Juventus FC. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Fabio Miretti.

Żółta kartka dla Massimiliano Allegriego.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za faul na Francku Riberym.

84'

Salernitana ma jeszcze trochę czasu na poprawienie wyniku. Ostatnia akcja beniaminka została przerwana przez Adriena Rabiota. Przewinienie na będącymi kilkanaście metrów od pola karnego Francku Riberym.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za wślizg w nogi przeciwnika.

Juventus FC
80'

Była przerwa w grze spowodowana urazem.

78'

US Salernitana 1919 Schodzi: Federico Bonazzoli. Wchodzi: Mikael.

Mikael #87
74'

Dopiero w 74. minucie Polak popisał się refleksem i obronił mocne uderzenie Federico Bonazzoliego.

72'

Akcja bocznych obrońców Juventusu. Mattia De Sciglio uruchomił dośrodkowaniem wysoko ustawionego Lucę Pellegriniego, a ten nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Luigiego Sepe.

69'

US Salernitana 1919. Schodzi: Matteo Ruggeri. Wchodzi: Franck Ribery.

Matteo Ruggeri #3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Verdi za ostre przewinienie.

68'

Juventus przebudził się i przeprowadził atak na obrzeżach pola karnego nisko notowanego przeciwnika. Piłka nie trafiła do Dusana Vlahovicia, choć ten wymownym gestem dał znać, że uruchomienie go podaniem jest realne.

62'

Kwadrans po przerwie stał na beznadziejnym poziomie. Juventus nie forsuje wysokiego tempa, a Salernitana niby atakuje, ale nie potrafi zatrudnić jakimkolwiek uderzeniem Wojciecha Szczęsnego.

58'
57'

Podanie do Federico Bonazzoliego, któremu nie udało się wypracować pozycji do oddania strzału w konfrontacji z Danielem Ruganim.

54'

Salernitana od rzutu rożnego. Odchodzące dośrodkowanie, a po nim gwizdek sędziego z powodu faulu walczącego o pozycję przeciwnika na Daniele Ruganim.

52'

Wojciech Szczęsny zabrał brawa za dobre zachowanie na przedpolu. Poradził on sobie z wstrzeleniem w pole karne wykonanym przez Milana Djuricia.

50'

Milanowi Djuriciowi nie udało się oddać strzału po dośrodkowaniu. Jeszcze próba pokonania Wojciecha Szczęsnego przez Ivana Radovanovicia, ale na początek trzeba odpowiednio przymierzyć.

47'

Nieudane miękkie podanie wykonane przez Federico Fazio. Piłka ponownie uciekła Salernitanie poza boisko i została odprowadzona wzrokiem przez Wojciecha Szczęsnego.

46'

Druga połowa.

46'

US Salernitana 1919. Schodzi: Lassana Coulibaly. Wchodzi: Ederson.

Ederson #13
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto?
komentarz

Pierwsza połowa bez niespodzianki. Massimiliano Allegri wystawił w tym meczu w ataku Dusana Vlahovicia i Paulo Dybalę. Obaj odwdzięczyli się golami. Juventus prowadzi 2:0, a Salernitana jeszcze nie zatrudniła Wojciecha Szczęsnego jakimkolwiek strzałem celnym.

45'

Doliczona minuta.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Pellegrini za próbę wymuszenia rzutu karnego.

39'

Niezłe rozegranie Salernitany i jest pierwsze uderzenie, które mogło podnieść ciśnienie gospodarzom. Federico Bonazzoli skierował piłkę nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Wojciecha Szczęsnego.

34'

Salernitana jest już w podbramkowej sytuacji, a nie potrafiła jeszcze zagrozić Wojciechowi Szczęsnemu jakimkolwiek niebezpiecznym strzałem celnym. Z kolei Juventus próbuje zamknąć to spotkanie najwcześniej jak jest to możliwe.

29'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Mattia De Sciglio.

W 29. minucie Juventus powiększył prowadzenie na 2:0. Tym razem Dusan Vlahović nie w roli asystenta, a strzelca. Serb poradził sobie z absolutnie biernymi obrońcami Salernitany i strzelił głową do siatki po wrzutce z prawego skrzydła Mattii De Sciglio. Nic nie wskazuje na problem Bianconerich ze zdobyciem kompletu punktów.

