Cagliari Calcio. Schodzi: Dalbert Henrique. Wchodzi: Keita Balde.

Dalbert Henrique #29
2
83'

Gol! Strzelił Federico Bernardeschi. Asystował mu Dejan Kulusevski.

Stara Dama zapewniła sobie zwycięstwo dopiero w 83. minucie. Sprawnie przeprowadzona akcja między rozluźnioną defensywą Cagliari została zakończona strzałem Federico Bernardeschiego. Tym samym reprezentant Włoch dołożył gola na 2:0 do wcześniejszej asysty.

83'
81'

Alvaro Morata faulował na połowie rywala.

2
78'

Irytuje się publiczność w Turynie, ponieważ gospodarze nie prezentują się dobrze w ostatnich minutach. Akcja zmienników Westona McKenniego oraz Dejana Kulusevskiego została przerwana przez odpowiednio rozstawionych zawodników Cagliari Calcio.

3
77'

Raoul Bellanova tym razem na lewej stronie boiska, na której rozegrał atak z Charalamposem Lykogiannisem. Ostatnie dośrodkowanie w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego pozostawiało bardzo dużo do życzenia.

1
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Piłkarze z Turynu wymienili podania na obrzeżach pola karnego Cagliari, ale są jakby spanikowani po dwóch sytuacjach podbramkowych stworzonych przez podopiecznych Waltera Mazzarriego.

1
72'
71'

Cagliari Calcio. Schodzi: Alessandro Deiola. Wchodzi: Christian Oliva.

Christian Oliva #21
Alessandro Deiola #14
1
70'

Przerwa w grze spowodowana urazem Moise Keana.

68'

Ponownie Cagliari, które ma ochotę na odebranie Juventusowi prowadzenia. Tym razem celne uderzenie przyjezdnych, ale kapitalna robinsonada Wojciecha Szczęsnego uratowała Bianconerich.

4
2
2
66'

Wyrównana rywalizacja w ostatnich minutach. Drużyna z Sardynii jeszcze nie zrezygnowała z zapunktowania w Turynie. Ma czego żałować, ponieważ na początku przedostatniego kwadransa zmarnowała ogromną sytuację podbramkową.

61'

Nie do wiary! Po godzinie rewelacyjna szansa na gola Cagliari. Płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła Raoula Ballanovy zostało zmarnowane przez Dalberta Henrique. Walter Mazzarri nie potrafi uwierzyć, że Brazylijczyk nie potrafił pokonać z bardzo bliska Wojciecha Szczęsnego. Pudło.

3
1
1
60'

W ostatnich minutach festiwal niedokładnych strzałów podopiecznych Massimiliano Allegriego. Jeden z nich na dodatek ucierpiał. To Leonardo Bonucci, który został poturbowany w polu karnym Cagliari Calcio.

1
1
55'

Ponownie szansa na podwojenie prowadzenia z rzutu wolnego. Tym razem przy futbolówce Juan Cuadrado. Całe zamieszanie zakończyło się koszmarnie niedokładnym uderzeniem Federico Bernardeschiego po przepuszczeniu Arthura Melo.

52'

Federico Bernardeschi zabrał się za wykonanie rzutu wolnego w bocznym sektorze boiska. Pozycja idealna do wykonania dośrodkowania. Na oddanie po nim strzału nie pozwolił Joao Pedro, który wyprzedził Alvaro Moratę.

51'

Inny defensor oddał uderzenie na bramkę Cagliari Calcio. Tym razem Alex Sandro, któremu nie udało się perfekcyjnie przymierzyć.

1
50'

Wrzutka wykonana przez Rodrigo Bentancura została wyekspediowana przez Gabriela Zappę na korner. Juventus sposobił się długo do wykonania stałego fragmentu gry, po którym nie udało się zdobyć gola Matthijsowi de Ligtowi.

1
46'

Juventus rozpoczął drugą połowę z jednobramkową przewagą i z nowym zawodnikiem w jedenastce. Cagliari Calcio musiało zastanowić się w przerwie nad jakimkolwiek skutecznym sposobem na atakowanie, ponieważ jak dotąd nie zagrażało Wojciechowi Szczęsnemu.