90'

Doliczony czas.

2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Sofian Kiyine za faul w niebezpiecznym dla Venezii miejscu.

Sofian Kiyine #23
Venezia FC
2
88'

Juventus FC. Schodzi: Manuel Locatelli. Wchodzi: Matias Soule.

wchodzi Wchodzi
Koni De Winter #46
schodzi Schodzi
85'

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie meczu.

81'

Venezia FC. Schodzi: Domen Crnigoj. Wchodzi: Dor Peretz.

Dor Peretz #42
Domen Crnigoj #33
81'

Venezia FC. Schodzi: Thomas Henry. Wchodzi: Francesco Forte.

Francesco Forte #9
Thomas Henry #14
81'

Venezia FC. Schodzi: Tyronne Ebuehi. Wchodzi: Pasquale Mazzocchi.

Pasquale Mazzocchi #7
77'

Juventus FC. Schodzi: Kaio Jorge. Wchodzi: Moise Kean.

75'

Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu Alvaro Morata nie doczekał się odgwizdania rzutu karnego po jego spięciu.

1
71'

Szansę na odzyskanie prowadzenia dla Juventusu mieli dwaj gracze, ale nie potrafili wymierzyć Bianconerim kary za nieumiejętne wyprowadzenie piłki przez Sergio Romero.

67'

Bianconeri muszą pracować na odzyskanie prowadzenia, a czasu pozostaje im coraz mniej. Była szansa na pokonanie Sergio Romero po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale poradzili sobie w powietrzu gospodarze.

65'

Venezia FC. Schodzi: Ethan Ampadu. Wchodzi: Tanner Tessmann.

Tanner Tessmann #8
64'

Żółtą kartkę otrzymał Ethan Ampadu za spięcie z przeciwnikiem.

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za spięcie z przeciwnikiem.

57'

Venezia FC. Schodzi: Dennis Johnsen. Wchodzi: Sofian Kiyine.

Dennis Johnsen #17
55'

Gol! Strzelił Mattia Aramu.

Początek drugiej połowy meczu nie zapowiadał jakichkolwiek problemów Juventusu. Gra toczyła się głównie w centrum boiska. W 55. minucie Venezia FC była jednak w stanie przeprowadzić skuteczny atak i doprowadzić do remisu 1:1. Wojciecha Szczęsnego pokonał uderzeniem zza pola karnego Mattia Aramu. Piłka trafiła do niego odrobinę szczęśliwie, ale doskonale wiedział, co należy z nią zrobić.

8
6
3
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Caldara za ostre przewinienie.

46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Wenecji. Gospodarze pozostają w kontakcie z utytułowanym przeciwnikiem i mogą jeszcze mieć nadzieję na zapunktowanie. Juventus na pewno nie bierze pod uwagę zmarnowania kapitału wypracowanego przez Alvaro Moratę.

komentarz

Pozostało oczekiwać na wznowienie meczu.

komentarz

Bianconeri na prowadzeniu.

1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Modolo za faul na Kaio Jorge.

Marco Modolo #13
Venezia FC
35'

Bianconeri umiejętnie zarządzają sytuacją na boisku po zdobyciu prowadzenia. Venezia FC ma problem z zagrożeniem Wojciechowi Szczęsnemu w bardziej zdecydowany sposób niż uderzenia z dystansu.

31'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Luca Pellegrini.

Reprezentant Hiszpanii rozpoczął strzelanie w Wenecji po nieco ponad dwóch kwadransach. Alvaro Morata znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i sytuacyjnym uderzeniem zewnętrzną częścią buta pokonał Sergio Romero. Akcja została napędzona na lewym skrzydle przez Lucę Pellegriniego.

2
1
3
3
29'

Na zakończenie drugiego kwadransa spotkania akcja indywidualna Adriena Rabiota. Poradził sobie z trzema przeciwnikami, ale później oddał uderzenie, które nie mogło zaskoczyć jakiegokolwiek profesjonalnego bramkarza. Sergio Romero odprowadził piłkę wzrokiem.

1
25'

Venezia FC pokazała pazurki w ofensywie. Inna sprawa, że Wojciech Szczęsny nie miał problemu z zatrzymaniem piłki po uderzeniu ze znacznego dystansu. Nie zaskoczył go Dennis Johnsen.

20'

W ostatnich minutach spotkania najlepszą szansę na pokonanie uderzeniem Sergio Romero miał Kaio Jorge. Zmiennik Paulo Dybali nie potrzebował dużo czasu, żeby zameldować się na boisku groźnym atakiem, ale jeszcze musi popracować nad odpowiednim wyregulowaniem celownika.

2
2
2
2
2
17'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Pellegrini za ostre przewinienie.

2
2
1
1
13'

Juventus FC. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Kaio Jorge.

9'

Fatalna wiadomość dla Bianconerich. Zanosi się na zejście Paulo Dybali.

5'

Bianconeri w posiadaniu piłki na początku spotkania. Podopieczni Massimiliano Allegriego starają się przejąć inicjatywę i zaproponować własne warunki przeciwnikom. Na razie Venezia skoncentrowana w działaniach obronnych.

1
17:46

Wojciech Szczęsny zagra od początku meczu.

1
04:54

Sędzia: Paolo Valeri

04:54

W poprzednim meczu Mattia Perin zastąpił z powodzeniem Wojciecha Szczęsnego.

04:54

Juventus skromnie, ale pokonał Malmoe.

04:54

Bianconeri rozegrali w środę ostatni mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Wygrana 1:0 z Malmoe FF okazała się całkiem istotna, ponieważ dała podopiecznym Massimiliano Allegriego awans z pierwszego miejsca w grupie. Także dlatego, że Chelsea FC tylko zremisowała w spotkaniu na wyjeździe z Zenitem Sankt Petersburg.

04:54

Bianconeri awansowali z pierwszego miejsca do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

04:54

Gospodarze spróbują podnieść się po porażce.

04:54

Venezia zachowała się karygodnie w poprzednim meczu i takimi występami jak ostatni na pewno nie przybliża się do utrzymania. To dlatego, że nie wykorzystała do zapunktowania trzybramkowego prowadzenia w rywalizacji z Hellasem Werona. Spotkanie zakończyło się porażką 3:4 beniaminka.

1
04:54

Tak bawili się kibice na poprzednim meczu w Wenecji.

04:54

W drugim sobotnim meczu w lidze włoskiej zmierzą się Venezia FC z Juventusem FC. Stara Dama musi punktować, jeżeli nie zamierza opuścić przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. W rywalizacji z beniaminkiem będzie faworytem, nawet jeżeli jej gra pozostawia dużo do życzenia.