Club Brugge
27' Hans Vanaken 62' Noa Lang 76' Eder Alvarez Balanta
Paris Saint-Germain
12' Leandro Paredes 15' Ander Herrera 72' Lionel Messi
1:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec, sensacja stała się faktem! Drużyna Club Brugge postawiła twarde warunki Paris Saint-Germain i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Gospodarze zasłużyli na owacje na stojąco od swoich kibiców.

. Schodzi: Kamal Sowah. Wchodzi: Faitout Maoussa.

Lang miał piłkę meczową na nodze. Napastnik zwiódł Danilo i później fatalnie przestrzelił.

Kibice Club Brugge już świętują, niesamowita atmosfera na trybunach.

Podopieczni Mauricio Pochettino mają niewiele czasu, do końca pozostały dwie minuty!

W drugiej połowie dobre wejście zaliczył Nuno Mendes. Nowy nabytek PSG radzi sobie na lewej stronie boiska.

Gospodarze przenieśli ciężar gry na połowę Paris Saint-Germain.

Pięć minut do końca regulaminowego czasu i szkoleniowiec gospodarzy nie przeprowadził jeszcze ani jednej zmiany.

Mauro Icardi zepsuł akcję paryżan, snajper po raz kolejny był na spalonym.

Neymar jest sfrustrowany. Napastnik PSG nie wytrzymał i popchnął Edera Balantę.

I kolejne dogranie Nuno Mendesa. Mauro Icardi strzelał piętą i trafił w boczną siatkę.

Bardzo dobra akcja w wykonaniu Nuno Mendesa. Lewy obrońca oddał piłkę Messiemu, który przeniósł ją nad poprzeczką.

Eder Balante doskonale poradził sobie z Lionelem Messim. Simon Mignolet wznowi grę od bramki.

Lionel Messi dograł w światło bramki, Mauro Icardi ponownie złapany na spalonym.

Żółtą kartkę otrzymał Eder Alvarez Balanta.

To mogła być cudowna bramka! Lang próbował uderzyć nożycami, jednak piłka przeleciała obok słupka.

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi.

Świetna współpraca Lionela Messiego i Neymara. Simon Mignolet odbił piłkę do boku po próbie argentyńskiego napastnika.

Celny strzał oddał Noa Lang. Keylor Navas bez problemów złapał piłkę.

Achraf Hakimi był rozpędzony na prawym skrzydle. N'Soki lepszy w starciu z piłkarzem PSG.

Niebezpiecznie w polu karnym PSG. Tym razem Keylor Navas nawet nie musiał interweniować.

W ostatnich minutach tempo meczu nieco osłabło. Widać dużo niedokładności w grze obu zespołów.

Paryżanie są bezradni, przeciwnicy rozgrywają piłkę na przed polem karnym.

Żółtą kartkę otrzymał Noa Lang.

Godzina gry za nami. Piłkarze Club Brugge chcą dowieźć wynik 1:1 do końca.

Noa Lang próbował uderzyć z dystansu, tylko rzut rożny dla gospodarzy.

Na prawej stronie uaktywnił się Lionel Messi. Julian Draxler niecelnie uderzył.

Mauricio Pochettino nie tak wyobrażał sobie przebieg meczu. W tym momencie to Club Brugge dyktuje tempo gry.

Na pozycji spalonej był Mauro Icardi, ale mimo wszystko Eduard Sobol przeszkodził napastnikowi.

Neymar miał problemy z opanowaniem piłki po podaniu z głębi pola.

Kylian Mbappe nie dokończy tego meczu. Utalentowany Francuz poprosił o zmianę.

Powinno być 2:1, Jack Hendry zaprzepaścił doskonałą okazję. Obrońca Club Brugge fatalnie spudłował!

Noa Lang oddał strzał z ostrego kąta i Keylor Navas instynktownie interweniował. Rzut rożny.

Zapraszamy na drugą odsłonę.

Zespół Mauricio Pochettino walczy o pełną pulę. W drugim środowym meczu grupy A Manchester City prowadzi 3:1 z RB Lipsk.

Pierwsze minuty należały do Paris Saint-Germain, wynik rywalizacji otworzył Ander Herrera, ale później Club Brugge doszło do głosu. Hans Vanaken znalazł sposób na Keylora Navasa. Do przerwy 1:1.

Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

Club Brugge idzie za ciosem. Nikt nie przeciął toru lotu piłki po centrze Charlesa De Ketelaere.

Gospodarze stwarzają coraz więcej problemów obrońcom Paris Saint-Germain.

Złe wieści dla kibiców PSG. Kylian Mbappe utyka po zderzeniu z graczem Club Brugge.

Kapitalna interwencja Keylora Navasa! Charles De Ketelaere precyzyjnie uderzył i doświadczony bramkarz ponownie wykazał się refleksem.

Marquinhos miał dużo szczęścia, to mógł być gol samobójczy. Piłka odbiła się od stopera, jednak Keylor Navas zachował czujność.

Piłkarze Club Brugge robią wszystko, by powstrzymać Neymara. 29-latek nie podnosi się z boiska.

Sędzia główny upomniał Edera Balantę po kolejnym przewinieniu na Neymarze.

Dogodną sytuację miał Hans Vanaken. Pomocnik strzelił w róg Keylora Navasa, ale bramkarz PSG nie dał się zaskoczyć.

Lionel Messi naciskał Simona Mignoleta, golkiper w ostatniej chwili wybił piłkę i zanotował stratę.

Neymar przytomnie odegrał do Achrafa Hakimiego. Marokańczyk mógł strzelać, ale przekombinował.

Niesamowicie przymierzył Lionel Messi! Nowy piłkarz PSG zszedł do środka i trafił w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Simona Mignoleta. Wciąż jest 1:1.

Gol! Strzelił Hans Vanaken. Asystował mu Eduard Sobol.

Sensacja na stadionie Club Brugge! Eduard Sobol dostrzegł w polu karnym Hansa Vanakena, a ten silnym strzałem pokonał Keylora Navasa. Kibice oszaleli z radości.

Kamal Sowah wtargnął w pole karne PSG i Marquinhos oddalił piłkę od własnej bramki.

Simon Mignolet wygrał pojedynek z Lionelem Messim! Belgijski bramkarz skutecznie interweniował po strzale Argentyńczyka.

Zawodnicy Club Brugge muszą jeszcze popracować nad celnością dośrodkowań.

Z lewej strony w pole karne dograł Charles De Ketelaere. Keylor Navas przechwycił piłkę.

Charles De Ketelaere dał sygnał kolegom do ataku. Obrońcy PSG czekają na ruch graczy Club Brugge.

Goście mają już jednobramkową przewagę i mogą spokojnie wymieniać podania na własnej połowie.

Gol! Strzelił Ander Herrera. Asystował mu Kylian Mbappe.

To była kwestia czasu. Kylian Mbappe dośrodkował z lewej strony i z pierwszej piłki uderzył Ander Herrera. Hiszpan imponuje skutecznością pod bramką rywali, w poprzedniej kolejce Ligue 1 ustrzelił dublet.

Hans Vanaken podszedł do rzutu wolnego i strzelił prosto w mur.

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes.

Argentyńczyk przerwał dobrze zapowiadającą się akcję.

Mats Rits wykonał rzut rożny, po chwili Keylor Navas nerwowo interwniował.

Stanley N'Soki próbował wymusić rzut karny. Piłkarz Club Brugge dostał reprymendę od sędziego.

Podopieczni Mauricio Pochettino szukają luki w defensywie Club Brugge, akcja toczy się pod polem karnym miejscowych.

Neymar rozpoczął rajd lewą stroną boiska, jednak został zatrzymany przez Clintona Matę. Obrońca utrudnia życie napastnikowi PSG.

Gospodarze nie potrafią utrzymać się przy piłce. Paris Saint-Germain ma wyraźną przewagę.

Achraf Hakimi szukał w polu karnym Neymara, Brazylijczyk nie zdołał dosięgnąć piłki.

Paryżanie od początku chcą przejąć kontrolę nad meczem.

Sędzia Sandro Schaerer rozpoczął spotkanie!

Czy Club Brugge urwie punkty PSG?

Trio Lionel Messi - Kylian Mbappe - Neymar w ataku PSG:

Oto wyjściowy skład gospodarzy meczu:

Paris Saint-Germain będzie zdecydowanym faworytem w rywalizacji z belgijskim Club Brugge. Podopieczni Mauricio Pochettino zamierzają w dobrym stylu rozpocząć zmagania w grupie A Ligi Mistrzów. Początek spotkania zaplanowano na godz. 21:00.