Spezia Calcio. Schodzi: Kevin Agudelo. Wchodzi: Ebrima Colley.

1
1
1
90+3'

Piłka musnęła poprzeczkę po wrzutce Adama Ounasa oraz strzale głową Eljifa Elmasa!

1
1
1
90+2'

Napoli domagało się podyktowania rzutu karnego, ale Amir Rrahmani odstawił tylko niegustowny teatrzyk.

1
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
88'

Nerwowo w Neapolu.

1
1
1
86'

SSC Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

86'
84'

Pierwsze uderzenie Giovanniego Di Lorenzo zostało obronione przez Ivana Provedela, a dobitka Amira Rrahmaniego pozostawiała bardzo dużo do życzenia. Spezia Calcio ponownie poradziła sobie z rozpaczliwym atakiem Napoli.

82'

Eljif Elmas stara się reanimować grę Napoli w końcówce podstawowego czasu, ale jego uderzenia nie zagrażają Ivanowi Provedelowi.

1
77'

Trochę przesunęli formacje piłkarze w czarnych strojach z białymi elementami. Napoli bez Piotra Zielińskiego ma problem z budowaniem ataków.

1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Petagna za atak nakładką na Giulio Maggiore.

75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu na uratowanie wyniku gospodarzom. W ostatnich minutach najgroźniejsze uderzenia oddali Hirving Lozano oraz Rey Manay. Pierwszego zatrzymał bramkarz, a drugiego obrońca.

1
72'

Piotr Zieliński już poza boiskiem.

1
70'
67'

Kontratak ekipy Thiago Motty zakończył się beznadziejnym strzałem Reya Manaya. Goście niezmiennie bez strzału celnego w tym meczu. Na marginesie, ich szkoleniowiec został kilka minut temu napomniany żółtą kartką za awanturowanie się.

1
2
65'

Uderzenie Piotra Zielińskiego zostało zablokowane, a odbita rykoszetem piłka poleciała obok bramki Ivana Provedela. Jeszcze korner i tym razem futbolówka została wyekspediowana przez Simone Bastoniego.

2
2
1
1
62'

Trwa bombardowanie bramki Spezii. Nie ma gola! Komediodramat przyjezdnych we własnym polu karnym, ale Martin Erlić zatrzymał piłkę zmierzającą do bramki odsłoniętej już przez Ivana Provedela.

1
60'

Godzina spotkania dla Spezii. Gospodarze, wspierani dopingiem, muszą się spieszyć. Potrzebują dwóch goli do odniesienia zwycięstwa, tymczasem ostatnie uderzenie oddane przez Matteo Politano zostało zablokowane przez defensora.

1
1
58'

Po raz drugi po przerwie piłka znalazła się w bramce Spezii, ale ponownie nie ma wyrównania. Tym razem sędzia gwizdnął błyskawicznie przewinienie Andrei Petagni.

1
55'

Spezia Calcio odpowiedziała swoim niebezpiecznym atakiem z wykorzystaniem prawego skrzydła. Podanie do Kelvina Amiana, który oderwał się od obrońców Napoli i oddał koszmarne uderzenie poza lustro bramki Azzurrich.

1
53'

Uderzenie do bramki Hirvinga Lozano po podaniu Giovanniego Di Lorenzo, ale nie ma wyrównania z powodu spalonego reprezentanta Włoch.

1
52'

Luciano Spalletti wymienił napastnika.

1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Rey Manaj, który miał bardzo dużo do powiedzenia.

50'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Piotr Zieliński. Po znakomitej wrzutce reprezentanta Polski strzelił nożycami Hirving Lozano. Meksykanin nie przymierzył do bramki Ivana Provedela, także skończyło się na ostrzeżeniu.

1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kiwior za faul w centrum boiska.

48'

W rozegraniu gospodarze i można się spodziewać prowadzenia przez nich ataku pozycyjnego w drugiej połowie spotkania. Przygotowany do odpowiadania kontratakami jest między innymi Arkadiusz Reca.

46'

Luciano Spalletti miał o czym rozmawiać ze swoimi zawodnikami. Odcięty od podań był Dries Mertens, niewiele wnosiły chaotyczne akcje Hirvinga Lozano. Po przerwie Napoli już z nowym napastnikiem w jedenastce, którym jest Andrea Petagna.