4
2
6
90+3'

Jeszcze szansa na doprowadzenie do remisu. Diego Simeone chowa twarz w dłoniach, nie dowierzają również jego podopieczni. Akcja została przeprowadzona przez zmienników. Umieścić futbolówki w bramce nie udało się ani Luisowi Suarezowi, ani Angelowi Correi.

3
3
90+2'
90'

Doliczone sześć minut.

2
3
87'

Pozostało jeszcze trochę czasu w trudnym do objęcia myślami widowisku. Liverpool FC z przewagą gola oraz zawodnika, ale sytuacja, w której Daniel Siebert skorzystał z wideo weryfikacji, pokazała, że The Reds nie są jeszcze bezpieczni na Estadio Wanda Metropolitano. Będzie jeszcze kilka doliczonych minut.

2
84'

Nie ma rzutu karnego!

9
4
2
6
12
83'

Daniel Siebert przy monitorze.

6
2
2
2
4
81'

Może być jedenastka dla Atletico.

9
4
1
3
8
80'
80'
80'
80'
1
2
1
1
78'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Liverpool FC ponownie na prowadzeniu! Okoliczności bardzo sprzyjające, ponieważ do zakończenia spotkania pozostało niewiele czasu, a na dodatek gra z przewagą zawodnika w polu. Mohamed Salah zabrał się za wykonanie rzutu karnego i spokojnym uderzeniem po ziemi pokonał Jana Oblaka.

Liverpool FC
25
6
4
4
6
77'

Będzie jedenastka!

6
3
2
2
3
76'

Sędziowie zastanawiają się nad przyznaniem drużynie z Liverpoolu rzutu karnego.

2
2
1
72'

Brakuje pomysłu The Reds na ponowne dobranie się do bramki osłabionego przeciwnika. Ostatnie dośrodkowanie ominęło wszystkich zawodników zainteresowanych oddaniem uderzenia i ostatecznie futbolówka wylądowała pod nogami Jana Oblaka.

70'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie meczu. Atletico Madryt ponownie w szybkim ataku, ale podanie do rozpędzonego zawodnika zostało przechwycone, a piłka odegrana do czujnego na przedpolu Alissona.

67'

Przerwa w grze spowodowana problemami mięśniowymi Mario Hermoso, ale nie zanosi się na konieczność przeprowadzenia zmiany przez Diego Simeone.

1
1
1
1
1
65'

Roberto Firmino szalał w polu karnym przeciwnika i starał się wypracować miejsce do pokonania strzałem Jana Oblaka. Obrona z Madrytu wygląda jednak pewniej po wprowadzeniu z ławki rezerwowych na boisko Josego Marii Gimeneza.

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Trent Alexander-Arnold za niesportowe zachowanie.

2
1
1
3
62'

Liverpool FC. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Diogo Jota.

61'

Felipe Augusto starał się uruchomić crossowym podaniem Yannicka Ferreirę Carrasco. Porozumieli się Andrew Robertson oraz Alisson i nie pozwolili gospodarzom na kontynuowanie ataku.

2
60'

Za drużynami godzina pojedynku na Estadio Wanda Metropolitano. W kwadransie po przerwie bez goli, mimo sytuacji podbramkowych. Wcześniej w każdym minimum raz zmieniał się rezultat.

59'

Żółtą kartkę otrzymał James Milner za ostre przewinienie.

58'

Szybują dośrodkowania w pole karne mistrza Hiszpanii. Przebudowana już dwukrotnie defensywa Atletico Madryt dopuściła do dwóch uderzeń, jednak pierwsze z nich było prosto w Jana Oblaka, a drugie okazało się niedokładne.

1
1
55'

Po wykluczeniu Antoine'a Griezmanna powinna zarysować się jeszcze wyraźniejsza przewaga Liverpool FC pod względem posiadania piłki. Już w pierwszej połowie podopieczni Juergena Kloppa znacznie częściej prezentowali swoje możliwości w ataku pozycyjnym.

3
2
1
1
2
52'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Antoine Griezmann.

Gospodarze w szoku, Diego Simeone nie dowierza na ławce. Autor dwóch goli musi przedwcześnie opuścić boisko. Atletico Madryt musi radzić sobie w osłabieniu. Czerwona kartka dla Antoine'a Griezmanna za przewinienie na Roberto Firmino.

28
9
11
7
13
50'

Piłkarze absolutnie nie mają w planie hamować po powrocie na boisko. Obie drużyny zdążyły już niebezpiecznie zaatakować w drugiej połowie.

1
1
49'

Przytomne podanie do wbiegającego w centrum pola karnego Rodrigo De Paula. Argentyńczyk zabrał się z piłką i wparował w pobliże bramki Alissona. Golkiper Liverpool FC nie po raz pierwszy tego wieczoru stanął na wysokości zadania i uratował The Reds.

2
46'

Aż trudno było doczekać się wznowienia rywalizacji w Madrycie. Pierwsza połowa dynamiczna i pasjonująca, z czterema golami. Remis 2:2, więc obu klubom tak samo blisko i daleko do odniesienia zwycięstwa.