Liga Mistrzów: Grupa E
20 paź 2021 21:00
90+1'

Corentin Tolisso ruszył z piłką lewym skrzydłem i zanotował stratę przed polem karnym gospodarzy.

4
5
10
9
18
90'

Ovidiu Hategan doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

7
5
3
3
3
88'

Corentin Tolisso mógł zaznaczyć swoją obecność na boisku. Francuski pomocnik nie trafił w światło bramki.

3
7
7
10
13
87'
10
8
9
11
9
86'
19
9
8
8
7
86'
85'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Josip Stanisić.

Leroy Sane zasłużył na tego gola. Josip Stanisić podłączył się do akcji ofensywnej i wystawił piłkę skrzydłowemu. Sane silnym uderzeniem pokonał bramkarza.

109
53
12
7
12
84'

Trzecia bramka podłamała drużynę gospodarzy. Bayern Monachium ma wszystko pod kontrolą.

28
21
4
3
4
82'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Leroy Sane.

Piąty gol Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów! Leroy Sane świetnie zachował się w polu karnym i obsłużył polskiego snajpera, który z niewielkiej odległości trafił do siatki. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości.

333
143
29
16
12
82'

Benfica Lizbona. Schodzi: Darwin Nunez. Wchodzi: Goncalo Ramos.

2
81'

Benfica Lizbona. Schodzi: Rafa Silva. Wchodzi: Pizzi.

1
3
5
6
4
81'
3
3
8
5
4
80'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Everton.

Fatalne wejście zaliczył reprezentant Brazylii. Serge Gnabry próbował dograć w pole karne i Everton zmylił Odysseasa Vlachodimosa. Wydaje się, że to był jego pierwszy kontakt z piłką w tym meczu.

Benfica Lizbona
50
36
18
8
9
78'

Dynamiczne wejście i strzał Kingsleya Comana! Piłka poszybowała w trybuny Estadio da Luz.

2
3
1
3
1
77'
76'
5
2
2
9
4
75'

Benfica Lizbona nie ma zbyt wiele do stracenia. Jorge Jesus szykuje zmiany w ofensywie.

4
72'

Trener Jorge Jesus ma poważny problem. Darwin Nunez zgłasza kontuzję.

2
9
5
8
6
70'

Gol! Strzelił Leroy Sane.

Monachijczycy obejmują prowadzenie! Leroy Sane ustawił sobie piłkę przed polem karnym Benfiki Lizbona i idealnie przymierzył z rzutu wolnego. Odysseas Vlahodimos nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

Bayern Monachium
122
45
15
12
15
68'

Co za akcja Romana Jaremczuka! Napastnik był lepszy w pojedynku z Dayotem Upamecano, jednak niecelnie zagrał do Darwina Nuneza.

7
9
3
5
5
67'

Diogo Goncalves ruszył środkiem boiska i uderzył sprzed pola karnego. Zawodnik Benfiki fatalnie przestrzelił.

8
3
5
6
2
66'
15
5
4
3
3
65'

Obraz gry się nie zmienia. Bayern Monachium ma wyraźną przewagę, obrońcy Benfiki Lizbona odpierają kolejne ataki.

4
4
5
1
4
63'

Thomas Mueller doskonale współpracuje z Lewandowskim. Polak wygrał walkę o górną piłkę, lecz przeniósł ją nad poprzeczką.

7
3
3
2
6
62'

Robert Lewandowski napędził akcję gości. Jan Vertonghen wybił piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Thomasa Muellera.

4
3
6
3
5
59'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

6
4
4
2
7
57'

Niewiele brakowało! Diogo Goncalves dośrodkował do Lucasa Verissimo, który wygrał pojedynek powietrzny. Obrońca Benfiki minimalnie spudłował.

5
1
4
1
5
56'

Żółtą kartkę otrzymał Dayot Upamecano.

10
3
3
4
7
55'

Benfica Lizbona nie odpuszcza! Diogo Goncalves zszedł do środka i precyzyjnie uderzył, Manuel Neuer uratował Bayern Monachium.

9
5
9
1
2
53'

Nie mają szczęścia piłkarze Bayernu Monachium. Chwilę wcześniej Leroy Sane był na spalonym, jednak nie ma bramki!

5
10
11
10
22
52'

Ogromne zamieszanie w polu karnym. Bramkarz odbił piłkę po strzale Leroya Sane i nie miał żadnych szans przy dobitce Thomasa Muellera.

37
15
5
6
5
51'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Mario.

10
4
4
4
4
50'

Darwin Nunez upadł w polu karnym po starciu z Niklasem Suele. Nie będzie "jedenastki" dla miejscowych.

2
1
3
1
3
49'

Coraz bliżej są Bawarczycy! Joshua Kimmich zagrał z głębi pola do Thomasa Muellera, który strzelił z pierwszej piłki w słupek. Sędzia odgwizdał spalonego.

4
1
3
3
7
47'

Kingsley Coman zmylił obrońcę na lewym skrzydle i celnie zagrał do Benjamina Pavarda. Piłkarz Bayernu zdecydował się na strzał, piłka odbiła się jeszcze od bramkarza, a następnie trafiła w słupek!