84'

Fiorentina miota się. Gospodarze nic nie potrafią zdziałać.

81'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Cristiano Biraghi. Fiorentina na kolanach! Immobile wpadł z piłką w pole karne, minął bramkarza, a dogranie wślizgiem we własnej bramce umieścił Biraghi. 0:3!

3
3
3
1
2
78'

Fiorentina przegrywał dwoma golami i niewiele potrafi zdziałać. Tutaj raczej już nic się nie zmieni.

1
76'

Fiorentina. Schodzi: Giacomo Bonaventura. Wchodzi: Jonathan Ikone.

76'
76'

Fiorentina. Schodzi: Arthur Cabral. Wchodzi: Krzysztof Piątek.

70'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Po wybiciu piłki Immobile uciekł Nastasicowi i w sytuacji sam na sam trafił na 0:2!

1
2
2
2
1
69'
68'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Lazzari.

65'

Sędzia jednak zmienił zdanie. Nie ma rzutu karnego!

1
1
2
3
2
64'

Rzut karny dla Fiorentiny. Dość dyskusyjny. Co na to VAR?

1
2
3
1
1
62'

Niewiele potrafią zdziałać gracze Fiorentiny. Minuty płyną.

59'
59'

Fiorentina. Schodzi: Alfred Duncan. Wchodzi: Gaetano Castrovilli.

59'
59'

Fiorentina. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Nicolas Gonzalez.

Nicolas Gonzalez #22
1
56'

Ucierpiał Pietro Terracciano, którego rywal przypadkowo kopnął w głowę. Bramkarz za moment jednak wstanie z murawy.

1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Torreira.

1
1
1
1
52'

Gol! Strzelił Sergej Milinković-Savić. Asystował mu Mattia Zaccagni. Pierwsze wyjście po przerwie gości i od razu gol! Z lewej strony płasko dogrywał Zaccagni, do piłki dopadł Milinković-Savić, który strzałem z ośmiu metrów pokonał bramkarza! 0:1!

52'

Po przerwie starają się atakować zawodnicy Fiorentiny. Lazio póki co dobrze się broni.

1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Giacomo Bonaventura.

1
49'

Jest pierwszy strzał w 2. połowie. Uderzał Lucas Torreira, ale tam, gdzie stał bramkarz.

1
48'

Piłkarze po wyjściu z szatni na razie rozkręcają. Niewiele dzieje się pod bramkami.

1
46'

Rozpoczęła się 2. połowa!

1
1
2
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Rodriguez.

45'

1
45'

Indywidualna akcja Pedro, strzał sprzed pola karnego. Piłka poszybowała metr ponad bramką.

44'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Sporo walki, ale drużynom brakuje spokoju pod bramkami.

41'

W końcówce 1. połowy obydwa zespoły ożywiły się. Może doczekamy się bramek jeszcze w premierowej odsłonie?

1
38'

W ostatnich minutach gracze Lazio przeważają. Fiorentina ma problemy.

1
36'

Kolejna okazja Lazio, do uderzenia doszedł Pedro. Próba z pola karnego poszybowała jednak ponad poprzeczką!

34'

Kontra Lazio, piłka w polu karnym trafiła do Immobile, strzał odbił jednak bramkarz!

32'

Zagranie do Calejona, ten jednak znalazł się na spalonym.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Leiva.

Lazio Rzym
1
29'

Sprzed pola karnego z woleja uderzył Lucas Torreira, ale w światło bramki nie trafił.

1
27'

Piłka w polu karnym trafił do Bonaventury, ten momentalnie uderzył, ale w bramkę nie trafił.

1
25'

Zderzenie głowami, ucierpiał Jose Callejon, zawodnik Fiorentiny dość mocno ucierpiał, ale powoli zbiera się z murawy.

1
1
22'

Odpowiedź Lazio. Sytuacyjna próba Ciro Immobile, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

20'

Z ośmiu metrów głową uderzał Cabral, Thomas Strakosha popisał się efektowną interwencją! W końcu coś się podziało.

1
18'

Niemal dwadzieścia minut meczu za nami, a jeszcze nie zobaczyliśmy uderzenia na bramkę. Cóż, może drużyny się rozkręcą.

15'

Kontra Lazio, ale rzymianie przekombinowali. W polu karnym zabrakło spokoju i piłkę przejęli gracze z Florencji.

1
13'

Cabral chciał sprytnie umieścić piłkę w bramce Lazio, ale nie wyszedł mu strzał. Dodatkowo był na spalonym.

1
11'

Sporo biegania, sporo walki, ale nie ma to póki co żadnego przełożenia na kreowane okazje bramkowe.

1
8'

Pierwsza próba wyjścia graczy Lazio. Sędzia jednak przerwał grę słusznie dopatrując się spalonego.

1
5'

Pierwszy rzut rożny dla Fiorentiny. Jednak gospodarze zagrożenia nie wykreowali, piłkę pewnie złapał bramkarz Lazio.

2'

Fiorentina od początku bardzo wysoko, Lazio ma problemy z wyjściem z własnej połowy.