału Lorenzo Insigne. Nie popisał się Wojciech Szczęsny, który zrzucił piłkę prosto pod nogi nadbiegającego przeciwnika.

17
16
4
4
12
54'

Zareagowali kompani z pola Wojciecha Szczęsnego po zagraniu Lorenzo Insigne z rzutu wolnego. Jeszcze poprawka i piłka została odprowadzona przez reprezentanta Polski poza boisko.

2
2
1
1
1
52'

Bianconeri pod większą presją niż przez większą część pierwszej połowy spotkania. Kilka interwencji zaprezentowanych przez Giorgio Chielliniego oraz Leonardo Bonucciego.

komentarz

50'

Gospodarze nacierają po rozmowie z trenerem Luciano Spallettim w szatni. Piłka po dośrodkowaniu Giovanniego Di Lorenzo ominęła wszystkich zawodników Napoli zainteresowanych oddaniem strzału na bramkę Wojciecha Szczęsnego.

46'

SSC Napoli. Schodzi: Eljif Elmas. Wchodzi: Adam Ounas.

46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania na Stadio Diego Armando Maradona. Niewiele pozostało z dobrego początku SSC Napoli, ale gospodarze mają jeszcze trochę czasu na przebudzenie się i odwrócenie wyniku po uderzeniu Alvaro Moraty. Na razie bliżej zwycięstwa w hicie Juventus FC.

Czy SSC Napoli wyrówna po przerwie?
45'

Doliczona minuta.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za ostre przewinienie.

43'

Dobra interwencja na przedpolu zaprezentowana przez Davida Ospinę. Tym razem weteran poradził sobie i posprzątał po kolejnych błędach Kostasa Manolasa oraz Lorenzo Insigne.

40'

Na pięć minut przed końcem podstawowego czasu w pierwszej połowie Alvaro Morata strzelił ponad poprzeczką w bramce Davida Ospiny. Reprezentant Hiszpanii próbował podwoić prowadzenie po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, jednak tym razem zabrakło mu dokładności.

1
38'

Dobra interwencja Wojciecha Szczęsnego. Sytuacyjne uderzenie z centrum pola karnego oddane przez Eljifa Elmasa. Piłka turlała się blisko bramkarza Juventusu i ten nie miał prawa przepuścić jej obok siebie do sieci.

1
1
34'

Rozegranie Bianconerich i powoli można ponarzekać na niedobór sytuacji podbramkowych w ostatnich minutach spotkania. Juventus zobaczył, że przeciwnik nie ma w sobie energii i poszuka drugiego gola jeszcze przed ostatnim gwizdkiem Massimiliano Irrattiego w pierwszej połowie.

1
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Eljif Elmas za ostre przewinienie na Dejanie Kulusevskim.

SSC Napoli
29'

Szansa na zagrożenie Wojciechowi Szczęsnemu po przewinieniu Giorgio Chielliniego na Eljifie Elmasie. Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Lorenzo Insigne, którego zagranie zostało poskromione przez ustawionego przy bliższym słupku Alvaro Moratę.

1
1
27'

Napoli musi się budzić, ponieważ ostatnie minuty w wykonaniu podopiecznych Luciano Spallettiego nie są przekonujące. Juventus z kolei zaprezentował swoje możliwości w ataku pozycyjnym i nie musiał zmagać się z wysokim pressingiem Azzurrich.

24'

Była szansa na podwojenie prowadzenia Bianconerich, ale nawet gdyby Dejan Kulusevski wykorzystał dośrodkowanie i wygrał pojedynek z Davidem Ospiną, nie byłoby prawdopodobnie gola z powodu spalonego.

1
22'

Od czasu do czasu Napoli podnosi temperaturę w pobliżu bramki Wojciecha Szczęsnego. Inna sprawa, że reprezentant Polski nie musiał jeszcze zaprezentować żadnej spektakularnej interwencji. Na razie Napoli ze ślepakami w kaburze.

