Żółtą kartkę otrzymał Moise Kean.

Juventus FC
1
88'

Ależ teraz zmarnowali okazję gospodarze. Theo Hernandez wyprowadził świetną kontrę, lecz gdy miał tylko zagrać do nieobstawionego w polu karnym Bennacera, włożył w to podanie zbyt dużo siły. I nic nie wyszło ze stuprocentowej sytuacji.

2
2
1
1
2
85'

Chiellini włączył się do akcji ofensywnej, rozrzucił grę na lewe skrzydło, Alex Sandro precyzyjnie zacentrował na głowę McKenniego, jednak ten uderzył obok bramki.

1
1
1
83'

Juventus w dalszym ciągu bez choćby jednego celnego strzału!

1
1
1
82'

Niepewna interwencja Szczęsnego - wykopał piłkę w aut pod presją rywala. Pierwszy taki błąd Polaka w dzisiejszym meczu.

1
1
1
1
5
80'

Giroud na spalonym. Mnożą się nieudane akcje po obu stronach. Ten mecz był określany jako hit kolejki, ale przypomina starcie dwóch drużyn środka tabeli, które satysfakcjonuje remis.

77'

Kapitalny drybling Saelemaekersa, ale swój rajd zakończył niecelnym strzałem z dość ostrego kąta.

2
76'

AC Milan. Schodzi: Rafael Leao. Wchodzi: Ante Rebić.

75'

Giroud trafiony w głowę po dośrodkowaniu Theo Hernandeza. Niecelnie uderzył Francuz.

75'

Pierwszy kontakt z piłką zaliczył Kean, jednak od razu rozległ się gwizdek sędziego. Spalony.

2
74'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

72'

Milan jest lepszy w tym meczu, ale nie potrafi udokumentować swojej przewagi golem. Trudna do wytłumaczenia jest przede wszystkim bardzo słaba postawa w samym polu karnym. Do tego momentu konstruowanie akcji wygląda całkiem przyzwoicie.

1
1
1
69'

Saelemaekers efektownie ograł rywala na skrzydle, zagrał idealnie na głowę Giroud, ale uderzenie Francuza broni Szczęsny!

3
2
1
68'

Dośrodkowanie Dybali na dalszy słupek, ale strzał Bernardeschiego był niecelny.

1
67'

Juventus dość przypadkowo wywalczył piłkę w narożniku boiska, Alex Sandro zagrał płasko wzdłuż bramki, ale zabrakło tam kogoś, kto zamknąłby tę akcję.

65'
63'

Trzeci celny strzał Milanu, ale Szczęsny po raz kolejny spisał się bez zarzutów. Próbował zza pola karnego Theo Hernandez, jednak nie zaskoczył Polaka.

5
3
1
1
2
61'

AC Milan. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Ismael Bennacer.

60'

Zablokowane uderzenie Krunicia z trzydziestu metrów. Nieprzygotowana pozycja. To nie miało prawa się udać.

59'

Morata upadł w polu karnym Milanu, ale sędzia od razu pokazał mu, że nie ma mowy o faulu.

57'

Dobra centra Calabrii z prawego skrzydła, zamykał akcję na dalszym słupku Giroud, ale nie miał jak uderzyć. Próbował jeszcze odegrać piłkę, lecz w pobliżu nie było żadnego partnera.

1
1
1
56'

Wreszcie jakiś celny strzał, choć bez większej historii. Rafael Leao łatwo wypracował sobie pozycję na dwudziestym metrze, jednak uderzył w sam środek bramki. Szczęsny pewnie złapał piłkę.

2
1
53'

Ma problem z szybkim wyjściem do kontry zespół Juventusu. Milan od razu potrafi się zorganizować w defensywie.

3
1
1
3
51'

Niezła centra De Sciglio w pole karne i Morata główkował obok słupka.

3
2
1
1
50'

Krunić podał idealnie do ustawionego na piętnastym metrze Giroud, jednak ten miał problemy z opanowaniem piłki i nic z tej akcji nie wyszło. A zapowiadało się dobrze z perspektywy gospodarzy.

48'

Aktywny jest dziś Rafael Leao. Kolejny raz próbował przedzierać się lewym skrzydłem, minął jednego rywala, ale z drugim już sobie nie poradził. Jest trochę osamotniony w ofensywie.