Liga Europy: IV runda eliminacyjna, pierwsze mecze

12
13
12
90+4'

Nie spieszy się ze wznowieniem gry Boruc. Legia bliska wywiezienia cennego remisu z Pragi.

33
11
5
10
10
90+2'

Ekpai wracał ze spalonego. Przy okazji ucierpiał w starciu z Rosołkiem, choć nie wyglądało to groźnie na pierwszy rzut oka.

8
5
4
6
8
90+1'

Legia jakby opadła już z sił. Slavia cały czas jest na połowie mistrzów Polski.

26
16
10
15
30
90'

Minimum cztery minuty doliczone przez sędziego.

12
2
6
5
14
90'

Niezadowoleni kibice Slavii. Tymczasem Juranović podniósł się po interwencji masażystów.

13
7
2
5
6
89'

Źle to wygląda. Leży na boisku Juranović, który doznał jakiegoś urazu.

3
2
1
11
11
88'

Nerwowo wybijają piłkę legioniści, byle dalej od własnej bramki. Slavię to napędza.

5
3
4
10
13
88'

Josue próbował wymusić rzut wolny przy linii bocznej, jednak sędzia nie dał się na to nabrać.

7
2
2
6
5
87'

Popędził lewą stroną Mladenović, zacentrował do osamotnionego Emreliego... wybijają piłkę gospodarze.

8
2
6
4
8
85'

Ostatnie minuty tego meczu. Legia dobrze się broni, momentami trochę rozpaczliwie, ale na tablicy wyników wciąż remis 2:2.

12
5
3
4
84'

Mecz w Pradze ogląda 15543 widzów, z czego skromna grupa z Warszawy.

9
5
1
2
3
83'

A tymczasem Slavia przed szansą na trzeciego gola, lecz Mladenović wślizgiem blokuje strzał Tecla z ostrego kąta.

10
5
3
7
11
82'

Zdecydowana przewaga gospodarzy w ostatnich minutach. Oglądamy oblężenie bramki Legii.

4
1
1
6
6
80'

Stanciu taktycznie faulował Andre Martinsa. Łaskawy sędzia, bo spokojnie mógł pokazać zawodnikowi Slavii żółtą kartkę.

5
3
3
3
7
79'

Dośrodkowanie Lingra z rzutu rożnego, strzelał głową Traore, ale w środek bramki i pewnie interweniuje Boruc.

14
11
2
1
2
78'

Tymczasem Legia zepsuła kolejny kontratak. Luquinhas podawał za mocno w stronę Mladenovicia.

2
1
2
7
4
77'

Slavia mogła prowadzić! Zima miał mnóstwo miejsca i czasu w polu karnym Legii, strzelał z półobrotu, ale nieznacznie się pomylił!

2
2
2
5
5
76'

Tymczasem po ładnej akcji Slavii strzelał Stanciu, jednak na posterunku Boruc.

9
1
3
3
6
75'

Mladenović centrował z rzutu wolnego, skakał do piłki Wieteska, ale nie dał rady oddać strzału.

5
1
1
4
4
74'

Emreli ruszył w pojedynkę do kontrataku, był osamotniony i właściwie nic nie mógł zrobić, ale faulował go przy linii bocznej jeden z rywali. Cenne sekundy dla gości.

8
4
1
2
2
72'

Pokazał się do podania Mladenović, od razu zagrywał do niego Andre Martins, ale trochę zbyt mocno. Wydaje się, że pospieszył się pomocnik Legii.

2
1
2
1
3
70'

Stanciu trafia w mur. Dobijał jeszcze z ponad trzydziestu metrów Samek, ale dobrze na linii spisał się Boruc.

12
5
1
3
3
68'

Stanciu faulowany tuż przed polem karnym Legii. Niepotrzebnie tak agresywnie atakował go Wieteska.

5
2
2
3
4
67'

Kontuzja kapitana Slavii zmusza go do zejścia z boiska.

6
4
2
7
4
67'

Slavia Praga. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Daniel Samek.

wchodzi Wchodzi
Daniel Samek #13
schodzi Schodzi
2
2
66'

Legia w ataku pozycyjnym. Brakuje jednak konkretów w okolicach pola karnego Slavii.

5
5
1
3
4
64'

Groźne dośrodkowanie Baha z prawej strony, po którym upadł w polu karnym Kuchta, ale arbiter uznał, że nie przyczynił się do tego Wieteska i nie odgwizdał faulu.

3
2
1
1
2
63'

Kolejne podanie w wykonaniu Hołowni... w aut. Łatwo oddają piłkę legioniści.

2
1
10
62'

Kibice Legii obecni w Pradze

13
6
3
3
5
61'

Slavia Praga. Schodzi: Abdallah Sima. Wchodzi: Ubong Ekpai.

Ubong Ekpai #20
Abdallah Sima #12
1
61'

Slavia Praga. Schodzi: Ivan Schranz. Wchodzi: Ondrej Lingr.

Ondrej Lingr #32
2
1
2
60'

Długie podanie Hołowni w kierunku Mladenovicia, ale Holes nie pozwolił, by Serb wyszedł na czystą pozycję.

3
3
1
2
1
59'

Legia się nie spieszy i spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

2
4
2
1
4
57'

Płaska centra Mladenovicia, ale wybija piłkę Holes. Lepszy okres gry Legii.

3
3
3
3
56'

Juranović żegna się z Legią w najlepszym stylu

3
1
7
5
55'

Nawrocki z jeszcze jedną próbą dłuższego podania w kierunku Emreliego, ale tym razem trochę niedokładnie zagrał obrońca Legii. Poza polem karnym interweniował bramkarz Slavii.

2
2
1
1
1
54'

Legia z kolejną okazją do kontrataku, ale zbyt małą liczbą piłkarzy ruszyli goście i zwolnił wszystko Mladenović.

1
2
2
2
3
53'

Żółtą kartkę otrzymał Ibrahim Traore. Za protesty.

13
7
5
1
3
52'

Pretensje gospodarzy, wścieka się Traore, bo jego zdaniem powinien być rzut rożny dla Slavii. Sędziowie uznali inaczej.