19'

Federico Bernardeschi wypracował sobie miejsce na obrzeżach pola karnego przeciwnika i poczęstował uderzeniem Davida Ospinę. Kolumbijczyk był w odpowiednim miejscu między słupkami w bramce Napoli i nie miał problemu z wykonaniem skutecznej interwencji.

16'

Napoli straciło entuzjazm po uderzeniu do bramki Alvaro Moraty. Gospodarze rozpoczęli mecz energicznie, ale indywidualna pomyłka Kostasa Manolasa kosztowała ich stratę gola. Była możliwość zatrudnienia Wojciecha Szczęsnego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale został on niezdarnie wykonany przez Matteo Politano.

1
12'

Juventus znalazł się na prowadzeniu. 0:1!

2
2
1
10'

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

Napoli atakowało, a Juventus zdobył prowadzenie. Sytuacja wydawała się być kontrolowana przez podopiecznych Luciano Spallettiego, a jednak koszmarna pomyłka Kostasa Manolasa kosztowała ich stratę gola. Grek oddał piłkę Alvaro Moracie, a ten skorzystał z prezentu i poradził sobie w sytuacji sam na sam z Davidem Ospiną.

Juventus FC
4
2
1
3
7
8'

Po przyblokowanym uderzeniu Eljifa Elmasa była kolejna szansa na zagrożenie Juventusowi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Niezłe dogranie, ale ponownie zabrakło uderzenia stanowiącego niebezpieczeństwo dla Wojciecha Szczęsnego.

1
6'

Manuel Locatelli powalczył z powodzeniem na własnej połowie boiska. Po zabraniu futbolówki gospodarzom zastawił dostęp do niej i sprowokował przeciwnika do popełnienia przewinienia. W tej sytuacji od rzutu wolnego Bianconeri.

3'

W początkowych minutach gospodarze zaatakowali. Wojciech Szczęsny został już zatrudniony po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłkarze SSC Napoli nie pozwalają przeciwnikom z Turynu na zabranie piłki na połowę przeciwnika.

1
17:34

Wojciech Szczęsny w bramce Juventusu, a Piotr Zieliński rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Jest również w rezerwie Hubert Idasiak.

1
2
01:22

01:08

Sędzia: Massimiliano Irrati

01:08

Juventus trenował w przerwie reprezentacyjnej w mocno okrojonym składzie.

1
1
01:08

Juventus skompromitował się w rywalizacji z beniaminkiem.

01:08

Juventus nie rozpoczął sezonu na miarę kandydata na mistrza Włoch. Winnym remisu 2:2 z Udinese Calcio był popełniający kuriozalne błędy Wojciech Szczęsny. W przegranym następnie 0:1 spotkaniu z Empoli FC rozczarowało znacznie bardziej od reprezentanta Polski kilku innych podopiecznych Massimiliano Allegriego.

01:08

W przerwie reprezentacyjnej Juventus świętował dekadę na Allianz Stadium.

1
01:08

Bez kilku kluczowych zawodników Napoli przegrało sparing z Benevento Calcio aż 1:5.

01:08

Tak wyglądało poprzednie starcie Napoli.

2
01:08

Napoli ma komplet punktów po dwóch kolejkach. Drużyna Luciano Spallettiego rozpoczęła sezon trudnym, ale wygranym 2:0 meczem z Venezią FC na Stadio Diego Armando Maradona. Następnie w końcówce zapewniła sobie zwycięstwo 2:1 w konfrontacji z Genoą CFC.

01:08

Przygotowania zespołu z Neapolu.

01:08

Liga włoska powraca po przerwie reprezentacyjnej mocnym uderzeniem. SSC Napoli zmierzy się z Juventusem FC. Topowe zespoły calcio przystąpiły do sezonu z nowym szkoleniowcem. Azzurri są prowadzeni przez Luciano Spallettiego, a Bianconeri ponownie przez Massimiliano Allegriego.