8
2
4
85'

Pozostało pięć minut do końca podstawowego czasu i wiadomo, że Vincenzo Italiano nie zadowoli kibiców oczekujących na wejście Krzysztofa Piątka. Trzeba zadowolić się epizodem w tym meczu Aleksandra Buksy.

3
1
2
2
10
82'

Doczekaliśmy się Polaka na boisku.

11
5
2
2
80'
80'
77'

Gol! Strzelił Lucas Torreira. Asystował mu Jonathan Ikone.

I jeszcze jeden i jeszcze raz. 6:0 po dośrodkowaniu z lewej flanki Jonathana Ikone oraz strzale głową Lucasa Torreiry. Również zmiennicy postanowili wyraziście zapisać się w historii tego spotkania.

5
3
4
76'

Cristiano Biraghi z efektownym dubletem.

1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia meczu. Fiorentina ma w kieszeni komplet punktów, ale to nie przekonuje ją do oddania piłki bezradnym przeciwnikom.

6
1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Torreira za ostre przewinienie.

1
2
1
70'

ACF Fiorentina. Schodzi: Nicolas Gonzalez. Wchodzi: Jose Callejon.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nicolas Gonzalez #22
1
1
69'

Gol! Strzelił Cristiano Biraghi.

To robi wrażenie. Dwa strzały z rzutów wolnych do bramki w jednym meczu. Cristiano Biraghi ponownie ominął zarówno mur, jak i Salvatora Sirigu.

4
2
3
3
67'

Genoa CFC. Schodzi: Kelvin Yeboah. Wchodzi: Felipe Caicedo.

Kelvin Yeboah #45
6
2
66'

Rozegranie gospodarzy na połowie Genoi. Spokojnie szukają oni sposobu na ponowne pokonanie Salvatora Sirigu. Będzie szansa na oddanie strzału z rzutu wolnego do bramki.

3
1
1
1
1
63'

Giacomo Bonaventura uruchomił podaniem Alvaro Odriozolę. Dośrodkowanie strzelca pierwszego gola zakończyło się lądowaniem piłki w rękawicach bramkarza przyjezdnych. Na pewno była możliwość lepszego dostarczenia futbolówki Dusanowi Vlahoviciowi.

1
5
1
60'

Godzina meczu za drużynami i Fiorentina prawie nie schodzi z połowy przeciwnika. Genoa nie ma pomysłu na zagrożenie Pietro Terracciano, snuje się po boisku i najchętniej zeszłaby z niego do szatni.

6
1
2
53'

Dusan Vlahović z eleganckim golem!

19
2
1
1
51'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Giacomo Bonaventura.

Genoa to jest naprawdę zespół pieśni i tańca. Z kolei Fiorentina bawi nieliczną publiczność. Dusan Vlahović popisał się przyjęciem po podaniu z głębi pola Giacomo Bonaventury i wykonał lob ponad wysuniętym Salvatorem Sirigu.

8
8
6
1
2
49'

Dośrodkowania po przeciwnych stronach boiska. Pietro Terracciano musiał wykazać się w pobliżu własnej bramki i poskromił piłkę kopniętą płasko przez Kelvina Yeboaha.

3
1
1
2
48'

Tak cieszyła się Viola z dotychczas ostatniego gola.

4
1
2
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa prawdopodobnie rozstrzygniętego meczu we Florencji. Gospodarze grają z rozmachem, a przyjezdni mają problem z oddaniem jakiegokolwiek uderzenia celnego.

3
1
46'

Genoa CFC. Schodzi: Manolo Portanova. Wchodzi: Filippo Melegoni.

Filippo Melegoni #10
Manolo Portanova #90
1
2
46'

Genoa CFC. Schodzi: Stefano Sturaro. Wchodzi: Caleb Ekuban.

Caleb Ekuban #20
3
1
1
46'

Genoa CFC. Schodzi: Riccardo Calafiori. Wchodzi: Mattia Bani.

2
Czy ACF Fiorentina strzeli minimum gola również po przerwie?
1
1
1
45+1'

Jest co podziwiać.

