2
5
3
90'

Piłka w bramce Napoli w ostatniej minucie podstawowego czasu. Nie ma gola po obejrzeniu powtórek przez sędziego. Spalony Oliviera Girouda!

15
10
2
3
88'

Ostatnie ataki w meczu, nie będzie przesadnie wielu doliczonych minut, także wzmaga się zniecierpliwienie na stadionie w Mediolanie.

1
2
1
86'
84'

Katastrofalne zachowanie Napoli we własnym polu karnym, ale Zlatan Ibrahimović podjął nieodpowiednią decyzję i przyjęciem dał czas przyjezdnym na zareagowanie w obronie.

1
1
81'

Zlatan Ibrahimović dwoi się i troi w polu karnym przeciwnika. Szwed nie ma na razie szczęścia, wyczucia, ale zapewne do końca będzie próbował uratować minimum punkt dla Rossonerich.

1
2
77'
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia meczu. Jak dotąd szkoleniowiec gospodarzy dokonał dwóch zmian personalnych, a trener Luciano Spalletti przeprowadził jedną korektę w centrum boiska.

1
1
74'

Olivier Giroud główkował ponad poprzeczką w bramce Napoli po dośrodkowaniu Juniora Messiasa. Sytuacja była kontrolowana przez doświadczonego Kolumbijczyka, a Rossonerim niezmiennie brakuje dokładności.

72'

Andrea Petagna pomógł w obronie, chociaż w pewnym momencie jego interwencja wyglądała bardzo przypadkowo i niebezpiecznie dla jego zespołu.

1
69'

Ciekawa akcja indywidualna Juniora Messiasa zakończona strzałem technicznym. Futbolówka przeleciała nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Napoli. Nie poradził sobie w defensywie Giovanni Di Lorenzo.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Malcuit za faul na Alexisie Saelemaekersie.

66'

AC Milan musi zaczął się spieszyć. Dotychczas niewiele sytuacji podbramkowych wykreowanych przez podopiecznych Stefano Piolego. Po przerwie było uderzenie celne Zlatana Ibrahimovicia, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.

63'

AC Milan. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Olivier Giroud.

62'

Przygotowuje zmianę Stefano Pioli.

60'

Jako pierwszy zmienił Luciano Spalletti.

1
59'

Amir Rrahmani jest gotowy do kontynuowania rywalizacji i już przed momentem odegrał piłkę głową w rękawice Davida Ospiny.

57'

Przerwa w grze spowodowana urazem Amira Rrahmaniego.

53'

Piłka blisko narożnika pola karnego Napoli i stamtąd kopnięta przez Juniora Messiasa. Zlatan Ibrahimović zareagował z dezaprobatą na jakość zagrania kompana z zespołu.

1
52'

Andrea Petagna pokazał się w polu karnym przeciwnika, ale nie podsumował ataku uderzeniem. Fikayo Tomori powstrzymał wślizgiem napastnika Napoli. Jeszcze korner i dośrodkowanie Piotra Zielińskiego zostało poskromione przez Sandro Tonalego.

2
49'

Piotr Zieliński poradził sobie balansem ciała z Fikayo Tomorim, ale nie zdołał ominąć jeszcze kolejnego defensora Alessandro Florenziego. AC Milan odpowiedział szybkim atakiem i Zlatan Ibrahimović sprawdził groźnym strzałem Davida Ospinę!

48'

Rossoneri bez diametralnego przyspieszenia od razu po wznowieniu konfrontacji. Rade Krunić został sprowadzony do parteru przewinieniem przez Hirvinga Lozano.

1
1
1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa pojedynku w Mediolanie. Gospodarze mieli kwadrans na przygotowanie skutecznego planu na odwrócenie wyniku. Napoli zapewne postawi na kontynuację, ponieważ jak dotąd nie pozwala przeciwnikowi na oddawanie celnych uderzeń.