90'

Doliczone pięć minut.

1
88'

Piłka w bramce Giallorossich po strzale Victora Osimhena, ale nie ma mowy o uznaniu gola najskuteczniejszego zawodnika Napoli z powodu spalonego.

2
83'

Napoli mogło wymierzyć gospodarzom karę za nieodpowiedzialne zachowanie Ruiego Patricio. Bramkarz Giallorossich zgubił piłkę, ale jednocześnie podopieczni Luciano Spallettiego za długo sposobili się do podsumowania ataku i zabrakło śmiałka zdolnego do oddania uderzenia.

2
81'

Jose Mourinho w drodze na trybuny. Druga żółta kartka.

4
1
79'

Roger Ibanez popełnił faul na Victorze Osimhenie. Sędzia jest pobłażliwy dla zawodników z Rzymu poniewierających napastnika Napoli.

1
1
77'

Gra wznowiona po przerwie spowodowanej urazem Davida Ospiny. Trzeba będzie doliczyć ten stracony czas do podstawowego. Najważniejsze jednak, że Kolumbijczyk jest zdrowy i pozostaje na swoim posterunku.

1
72'

AS Roma bliziutko prowadzenia! Po wrzutce Jordana Veretouta było uderzenie Gianluci Manciniego. Trudno było uwierzyć w to, że piłka nie znalazła się w bramce Napoli. Blisko byłego defensora Atalanty nie było żadnego z broniących podopiecznych Luciano Spallettiego.

71'
68'

Giallorossi przeprowadzili ataki w odpowiedzi na dobry fragment w grze Napoli. Przed zejściem z boiska Henrich Mchitarjan poczęstował Davida Ospinę uderzeniem celnym. Później zapachniało dużym zagrożeniem po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

65'

Rozkręca się Piotr Zieliński. Po dośrodkowaniu reprezentanta Polski z rzutu rożnego strzelił Victor Osimhen. Napastnik Napoli główkował na górną część poprzeczki. Wydaje się, że sytuacja była w pełni kontrolowana przez Ruiego Patricio.

1
2
63'

Ten mecz na pewno mógłby być zdecydowanie ciekawszym widowiskiem. AS Roma skoncentrowała się na rozbrajaniu ataków Azzurrich i czeka na możliwość przeprowadzenia zabójczego kontrataku. Podopieczni Luciano Spallettiego również rozgrywali już lepsze spotkania.

60'

Szansa dla Napoli na zdobycie prowadzenia! Victor Osimhen nie trafił do bramki, a w słupek po dograniu Fabiana Ruiza. Na dodatek interweniowali niebezpiecznie Gianluca Mancini oraz Roger Ibanez. Na koniec niedokładna dobitka Mario Ruiego.

55'

Poradzili sobie Giallorossi z dośrodkowaniem Mario Ruiego. Portugalczyk nie zdołał obsłużyć Victora Osimhena. AS Roma skoncentrowana na działaniach obronnych i znajduje się daleko od bramki strzeżonej przez Davida Ospinę.

52'

Napoli próbuje przejąć inicjatywę na terenie przeciwnika. Zabrakło porozumienia między Piotrem Zielińskim a Victorem Osimhenem, przez co futbolówka została zatrzymana przez rozstawionych w odpowiednich miejscach podopiecznych Jose Mourinho.

1
1
1
50'

Zbyt powolne rozegranie podopiecznych Luciano Spallettiego. Ostatecznie dośrodkowanie Matteo Politano w kierunku Victora Osimhena, które zostało poskromione przez ustawionego w odpowiednim miejscu Rogera Ibaneza.

47'

Henrich Mchitarjan nie przedarł się w pole karne Azzurrich przez centrum boiska. Ustawili się w odpowiednich miejscach przyjezdni i interweniowali zanim ktokolwiek pomyślał o sprawdzeniu uderzeniem Davida Ospiny.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu na Stadio Olimpico. Jak dotąd przeciętne widowisko. AS Roma rozpoczęła dynamicznie, ale z czasem rywalizacja wyrównała się. Brakowało klarownych sytuacji podbramkowych, nie napracowali się jak dotąd bramkarze Rui Patricio oraz David Ospina.

1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
45'

Doliczone trzy minuty.

1
44'

Dwa uderzenia Lorenzo Insigne. Pierwsze z nich przeleciało obok spojenia słupka z poprzeczką, a drugie zostało poskromione przez odpowiednio ustawionego na linii Ruiego Patricio. Wszystko wskazuje na to, że do przerwy na Stadio Olimpico będzie bezbramkowo.

1
40'

Pozostało pięć minut do końca podstawowego czasu w pierwszej połowie. Jeszcze raz Victor Osimhen na spalonym w momencie podania z głębi pola. Ponownie akcja Nigeryjczyka została przerwana gwizdkiem przez Davidę Massę. Podniósł sekundę wcześniej chorągiewkę sędzia asystent.

