(0:0)
Zakończony
SSC Napoli
komentarz

Koniec meczu. Torino przegrywa z Napoli 0:1. Goście są już bardzo blisko trzeciego miejsca na koniec sezonu.

90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Andra Zambo Anguissa.

Andra Zambo Anguissa #99
SSC Napoli
90+4'

Jeszcze desperackie próby Torino, ale Napoli dobrze się broni.

90'

Spotkanie potrwa o minimum pięć minut dłużej.

89'

Płaski strzał z rzutu wolnego oddał Belotti, jednak nie dał się zaskoczyć czujny Ospina.

86'

Znakomita akcja Napoli. Elmas czekał na piłkę na piątym metrze, ale Zieliński podawał niedokładnie.

1
1
85'

Dośrodkowanie Politano, lecz Elmas nie opanował piłki w polu karnym.

84'

Bez argumentów zespół z Turynu. Napoli zdecydowanie przeważa.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Stephane Singo.

Stephane Singo #17
Torino FC
78'

Zieliński dostrzegł niepilnowanego Osimhena przed polem karnym, ale ten skiksował i uderzył obok bramki.

77'
76'

Napoli nie zamierza się cofać po strzelonym golu. Wysoki pressing. Nie pozwalają gospodarzom wydostać się z własnej połowy.

73'

Gol! Strzelił Fabian Ruiz.

No i mamy gola, choć wydawało się, że Torino jest w bezpiecznym położeniu. Fatalnie stracił jednak piłkę na własnej połowie Pobega. Przejął futbolówkę Fabian Ruiz, strzelił przy bliższym słupku i z pomocą lekkiego rykoszetu dał prowadzenie przyjezdnym.

SSC Napoli
71'

Djidji złożył się do strzału z powietrza zza pola karnego, ale kopnął w trybuny.

1
70'

Torino FC. Schodzi: Armando Izzo. Wchodzi: Koffi Djidji.

67'

Szansa dla Torino! Świetne prostopadłe podanie Linettego, ale Belotti strzelił tuż obok słupka!

66'

Torino FC. Schodzi: Samuele Ricci. Wchodzi: Tomasso Pobega.

wchodzi Wchodzi
Tomasso Pobega #4
schodzi Schodzi
Samuele Ricci #28
66'

Torino FC. Schodzi: Mergim Vojvoda. Wchodzi: Cristian Ansaldi.

Mergim Vojvoda #27
65'

Kolejny kontratak gości. Lozano długo holował piłkę, w końcu podał do Osimhena, ale ten był na wyraźnym spalonym. A poza tym jego uderzenie i tak obronił Berisha.

64'

Napoli mogło prowadzić! Ruszyli z kontrą w zasadzie dwóch na bramkarza, ale Insigne postanowił sam kończyć tę akcję i jego strzał został zablokowany przez ofiarnie wracającego Izzo!

63'

Osimhen dostrzegł niepilnowanego na skrzydle Lozano, jednak podawał zbyt mocno w jego kierunku. W narożniku pola karnego złapał piłkę Berisha.

61'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lorenzo Insigne!

Mocny strzał Insigne z jedenastu metrów, ale doskonale przeczytał go Berisha! Świetna interwencja bramkarza Torino.

1
1
59'

Rzut karny dla Napoli! Mertens doszedł do piłki zagranej przez Osimhena, wyprzedził Izzo i był faulowany!

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Hirving Lozano. Ależ ostro zaatakowany Berisha. Wyraźnie przesadził teraz Meksykanin.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Mergim Vojvoda.

Torino FC
55'

Ależ komicznie to wyszło. Belotti poślizgnął się w momencie oddawania strzału i piłka ledwo dotarła do Ospiny.

1
53'

Mertens zablokował ręką strzał zawodnika Torino. Nie zgadzają się z tą decyzją goście, ale decyzja sędziego jest nieodwołalna. Torino ma rzut wolny ok. 25 metrów od bramki.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Dries Mertens.

51'

Zaskakujące uderzenie Mertensa z dwudziestu metrów. Piłka przeleciała jednak wyraźnie nad bramką.

2
49'

Potrzebna jest pomoc medyczna dla Nigeryjczyka.

48'

Kolejne fizyczne starcie Osimhena. Nadział się na biodro wyskakującego do piłki Rodrigueza i nie podnosi się z murawy.

46'

Od razu ruszyli do ataku gospodarze. Brekalo zakręcił rywalami w polu karnym, ale po jego podaniu w dobrej sytuacji fatalnie skiksował Praet.

46'

Gra wznowiona po przerwie. Bez zmian w składach obu drużyn.

1
czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Słabo wyglądają drużyny Torino i Napoli. Niewiele się dzieje.

