0:0 - Pelle van Amersfoort uderzył, ale Kozioł obronił!

komentarz

Za moment rozpoczynamy. Jako pierwsza Cracovia.

3
120'

Piłkę meczową miał Tosik. Doświadczony rezerwowy z kilku metrów uderzał głową, ale w bramkę nie trafił!

3
4
4
4
4
116'

Wolne tempo akcji, brakuje spięć pod bramkami. Piłkarze chcą dotrwać do dogrywki.

2
1
3
1
113'

Minuty płyną. Do końca coraz mniej. Zespołom brakuje dokładności. Kilku zawodników kuleje, mają problemy mięśniowe.

3
111'

Szarżował Trąbka, który w końcu zdecydował się na strzał. Daleko od celu.

2
2
1
1
2
110'

Dąbrowski zagrywał piłkę w pole karne Cracovii, nikt jednak nie wykorzystał dogrania.

1
1
2
108'

Sporo walki, ale także sporo niedokładności. Obecni na stadionie kibice już czekają na konkurs rzutów karnych.

2
1
1
106'

Rozpoczął się ostatni kwadrans.

1
104'

Zbliżamy się do końca 1. części dogrywki. Powoli widzimy konkurs "jedenastek". Będzie zapewne się działo.

1
1
1
1
101'

Akcja Pasów, zabrakło niewiele, po chwili kontra łodzian, ale także bez celnego uderzenia.

1
100'

To już sto minut gry za nami. Czekamy na gole. Piłkarze już jakby z mniejszą ochotą poruszają się po boisku.

2
97'

Mocny strzał Rakoczego, Kozioł zdołał odbić piłkę. Szukają gola piłkarze. Sił mają dużo mniej, ale dla widowiska to lepiej.

95'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Tosik.

ŁKS Łódź
94'

Wolski do Koprowskiego, ten jednak nie zdołał uderzyć głową.

93'

Przerwa w grze. Ucierpiał Sadiković.

1
91'

Z dystansu uderzał Antonio Dominguez. Daleko od celu.

91'

Rozpoczęła się dogrywka!

90+2'

W końcówce gola szuka Cracovia. Wiele wskazuje na to, że czeka nas dogrywka.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Zagranie do Trąbki, wydawało się, że piłka wpadnie do bramki, ale uderzenie zablokował Rodin. Będzie rzut rożny.

1
1
88'

Przerwa w grze. Opatrywany jest Marciniak.

87'

Ogorzały otrzymał piłkę, jednak nie dał rady uderzyć. Zespoły szukają gola w końcówce, chcą uniknąć dogrywki.

1
85'

Z ok. 13 metrów uderzał Rivaldinho, piłka minęła jednak bramkę ŁKS-u! Łodzianie wrócili z dalekiej podróży.

1
2
1
84'

Starali się wyjść z szybką akcją  gracze Pasów. Jednak po raz kolejny zabrakło zdecydowania. Tym razem Ogorzałemu.

83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luis Rocha.

80'

ŁKS Łódź. Schodzi: Piotr Gryszkiewicz. Wchodzi: Kelechukwu Ibe-Torti.

wchodzi Wchodzi
Kelechukwu Ibe-Torti #18
schodzi Schodzi
1
79'

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Rivaldinho.

79'

Strzelał Rakoczy, Kozioł nie złapał piłki. Jednak bez konsekwencji.

1
2
77'

Maciej Dąbrowski omal nie wbił piłki do własnej bramki. Sporo szczęścia mieli gracze ŁKS-u.

2
1
74'

Strzelał Hanca, piłka odbiła się od obrońcy, ale Kozioł nie dał się zaskoczyć.

74'

Starają się coś w ostatnich minutach zdziałać łodzianie. Akcje ŁKS-u nie kończą się jednak strzałami na bramkę Niemczyckiego.

71'

Cracovia. Schodzi: Karol Knap. Wchodzi: Michał Rakoczy.

71'

Szybkie wyjście graczy Cracovii, jednak po raz kolejny zabrakło dokładności.

1
68'

Z boiska wieje nudą. Niewiele dzieje się pod bramkami.

65'

Gryszkiewicz dogrywał z rzutu wolnego, ale Dąbrowski nie zdołał dojść do piłki. Niewiele brakowało.

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Dominguez.

1
1
61'

ŁKS Łódź. Schodzi: Jan Kuźma. Wchodzi: Mateusz Bąkowicz.

Mateusz Bąkowicz #27
Jan Kuźma #23
60'

Dwa kwadranse do końca. Cały czas więcej z meczu mają piłkarze Cracovii, nie klei się gra łodzianom.