3
3
83'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lorenzo Pellegrini! Włoch nie pokonał uderzeniem z rzutu karnego Wojciecha Szczęsnego. Rewelacyjna obrona Polaka!

75
32
8
5
8
82'
81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Matthijs de Ligt za faul we własnym polu karnym.

8
5
4
3
3
80'

Davide Massa zastanawia się nad przyznaniem rzutu karnego gospodarzom.

1
3
3
3
78'

AS Roma. Schodzi: Jordan Veretout. Wchodzi: Carles Perez.

77'

Gol! Strzelił Mattia De Sciglio.

Bianconeri na prowadzeniu, choć było 1:3! Mattia De Sciglio dopadł do piłki po złej interwencji Chrisa Smallinga i zdobył przewagę dla Bianconerich mocnym uderzeniem z bliska.

14
7
8
3
7
76'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Cristante za przewinienie taktyczne.

1
2
3
73'

Gol! Strzelił Dejan Kulusevski.

Piłka ponownie w bramce Giallorossich. AS Roma już straciła prowadzenie! 3:3! Spore zamieszanie, zablokowane uderzenie Alvaro Moraty, ale znalazł się jeszcze Dejan Kulusevski. Po strzale Szweda długa wideo weryfikacja, która pokazała, że nie było spalonego na żadnym etapie akcji Juventusu.

17
8
5
2
3
70'

Gol! Strzelił Manuel Locatelli. Asystował mu Alvaro Morata.

Po tym golu Juventus jest w kontakcie z przeciwnikiem. Na pewno przyjezdni jeszcze poszukają remisu, może nawet zwycięstwa. Alvaro Morata poradził sobie banalnie z Rogerem Ibanezem i swoim dośrodkowaniem dostarczył piłkę na głowę Manuela Locatellego.

13
9
7
2
2
69'

Kolejne nieudane rozegranie podopiecznych Massimiliano Allegriego. Paulo Dybala nie porozumiał się z Arthurem Melo, a wznowienie zostało przyznane Ruiemu Patricio.

1
67'

No to się wstrzelił.

1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za faul na Henrichu Mchitarjanie.

1
2
63'

Juventus FC. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Alvaro Morata.

2
1
2
1
1
60'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

58'

Trudno będzie cokolwiek zdziałać Bianconerim, ale z drugiej strony, pozostało jeszcze sporo czasu do zakończenia meczu. Na pewno ewentualne trafienie kontaktowe może podnieść temperaturę widowiska. Na razie Paulo Dybala strzelił niecelnie.

2
1
56'

Takie uderzenia można oglądać wielokrotnie.

3
53'

Gol! Strzelił Lorenzo Pellegrini.

Piękne uderzenie! Trudno było je powstrzymać. Lorenzo Pellegrini zabrał się za wykonanie rzutu wolnego przyznanego za faul Matthijsa de Ligta na Tammym Abrahamie. Jego uderzenie ponad murem zakończyło się lądowaniem piłki w okienku.

15
9
4
1
4
52'

Żółtą kartkę otrzymał Matthijs de Ligt za faul na Tammym Abrahamie.

1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Roger Ibanez za atak w nogi Paulo Dybali.

Roger Ibanez #3
AS Roma
50'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Veretout za przytrzymanie przeciwnika.

48'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Lorenzo Pellegrini.

AS Roma ponownie na prowadzeniu! Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Henrich Mchitarjan dostał podanie od Lorenzo Pellegriniego, ruszył z rajdem przez centrum boiska, a uderzenie Ormianina okazało się zaskoczeniem dla Wojciecha Szczęsnego po rykoszecie od Mattii De Sciglio.

46'

Rozpoczęła się druga połowa w Rzymie. Gospodarze rozpoczęli pozytywnie, ale z czasem stracili rezon. Juventus potrafił narzucić własne warunki przeciwnikom, ale na razie nie objął prowadzenia.

Pierwsza połowa na remis.

Czy Juventus zdobędzie prowadzenie po przerwie?
1
45+4'

Jeszcze szansa na odzyskanie prowadzenia. Tammy Abraham oddał sytuacyjne uderzenie ponad poprzeczką. Trochę przeszkodził mu w poprawieniu wyniku Chris Smalling.

45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za faul na Felixie Afenie-Gyanie.

1
45'

Doliczone cztery minuty.

1
42'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła strzał głową. Rui Patricio nie musiał robić nic poza odprowadzeniem piłki wzrokiem poza boisko.

41'

Tak padła dotychczas ostatnia bramka.

1
39'

Kolejne celne uderzenie, ale tylko stanowiące rozgrzewkę dla Wojciecha Szczęsnego. Interwencja reprezentanta Polski po próbie zza pola karnego Felixa Afeny-Gyana.

37'

Akcja oskrzydlająca Mattii De Sciglio. Nie udało mu się wykonać dokładnego dośrodkowania, ani oddać dobrego strzału, ale przynajmniej wypracował korner dla Juventusu. Odchodząca piłka spod chorągiewki została zneutralizowana przez Giallorossich.

