90'

Doliczone trzy minuty.

1
87'

Wojciech Szczęsny musiał zapracować na czyste konto. Nieco chaotyczne rozegranie Udinese Calcio, ale akcja zakończyła się strzałem Isaaca Successa. Poradził sobie z tym całym zamieszaniem Wojciech Szczęsny.

1
1
1
85'

Udinese Calcio. Schodzi: Tolgay Arslan. Wchodzi: Lazar Samardzić.

wchodzi Wchodzi
Lazar Samardzić #24
schodzi Schodzi
82'
82'

Udinese Calcio. Schodzi: Brandon Soppy. Wchodzi: Isaac Success.

Brandon Soppy #93
1
81'

Niezmiennie bez gola Udinese Calcio. Brandon Soppy uruchomił podaniem Ignacio Pussetto, ale ten nie potrafił przymierzyć w bramkę strzeżoną przez Wojciecha Szczęsnego.

79'

Gol! Strzelił Weston McKennie. Asystował mu Mattia De Sciglio.

2
1
1
1
3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Marvin Zeegelaar za faul na Paulo Dybali.

75'

Uderzenia po obu stronach boiska. Sporo z nich pozostawia bardzo dużo do życzenia. Z kolei na zakończenie przedostatniego kwadransa była szarża Alvaro Moraty zakończona zablokowanym dośrodkowaniem.

72'

Akcja indywidualna Beto w polu karnym gospodarzy. W pewnym momencie wydawała się ona być skazana na niepowodzenie, mimo to oddał strzał.

71'

Dobra interwencja Matthijsa de Ligta i wyręczył on w pobliżu linii bramkowej Wojciecha Szczęsnego.

70'

Akcja Zebrette z wykorzystaniem ustawionego na prawej stronie boiska Ignacio Pusetto. Gospodarze rozstawieni w odpowiednich miejscach i nie pozwolili na uruchomienie dośrodkowaniem sposobiących się do strzału zawodników.

1
1
66'

Udinese Calcio. Schodzi: Gerard Deulofeu. Wchodzi: Ignacio Pussetto.

Ignacio Pussetto #23
66'

Niezła szansa na podwojenie prowadzenia. Ponownie Paulo Dybala, ale tym razem nie przymierzył z odpowiednią dokładnością.

1
64'

Juventus FC. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Alvaro Morata.

62'

Dwa zablokowane uderzenia zawodników Juventusu. Pierwszy trafił nieroztropnie w kompana z klubu, a drugi w przeciwnika.

1
1
2
60'

Po przewinieniu na Mattii De Sciglio szansa na zatrudnienie Daniela Padellego z rzutu wolnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Juan Cuadrado. Jego dośrodkowanie zostało zatrzymane przez doświadczonego bramkarza.

1
1
1
57'
55'

Stara Dama postępuje zbyt ryzykownie w pobliżu własnego pola karnego. Juventus miał szczęście, że Gerard Deulofeu nie potrafił zorganizować się do przeprowadzenia niebezpiecznego kontrataku.

51'

Trener Massimiliano Allegri zdecydował się na wprowadzenie dwóch zawodników z ławki rezerwowych na boisko. Po roszadach gospodarze nie zrezygnowali z utrzymywania się w posiadaniu piłki.

2
1
46'

Pora na wznowienie meczu. Pierwsza połowa z jednym golem, który przybliżył do odniesienia zwycięstwa Juventus. Przewaga podopiecznych Massimiliano Allegriego nie jest jeszcze jednak bezpieczna.