AC Milan. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Daniel Maldini.

Doliczone trzy minuty.

2
1
87'

Wojciech Szczęsny! Świetna interwencja bramkarza Juventusu po strzale Pierre'a Kalulu. To dzięki niemu Bianconeri jeszcze nie muszą odrabiać strat do Rossonerich.

12
4
1
4
2
86'

Moise Kean starał się wpakować piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zakotłowało się nieco, ale ostatecznie uderzenie byłego napastnika Paris Saint-Germain czy Evertonu okazało się niecelne.

83'

AC Milan zbudowany doprowadzeniem do remisu i atakuje. Ante Rebić miał ochotę na skompletowanie dubletu, jednak tym razem po zwodzie nie przymierzył do bramki Wojciecha Szczęsnego. Pozostało mało czasu obu drużynom na rozstrzygnięcie pojedynku.

1
80'

Ante Rebić trafił na 1:1.

5
2
2
1
4
76'

Gol! Strzelił Ante Rebić. Asystował mu Sandro Tonali.

Nic nie wskazywało na wyrównanie, ale no właśnie, wynik pozostawał na styku i można było jeszcze spodziewać się jakiegoś zwrotu akcji. Ante Rebić uciekł zawodnikom Juventusu i główkował na 1:1 po dośrodkowaniu Sandro Tonalego z rzutu rożnego. Wojciech Szczęsny nie miał dużej szansy na zatrzymanie piłki i tylko wymachiwał pięścią w kierunku obrońców.

27
20
6
5
16
74'

Juventus od czasu do czasu przypomina o swoich możliwościach w ofensywie. Przed momentem dynamiczna szarża Alexa Sandro zakończyła się strzałem celnym. Mike Maignan nie pozwolił gospodarzom na podwojenie prowadzenia.

2
72'
70'

AC Milan spędza dużo czasu na połowie Juventusu, jednak gorzej idzie transportowanie piłki w pole karne Wojciecha Szczęsnego. Dużo prowokacji z obu stron i z klasyku calcio robią się derby Glasgow.

1
68'

Paulo Dybala z asystą i żółtym kartonikiem.

66'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Tonali za próbę samodzielnego wymierzenia sprawiedliwości. Zagotowali się piłkarze.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Paulo Dybala za faul na Sandro Tonalim.

Juventus FC
62'

Wreszcie coś ciekawego. Podanie w pole karne Juventusu do Brahima Diaza, a ten za długo zwlekał z uderzeniem strzału. Osaczyli jednego z przyjezdnych defensorzy Juventusu i nie musiał interweniować Wojciech Szczęsny.

3
1
60'

Festiwal strzałów z dystansu zawodników z Lombardii. Piłka kopnięta przez Theo Hernandeza przeleciała o kilka pięter ponad bramką strzeżoną przez Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski nie ma nic specjalnego do roboty w klasyku calcio.

1
58'

No nie radzi sobie Milan z Juventusem. Inna sprawa, że pozostało jeszcze trochę czasu do końca meczu. Na razie nie widać efektu konsultacji Stefano Pioliego z podopiecznymi, do których doszło w przerwie.

53'

Wojciech Szczęsny na razie bez jakiegokolwiek fałszywego ruchu. Interwencja bramkarza reprezentacji Polski po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Pierre'a Kalulu.

2
1
2
52'

Krótkie oblężenie pola karnego Juventusu zakończone strzałem z dystansu Fikayo Tomoriego. W szesnastce leżał Ante Rebić po ciosie Giorgio Chielliniego, ale na szczęście dla Milanu nie jest to poważna kontuzja. W pierwszej połowie była już spowodowana problemami zdrowotnymi zmiana Simona Kjaera.

1
1
50'

Bez sytuacji podbramkowych po powrocie drużyn z szatni na boisko. Na pierwszą szansę na zmianę wyniku trzeba było poczekać blisko pięć minut. Leonardo Bonucci uruchomił podaniem prostopadłym Adriena Rabiota, ale jemu nie udało się oddać soczystego strzału.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania i nie brakuje opinii w mediach społecznościowych, że pojedynek dopiero rozpocznie się na dobre. To dlatego, że Juventus potrafił już mocno rozczarowywać po przerwie mimo dobrego rozpoczęcia meczu.