45'

Mocny strzał Singo z dystansu. Bardzo niecelny.

44'

Wreszcie coś się działo. Dobre kontra Torino, Belotti zgubił w polu karnym Koulibaly'ego, wypracował sobie sytuację strzelecką, ale obrońca Napoli zdołał się szybko pozbierać i zablokował uderzenie.

42'

Fabian Ruiz z ciekawym prostopadłym podaniem w kierunku Mertensa, ale Rodriguez był silniejszy fizycznie i zablokował Belga.

41'

Zbyt niskie dośrodkowanie Brekalo z rzutu wolnego. Wybijają piłkę goście.

40'

Mnożą się proste błędy. Koulibaly miał prostą sytuację na własnej połowie, ale Mario Rui nawet nie wystartował do tego bardzo mocnego podania. Sami prowokują tego typu zachowania goście.

37'

Ponownie oglądamy przeciętną grę zawodników obu drużyn. Brakuje nie tyle konkretnych sytuacji, co nawet zalążków jakichś akcji.

34'

Faul w ofensywie Bremera po rzucie rożnym dla Torino. Zaprzepaścili szansę na stworzenie groźnej sytuacji gospodarze. Ucierpiał Insigne.

33'

Po dośrodkowaniu Insigne z rzutu rożnego Anguissa nie trafił czysto w piłkę i pewnie interweniuje tym razem Berisha.

31'

Ależ groźny jest Osimhen. Był sam przeciwko trzem obrońcom Torino, kąt był bardzo ostry, a mimo to potrafił oddać groźny strzał na bramkę. Berisha nie ryzykował i wybił piłkę na rzut rożny.

30'

Zaskakująco dużo strat w środkowej strefie boiska notują piłkarze obu drużyn. Do 35. metra wygląda to nieźle, natomiast później szwankuje to decydujące podanie.

27'

Brekalo miał dużo miejsca na lewym skrzydle, zacentrował na dalszy słupek, ale Izzo zbyt agresywnie walczył o piłkę i faulował Mario Ruiego.

24'

Dobra wrzutka Lozano na dalszy słupek. Uciekł spod krycia Insigne, ale jego strzał głową był zbyt lekki i nie zaskoczył Berishy.

22'

Strzelał z rzutu wolnego Mertens, jednak piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

21'

Koulibaly faulowany przez Belottiego. Pół metra przed polem karnym... Torino. Co za rajd obrońcy gości. Gonił go Belotti, ale nie zdołał zatrzymać w ramach przepisów. Będzie dobra szansa dla Napoli.

20'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Insigne z rzutu wolnego. Spokojnie łapie piłkę na przedpolu Berisha.

19'

Zderzenie głowami Bremera z Osimhenem. Sędzia uznał, że obrońca Torino faulował swojego rywala.

18'

Napoli zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce. Osimhen toczy fizyczną walkę z obrońcami. Brakuje jednak konkretów.

15'

Berisha pewnie broni płaski strzał Osimhena z ostrego kąta. Napoli wyraźnie pobudzone po dość niemrawych pierwszych minutach.

12'

Ależ rajd Lozano na prawym skrzydle. Efektownie zgubił obrońcę, wreszcie zagrywał płasko w pole karne, przepuścił piłkę Osimhen, ale będący za jego plecami Mertens był delikatnie spóźniony i nie zdołał zamknąć akcji strzałem.

11'

Ewidentnie obudzili się goście. Lozano wycofał piłkę przed pole karne, był tam Anguissa, jednak strzelił obok słupka.

10'

Znakomita akcja Mertensa, zagrał na klepkę z Osimhenem, ale ten nie dał dobrego podania zwrotnego. Ależ popsuł tę sytuację Nigeryjczyk.

8'

Belotti pozostawiony kompletnie bez krycia w polu karnym po wrzutce Vojvody. Złożył się od strzału głową Włoch, choć był obrócony tyłem do bramki, ale kapitalnie broni Ospina!

7'

Odbiór Napoli, Mertens od razu szukał długim podaniem Osimhena, lecz zagrywał zbyt mocno i piłkę przejął Berisha.

7'

Nie ma zbyt wielu emocji w pierwszych minutach. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Lepsze wrażenie sprawiają jednak gospodarze.

4'

Długie podanie Ospiny w kierunku Osimhena... niedokładne. Napoli szybko traci piłkę.

3'

Początek dość spokojny. Oba zespoły starają się rozgrywać swoje akcje krótkimi podaniami po ziemi, ale brakuje precyzji na połowie przeciwnika.

1'

Rozpoczynamy spotkanie Torino - Napoli!

czas Start meczu
14:58

Zawodnicy wychodzą na płytę boiska.

Jakim wynikiem zakończy się mecz Torino - Napoli?