1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Ceppitelli za awantury na ławce rezerwowych.

85'

Cagliari Calcio ma przewagę zawodnika w polu, ale jednocześnie problem z przeniesieniem piłki na połowę Fiorentiny. Widać, że bramka stracona po uderzeniu Riccardo Sottila mocno wyprowadziła z równowagi podopiecznych Waltera Mazzarriego.

3
2
2
1
81'

Cagliari Calcio. Schodzi: Dalbert Henrique. Wchodzi: Luca Gagliano.

Dalbert Henrique #29
1
1
1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Pedro za przewinienie.

1
1
1
80'

Pozostało 10 minut podstawowego czasu na rozstrzygnięcie meczu. Rywalizacja jedenastu podopiecznych Waltera Mazzarriego na dziesięciu zawodników Violi.

2
1
1
1
78'

Wyrównanie na Sardynii.

4
1
1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Riccardo Sottil za niesportowe zachowanie.

2
2
2
75'

Gol! Strzelił Riccardo Sottil. Asystował mu Youssef Maleh.

Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu jest wyrównanie. Fiorentina również wymierzyła przeciwnikom karę za zmarnowanie rzutu karnego. Akcja indywidualna zakończona płaskim uderzeniem w kierunku dalszego słupka w bramce Borisa Radunovicia. 1:1!

Asysta:
8
7
3
4
2
74'

Cagliari Calcio. Schodzi: Alberto Grassi. Wchodzi: Christos Kourfalidis.

Christos Kourfalidis #39
1
3
72'

Końcówka spotkania już bez Polaków na boisku i w totalnym chaosie. Między drużynami pozostaje jeden gol różnicy, dlatego sprawa nawet zwycięstwa pozostaje otwarta. Fiorentina powróciła na połowę Cagliari w celu odwrócenia rezultatu.

1
3
68'

ACF Fiorentina. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Lorenzo Venuti.

Lorenzo Venuti #23
5
6
3
5
10
68'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Joao Pedro!

Druga zmarnowana jedenastka w meczu. Tym razem strzał z rzutu karnego Joao Pedro został zatrzymany przez Pietro Terracciano. Coraz dalej do podstawowego składu ma Bartłomiej Drągowski, a Fiorentina ma jeszcze nadzieję na zapunktowanie.

6
10
3
5
3
66'

Jedenastka!

2
4
5
2
10
64'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Alvaro Odriozola za zagranie ręką we własnym polu karnym.

4
6
3
6
4
63'

Rewelacyjna szansa na drugiego gola dla Cagliari. Joao Pedro poradził sobie z Alvaro Odriozolą i wyłożył piłkę Dalbertowi Henrique. Ten przekombinował i ostatecznie uderzenie zostało zablokowane przez rozpaczliwie powracających przyjezdnych.

2
3
2
1
2
60'

ACF Fiorentina. Schodzi: Jonathan Ikone. Wchodzi: Riccardo Sottil.

3
1
1
1
59'

Doprosił się o kartkę Walter Mazzarri.

3
2
5
58'

Ekipa z Toskanii ma coraz większą przewagę pod względem posiadania piłki. Fiorentina szuka miejsca na obrzeżach pola karnego. Krzysztof Piątek oddał uderzenie, które zostało zablokowane i poskutkowało jedynie rzutem rożnym.

4
3
4
1
55'

Kolejna akcja Krzysztofa Piątka i Giacomo Boneventury, czyli byłych zawodników Milanu. Została ona przerwana przez sędziów z powodu spalonego, dlatego Fiorentina musi szukać innego sposobu na doprowadzenie do remisu.

8
3
4
3
52'

Fiorentina musi organizować się do odrabiania strat do przeciwnika. Adam Obert poradził sobie z dynamicznie grasującym Krzysztofem Piątkiem i reprezentant Polski musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

3
1
2
5
2
50'

Joao Pedro i 1:0 dla Cagliari!

2
1
2
3
47'

Gol! Strzelił Joao Pedro. Asystował mu Gaston Pereiro.

Od razu po przerwie Joao Pedro wstrzelił się do bramki Fiorentiny. Brazylijczyk w pierwszej połowie oddał dwa niedokładne uderzenia. Do trzech razy sztuka. Brazylijczyk oderwał się od defensora i efektownie strzelił na 1:0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.