(2:1)
Zakończony
US Salernitana 1919
85'

Jeszcze jedna próba zdobycia gola podjęta przez Piotra Zielińskiego. Tym razem powinien mieć do siebie pretensje za zmarnowanie szansy. Po niechlujnym wybiciu Pawła Jaroszyńskiego był kilkanaście metrów od celu, ale trafił prosto w odpowiednio ustawionego Vida Beleca.

4
1
1
1
80'

Niechlujne uderzenie Piotra Zielińskiego, a miał on ochotę na pokonanie Vida Beleca uderzeniem z kilkunastu metrów.

3
1
3
2
2
76'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

76'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Giovanni Di Lorenzo. Wchodzi: Alessandro Zanoli.

wchodzi Wchodzi
Alessandro Zanoli #59
schodzi Schodzi
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Suną i szybują coraz to nowe dośrodkowania w kierunku bramki strzeżonej przez Vida Beleca. Inna sprawa, że Napoli nie jest zdeterminowane do ośmieszenia przeciwnika wysokim wynikiem.

2
1
2
70'

Vid Belec poradził sobie z niebezpiecznie wyglądającym wstrzeleniem Lorenzo Insigne. Reprezentant Włoch starał się skompletować dublet uderzeniem z rzutu wolnego.

14
2
1
67'

Kolejne uderzenie Napoli. Tym razem Matteo Politano trafił futbolówką w mocno rozgrzanego przez całe spotkanie Vida Beleca. Kolejni zmiennicy Luciano Spallettiego starają się wpłynąć na rezultat.

6
3
1
64'
ZMIANA
64'
ZMIANA
62'
ZMIANA

US Salernitana 1919. Schodzi: Edoardo Vergani. Wchodzi: Alessandro Russo.

Alessandro Russo #36
Edoardo Vergani #63
2
60'

Godzina meczu za drużynami i wszystko zostało już wyjaśnione. Jedenastu zawodników Napoli zdobędzie za dwa kwadranse komplet punktów w rywalizacji z dziesięcioma piłkarzami beniaminka. Pozostało pytanie o rozmiar zwycięstwa podopiecznych Luciano Spallettiego.

2
1
3
1
55'

Lorenzo Insigne z golem!

5
2
3
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Trwa bezwzględne punktowanie Salernitany po zmianie stron. Lorenzo Insigne wypracował rzut karny dla Napoli i zabrał się za jego spokojne wykorzystanie. 4:1 dla Azzurrich!

11
3
4
3
2
51'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Frederic Veseli za blokowanie ręką w polu karnym zagrania Lorenzo Insigne.

1
1
7
1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Amir Rrahmani. Asystował mu Dries Mertens.

W 47. minucie jest praktycznie pozamiatane. Akcja bramkowa została przeprowadzona wewnątrz pola karnego Salernitany przez Piotra Zielińskiego, Driesa Mertensa oraz Amira Rrahmaniego. Obrońca dopełnił formalności uderzeniem z bliska po wstrzeleniu Belga.

7
2
3
3
2
46'

Napoli z przewagą gola i jednym nowym piłkarzem w drugiej połowie.

1
2
3
46'
ZMIANA
komentarz

Pierwsza połowa dla Napoli.

1
2
Czy Napoli strzeli gola również po przerwie?
Tak
Nie
1
45+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Pewne wykonanie rzutu karnego. Dries Mertens nie miał problemu z pokonaniem Vida Beleca. Klasyczna bramka do szatni.

13
7
3
2
2
45+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Frederic Veseli za sprokurowanie rzutu karnego.

1
4
45+2'

Faul na Eljifie Elmasie i rzut karny!

7
5
3
2
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
2
2
42'

Piotr Zieliński przedostał się z futbolówką w pobliże pola karnego przeciwnika. W obronie mocno stał na nogach Paweł Jaroszyński i nie pozwolił, żeby strzał rodaka stanowił kolejne zagrożenie dla Vida Beleca.

6
4
5
40'

Wprowadzenie Pawła Jaroszyńskiego spowodowane urazem.

1
4
36'
ZMIANA

US Salernitana 1919. Schodzi: Andrea Schiavone. Wchodzi: Paweł Jaroszyński.

Andrea Schiavone #8
2
5
4
1
1
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Bonazzoli. Asystował mu Wajdi Kechrida.

O właśnie, dlatego nie można lekceważyć Salernitany. Świetna kontra zakończyła się strzałem Federico Bonazzoliego na 1:1. Akcja została przeprowadzona z wykorzystaniem prawego skrzydła przez Joela Obiego oraz Wajdiego Kechridę. Ten gol powinien dodać pewności siebie gościom.

5
32'

Spotkanie jest jednostronne i Salernitana nie jest równorzędnym przeciwnikiem dla uczestnika Ligi Europy. Z drugiej strony, przewaga Napoli pozostaje minimalna i nie można jeszcze przekreślać przyjezdnych.

1
1
6
1
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Obi za ostre przewinienie.

3
1
3
27'

Napoli nie pozwala regionalnym konkurentom na zbliżenie się do bramki strzeżonej przez Alexa Mereta. Salernitana nie miała jeszcze szansy na zdobycie gola na Stadio Diego Armando Maradona.

1
1
2
1
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Filippo Delli Carri za faul na Amirze Rrahmanim.

Filippo Delli Carri #33
1
1
1
2
22'

Napoli na prowadzeniu w derbach!

1
1
2
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Jesus. Asystował mu Eljif Elmas.

Piłka w bramce Salernitany i po analizie powtórek jest prowadzenie Napoli. Początkowo gol nie został uznany z powodu zagrania ręką Eljifa Elmasa, ale ostatecznie jego asysta do Juana Jesusa została zweryfikowana jako zgodna z przepisami piłkarskimi.

13
6
6
3
3
13'

Kotłuje się pod bramką Salernitany, a Vid Belec ma mnóstwo problemów z energicznymi atakami Napoli. Golkiper musiał rozprawić się z uderzeniami Mario Ruiego czy Fabiana Ruiza. Napędzani przez ustawionego blisko linii bocznej Luciano Spallettiego gospodarze starają się wcześnie zdobyć prowadzenie.

1
2
10'

Zapachniało prowadzeniem Napoli, ale po pierwsze Eljif Elmas nie oddał celnego strzału z bliska, a po drugie był na spalonym. Kolejne ostrzeżenie dla Salernitany, która ma problem z wyjściem z okolicy własnego pola karnego. Początek zdecydowanie dla Azzurrich.

2
6'

Przewaga Napoli w posiadaniu piłki na początku meczu. Gospodarze wywalczyli dla siebie możliwość strzelenia gola z rzutu wolnego. Mario Rui zdecydował się na techniczne uderzenie pod poprzeczkę w bramce Vida Beleca. Piłka została sparowana przez bramkarza na korner.