27'

Juventus nie zaskoczył beniaminka rozegraniem rzutu rożnego, ale pozostaje na połowie Salernitany. Wyraźna przewaga pod względem posiadania piłki podopiecznych Massimiliano Allegriego.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Lassana Coulibaly za faul na Paulo Dybali.

23'

Tym razem powinna być asysta Paulo Dybali przy golu Dusana Vlahovicia, jednak kandydat na króla strzelców ligi włoskiej nie zabrał się dobrze z piłką i trafił uderzeniem w brawurowo interweniującego na przedpolu Luigiego Sepe.

21'

Przeciągnięte podanie prostopadłe i piłka opuściła boisko. Wznowienie od bramki zostało przyznane spokojnemu w tej sytuacji Wojciechowi Szczęsnemu.

19'

Dusan Vlahović cofnął się głęboko po piłkę, ale przeciwnik nie pozwolił mu na odwrócenie się w kierunku bramki Salernitany. Po przewinieniu wznowienie gry od rzutu wolnego.

16'

Federico Bonazzoli poderwał się do ataku na połowie przeciwnika. Żwawa wymiana podań, a całe zamieszanie zostało wyjaśnione chwytem na przedpolu przez Wojciecha Szczęsnego.

13'

Podanie Juana Cuadrado do Paulo Dybali, któremu w sytuacji sam na sam z Luigim Sepe nie udało się przymierzyć do bramki. Szansa na wczesny dublet, jednak została ona koncertowo zmarnowana.

12'

Salernitana przeszła do ataku pozycyjnego. Piłka trafiła na prawą stronę boiska, skąd dośrodkowanie zostało zatrzymane przez ustawionego w odpowiednim miejscu Lucę Pellegriniego.

8'

Beniaminek wcześnie oberwał mocny cios od przeciwnika. Na razie Salernitana nie podeszła pod bramkę strzeżoną przez Wojciecha Szczęsnego. Aklimatyzacja na stadionie w Turynie nie przebiega gładko.

5'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Dusan Vlahović.

Stara Dama nie potrzebowała dużo czasu na objęcie prowadzenia. W 5. minucie przeprowadziła elegancką kombinację, a już wewnątrz pola karnego Dusan Vlahović uruchomił podaniem powracającego do jedenastki Paulo Dybalę. Argentyńczyk nawinął sobie defensora Salernitany i pokonał płaskim uderzeniem Luigiego Sepe.

3'

Matthijs de Ligt uruchomił dalekim podaniem Dusana Vlahovicia. Blisko Serba był przeciwnik, zachował czujność i nie pozwolił na oddanie uderzenia na bramkę Luigiego Sepe.

czas Start meczu
14:18

Paweł Jaroszyński poza kadrą gości.

14:18

Wojciech Szczęsny zagra w podstawowym składzie.

01:49

Więcej o trwającej kolejce w lidze włoskiej.

01:48

Sędzia: Giovanni Ayroldi

01:48

Beniaminek zremisował w poprzednim meczu z US Sassuolo.

01:47

Salernitana nie ucieknie z ostatniego miejsca w tabeli dzięki remisom.

01:47

Salernitana strzeliła pierwszego gola w poprzednim meczu, ale nie minęły dwa kwadranse i Sassuolo już cieszyło się z odwrócenia wyniku na 2:1. Utrzymanie wyniku utrudniła Neroverdim czerwona kartka. W rywalizacji jedenastu na dziesięciu Salernitana strzeliła gola na 2:2.

01:45

Przygotowania Salernitany do meczu w Turynie.

01:45

Kibice Juventusu przeżyli kolejne rozczarowanie na początku fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

01:44

Bianconeri nie potrafili przerwać pasma niepowodzeń w dwumeczach o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Drużyna Wojciecha Szczęsnego poniosła bolesną porażkę 0:3 w meczu z Villarrealem CF. Była nieskuteczna i została wypunktowana w końcówce.

01:41

Wspomnienia w klubie z Turynu.

01:36

Po pożegnaniu się z Ligą Mistrzów, piłkarze Juventusu rozegrają mecz z ostatnią w tabeli Salernitaną. Trudno będzie przeprosić kibiców za beznadziejny występ w przegranym 0:3 spotkaniu z Villarrealem. Bianconeri mogą nieco poprawić sobie samopoczucie przed przerwą reprezentacyjną.