1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

3
1
1
1
44'

Cristiano Biraghi strzelił na 3:0 z rzutu wolnego.

4
3
2
42'

Świetne uderzenie z rzutu wolnego ponad murem. Niby znaczna odległość od bramki Genoi, mimo to Salvatore Sirigu nie zdążył zareagować. Fiorentina gra koncertowo w ofensywie. 3:0 i prawdopodobnie pozamiatane!

10
6
2
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Sturaro za ostre przewinienie.

3
1
41'

Giacomo Bonaventura z 50. golem w elicie.

2
2
1
39'

Dusan Vlahović ruszył w kierunku bramki Salvatora Sirigu. Zbyt egoistyczne rozwiązanie Serba i wpadł na grupę przeciwników w momencie składania się do uderzenia.

1
37'

Giacomo Bonaventura na 2:0!

1
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Manolo Portanova za przytrzymanie przeciwnika.

Genoa CFC
34'

Gol! Strzelił Giacomo Bonaventura.

Pierwsze uderzenie Giacomo Bonaventury zostało zatrzymane przez Salvatora Sirigu, ale drugie było już skuteczne. 2:0 dla zespołu, który wyraźnie przeważa. Genoa nie ma żadnych argumentów i potrzebuje już trzech goli do zwycięstwa.

10
4
1
2
33'

Fiorentina próbowała przeprowadzić niebezpieczny atak z wykorzystaniem ruchliwego Alvaro Odriozoli. Tym razem futbolówka uciekła gospodarzom poza boisko i nie można było kontynuować natarcia.

1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Riccardo Calafiori za faul na Nicolasie Gonzalezie.

Genoa CFC
1
2
29'

Dusan Vlahović próbował zrehabilitować się za zmarnowanie rzutu karnego. Niezła akcja młodego napastnika, ale nie zakończyła się ona strzałem zdolnym do pokonania Salvatora Sirigu.

1
28'

Genoa ma problem z odpowiedzeniem groźnym atakiem na gola Alvaro Odriozoli. Na razie Pietro Terracciano musiał zdenerwować się tylko raz, po minimalnie niecelnym lobie Manolo Portanovy.

1
1
24'

Youssef Maleh złożył się do przewrotki po miękkiej wrzutce z prawej flanki pola karnego. Nie ma efektownego trafienia do bramki z powodu małej niedokładności.

2
2
21'

Piłkarz miesiąca na razie rozczarował.

1
1
1
19'

Szarżował Alvaro Odriozola zbudowany pierwszym golem w lidze włoskiej. Tym razem bez trafienia do bramki, ale Genoa CFC ma ogromne problemy z zachowaniem konsekwencji w defensywie.

1
17'

Alvaro Odriozola na 1:0!

1
15'

Gol! Strzelił Alvaro Odriozola.

Kolejna akcja rozpędzonych gospodarzy. Nie dali się oni zdemobilizować zmarnowanym rzutem karnym przez Dusana Vlahovicia. Tym razem Serb został poskromiony w sytuacji sam na sam z Salvatorem Sirigu. Był jednak jeszcze Alvaro Odriozola i wykonał dobitkę do sieci.

9
5
2
2
1
11'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dusan Vlahović!

Zmarnowana jedenastka. Walczący o zwycięstwo w klasyfikacji strzelców ligi Dusan Vlahović chciał pokonać Salvatora Sirigu miękkim strzałem, ale bramkarz Genoi CFC wiedział, co się święci.

2
3
7
1
1
11'

Faul na Riccardo Saponarze.

1
2
1
1
10'

Sędziowie zastanawiają się nad przyznaniem Violi rzutu karnego.

2
7'

Robi się ciekawie. Co prawda niedokładne uderzenia, ale niebezpieczne. Youssef Maleh nie przymierzył w bramkę Genoi, a Manolo Portanova nie zdołał precyzyjnie przelobować wysuniętego Pietro Terracciano.

1
1
1
5'

Na początku meczu gospodarze w posiadaniu piłki i na połowie przeciwnika. Była szansa na zaskoczenie Salvatora Sirigu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale Genoa CFC była odpowiednio zorganizowana w defensywie.