1
1
35'

Ostatnie minuty spotkania bez sytuacji podbramkowych. Juventus utemperował początkowo bardzo energicznych przeciwników i teraz spędza więcej czasu w posiadaniu piłki.

30'

Dwa kwadranse rywalizacji za drużynami i w początkowym lepiej wyglądali gospodarze, a w następnym przyjezdni. Po uderzeniach Tammy'ego Abrahama oraz Paulo Dybali jest 1:1 i trudno o przypuszczenia co do ciągu dalszego rywalizacji.

1
28'

Tak cieszył się Paulo Dybala z wyrównania.

26'

Ruszyli do rozgrzewki piłkarze z powodu urazów Tammy'ego Abrahama oraz Federico Chiesy. Ewentualnym zmiennikiem napastnika AS Romy będzie Eldor Szomurodow, a za reprezentanta Włoch może wejść na boisko Dejan Kulusevski.

24'

Juventus obudził się w Rzymie. Wymiana podań zakończona strzałem zza pola karnego, ale blokował to spektakularnie Chris Smalling. Federico Chiesa ucierpiał wskutek bezpardonowego wejścia Anglika.

1
1
1
1
1
21'

Lorenzo Pellegrini oddał uderzenie z dystansu prosto w rękawice Wojciecha Szczęsnego. Bramkarz Juventusu nie musiał robić ani jednego kroku w kierunku piłki.

20'

Paulo Dybala na 1:1!

1
1
18'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Federico Chiesa.

Argentyńczyk nie potrzebował dużo czasu na doprowadzenie do remisu. Paulo Dybala oddał techniczne uderzenie zza linii pola karnego na 1:1. Miał za dużo miejsca, a Matias Vina spóźnioną interwencją nie pomógł, a jeszcze przeszkodził Ruiemu Patricio w obronie na linii.

7
5
2
4
2
16'

Chris Smalling był tym razem osaczony przez Bianconerich i nie potrafił oddać dobrego strzału po wrzutce z rzutu wolnego. AS Roma pozostała na połowie Juventusu, a Bryan Cristante poczęstował Wojciecha Szczęsnego uderzeniem zza linii pola karnego.

13'

AS Roma na prowadzeniu!

1
1
1
1
11'

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Jordan Veretout.

AS Roma ma czego bronić. Druga próba Tammy'ego Abrahama w meczu i tym razem prosto do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Najskuteczniejszy zawodnik Giallorossich główkował między zdezorientowanymi Rodrigo Bentancurem oraz Daniele Ruganim. Nie będzie czystego konta Wojciecha Szczęsnego.

6
5
3
7
10
9'

Na razie całkiem dynamicznie na Stadio Olimpico. AS Roma wywalczyła dla siebie korner w odpowiedzi na niedokładne uderzenie Federico Chiesy po przeciwnej stronie boiska.

1
6'

Rajd Lorenzo Pellegriniego po przechwyceniu piłki na połowie przeciwnika. Płaskie uderzenie zostało zablokowane przez obrońców Juventusu. Niebawem poprawka i tym razem Wojciech Szczęsny poskromił strzał Tammy'ego Abrahama.

4'

W odpowiedzi Bryan Cristante próbował pokonać Wojciecha Szczęsnego strzałem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka, trafiona głową, przeleciała ponad poprzeczką w bramce reprezentanta Polski.

1
2'

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze uderzenie, ale jego jakość pozostawiała bardzo dużo do życzenia. Paulo Dybala kopnął piłkę anemicznie prosto w odpowiednio ustawionego Ruiego Patricio.

1
18:17
18:17

Juventus FC nie poradził sobie w poprzednim meczu z SSC Napoli, które było zdziesiątkowane kontuzjami, koronawirusem i powołaniami na Puchar Narodów Afryki. Konfrontacja zakończyła się remisem 1:1, a gola dla Bianconerich strzelił Federico Chiesa.

1
17:59

Nicola Zalewski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych, a Wojciech Szczęsny wystąpi od początku.

1
17:58
17:58

AS Roma gościła w Mediolanie po raz drugi w sezonie i ponownie swoimi błędami pomogła przeciwnikom w odniesieniu zwycięstwa. Giallorossi wcześnie stracili dwie bramki i choć później próbowali gonić Rossonerich, to skończyło się na zaledwie jednej bramce i porażce 1:3.

17:53

Więcej o nadchodzącym meczu.

17:40

Sędzia: Davide Massa

17:39

Trwa niedziela z calcio. W dobrze zapowiadającym się starciu uczestników europejskich pucharów zmierzą się AS Roma z Juventusem FC. W czwartek Giallorossi ponieśli porażkę 1:3 z Milanem, a Stara Dama zremisowała 1:1 z SSC Napoli. Jest się po czym poprawiać.