36'

Gospodarze byli groźniejsi jak dotąd. Napoli odpowiedziało przed momentem atakiem z wykorzystaniem Victora Osimhena. Po pierwsze Nigeryjczyk nie popisał się dokładnością swojego zagrania, a po drugie był na spalonym.

32'

Piotr Zieliński tym razem wykazał się pozytywnym akcentem. Podanie do reprezentanta Polski przed polem karnym, za daleko był Bryan Cristante, dlatego pomocnik Napoli oddał uderzenie. Zabrakło dokładności i Rui Patricio nie musiał interweniować.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Tammy Abraham za wejście na boisko bez pozwolenia sędziego.

1
2
27'

Tammy Abraham narzeka na uraz i Jose Mourinho nakazał rozgrzewkę Eldorowi Szomurodowowi. Na razie Anglik jest na boisku i miał ogromną szansę na gola po stracie Piotra Zielińskiego oraz podaniu Bryana Cristante. Nie przymierzył on do bramki obok brawurowo interweniującego na przedpolu Davida Ospiny.

1
24'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie wykonane przez Giovanniego Di Lorenzo, którego zauważył i uruchomił podaniem na prawe skrzydło Piotr Zieliński. Jeszcze nie było sytuacji podbramkowej stanowiącej niebezpieczeństwo dla Ruiego Patricio.

1
21'

AS Roma nie miała problemu po wykonaniu rzutu wolnego przez Matteo Politano. Gospodarze przeszli ponownie do ataku pozycyjnego, który został przerwany przewinieniem Kalidou Koulibalego na Henrichu Mchitarjanie. Senegalczyk ratował się, ponieważ wybiegł daleko ze swojej strefy.

19'

Jose Mourinho rozpoczyna teatr w pobliżu boiska. Sędzia już pofatygował się do Portugalczyka i napomniał go żółtą kartką za awanturowanie się po faulu Matiasa Viny na Matteo Politano.

17'

Budzi się drużyna prowadzona przez Luciano Spallettiego. Po przewinieniu na Victorze Osimhenie nie było jednak próby wykonania dośrodkowania, a tym bardziej oddania strzału z rzutu wolnego. Futbolówka została ponownie wprowadzona w ruch krótkim podaniem.

1
13'

AS Roma była aktywniejsza na początku meczu i spędzała dużo czasu na połowie przeciwnika. Obrona Napoli została sprawdzona kilkoma dośrodkowaniami oraz podaniami prostopadłymi.

10'

Gra została wznowiona po przerwie spowodowanej urazem Davida Ospiny. Ponownie AS Roma miała możliwość zaskoczenia Kolumbijczyka rozegraniem stałego fragmenty gry. Nie pozwolił jednak na oddanie uderzenia po dośrodkowaniu Andre-Franck Zambo Anguissa.

1
7'

AS Roma nie daje się zdominować w początkowych minutach spotkania. Podopieczni Jose Mourinho przeprowadzają ataki. Uderzenie zza linii pola karnego, oddane przez Lorenzo Pellegriniego, odbiło się rykoszetem i przeleciało obok bramki Davida Ospiny. Gospodarze musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego, po którym spudłował Nicolo Zaniolo.

5'

Po raz pierwszy w meczu poderwał się do ataku Piotr Zieliński, ale nieco za daleko wypuścił sobie piłkę i zderzył się z jednym z Giallorossich. Reprezentant Polski powrócił do składu po kontuzji, która wyeliminowała go w meczu przeciwko Legii Warszawa na Stadio Diego Armando Maradona.

1
3'

Piłkarze w klasycznych strojach. AS Roma w bordowych koszulkach oraz spodenkach z pomarańczowymi elementami, a Napoli w błękitnych koszulkach i getrach, a także białych spodenkach. Premierowe przyspieszenie Giallorossich, ale podanie Lorenzo Pellegriniego nie dotarło do Tammy'ego Abrahama.

1
1
17:19

Piotr Zieliński w podstawowym składzie Napoli, a Nicola Zalewskim na ławce Giallorossich.

02:43

Lepiej zaprezentowali się w czwartek piłkarze SSC Napoli. Oni rywalizują w grupie Ligi Europy. Po dwóch kolejkach mieli zaledwie punkt. Sytuację w grze o awans poprawili zwycięstwem 3:0 na Stadio Diego Armando Maradona z Legią Warszawa.

1
1
02:43

AS Roma dostała lanie w europejskim pucharze.

02:43
02:43

AS Roma powraca na Stadio Olimpico po beznadziejnym występie w trzecim meczu fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Jose Mourinho ponieśli kompromitującą porażkę 1:6 z norweskim FK Bodo/Glimt. To znajomy Legii Warszawa wyeliminowany przez nią na początku eliminacji Ligi Mistrzów.

1
02:43

Jose Mourinho na konferencji prasowej przed meczem z SSC Napoli.

02:43

W przedostatnim niedzielnym meczu ligi włoskiej mierzą się AS Roma z SSC Napoli. W tabeli Giallorossi znajdują się na czwartym miejscu z 15 punktami. To o 10 mniej niż posiada rozpędzony lider z Kampanii.