3
2
5
87'

Podanie w pole karne przyjezdnych do Leroya Sane. Po przerwie miał on dwie szanse na strzelenie gola i okazało się, że przynajmniej w tym meczu było mu łatwiej przymierzyć do sieci zza pola karnego niż z jego obrębu.

8
9
6
7
5
86'
ZMIANA
1
5
3
3
7
85'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

4
4
6
5
4
83'

Jeszcze szansa na gola honorowego po wrzutce z rzutu wolnego. FC Barcelona przymierzała się długo do wykonania stałego fragmentu gry. Tylko przez moment było niebezpiecznie po wrzutce Memphisa Depaya oraz zgraniu Ronalda Araujo.

5
6
6
4
11
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Chris Richards za ostre przewinienie na Ronaldzie Araujo.

5
3
6
6
7
79'

I nie będzie gola rodaka.

10
8
10
15
46
78'
ZMIANA

Bayern Monachium. Schodzi: Niklas Suele. Wchodzi: Tanguy Nianzou.

5
77'
ZMIANA
10
8
17
16
42
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Brakuje gola Roberta Lewandowskiego i była praktycznie tylko jedna stuprocentowa szansa na pokonanie Marca-Andrego ter Stegena. Polak sprawdził się w roli budowniczego akcji bramkowych.

27
11
6
6
6
73'
ZMIANA
73'
ZMIANA
71'
ZMIANA
71'
ZMIANA
9
2
2
4
4
70'

Konto może i nieoficjalne, ale i tak bawi internautów.

4
9
1
3
2
67'

Coś nowego na Camp Nou.

12
14
2
5
6
66'

Szansa dla Bayernu Monachium na czwartego gola z rzutu wolnego po przewinieniu Oscara Minguezy na Kingsleyu Comanie. Dariusz Szpakowski nie miał jednak możliwości krzyknięcia "okazja" po marnym dośrodkowaniu.

2
2
4
3
9
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Alphonso Davies.

Akcja bramkowa zainicjowana przez Roberta Lewandowskiego. Po przechwycie rozegranie i wypieszczone podanie crossowe Polaka do Alphonso Daviesa. Kanadyjczyk rozpędził się mocno, ale zdążył złapać piłkę zanim ta opuściła boisko. Podanie do środka pola karnego zostało podsumowane uderzeniem przez Jamala Musialę. 3:0 i można gasić światło.

134
51
22
13
23
61'

Niewiele nam tu ciekawego proponuje FC Barcelona.

12
14
11
11
12
60'
ZMIANA
4
7
2
4
7
58'

Nieudane podanie crossowe na prawe skrzydło i piłka została poskromiona przez zawodników Bayernu Monachium. FC Barcelona musi szukać innego sposobu na rozprawienie się z defensywą gospodarzy.

4
54'

Zepsuła się łączność sędziom.

4
12
6
4
3
53'

Spokojnie Bayern Monachium i nie pozwala gościom na częste zagrażanie bramce strzeżonej przez Manuela Neuera. Aktualnie nic nie wskazuje na spektakularny zwrot akcji.

10
4
2
2
2
50'

Ponownie podopieczni Juliana Nagelsmanna. Płaskie wstrzelenie z lewego skrzydła zostało poskromione w odpowiednim miejscu przez Marca-Andrego ter Stegena. Po przeciwnej stronie boiska nieczyste uderzenie Gaviego po podaniu Nico Gonzaleza.

7
4
2
3
3
48'

Xavi dokonał dwóch zmian od początku meczu. Pierwsza była spowodowana urazem Jordiego Alby, a druga już taktyczna. FC Barcelona potrzebuje przy aktualnych wynikach trzech goli do awansu. Na razie jednak atakuje Bayern Monachium i Leroy Sane nie wykorzystał ogromnej szansy na gola po podaniu Kingsleya Comana.

1
5
3
3
46'

Gra wznowiona.

8
4
4
4
3
46'

5
Czy Robert Lewandowski strzeli gola w tym meczu?
7
45'

Doliczone dwie minuty.

8
7
4
9
7
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Kingsley Coman.

Ten gol powinien rozgrzać Oliviera Kahna, tymczasem legendarny bramkarz Bayernu Monachium zapiął płaszcz. Leroy Sane huknął znakomicie z dystansu. Marc-Andre ter Stegen specjalnie nie przeszkadzał w zdobyciu efektownego gola. Kiepskie zachowanie bramkarza FC Barcelony i jeszcze gorsze położenie przyjezdnych.

146
49
19
13
21
40'

Pięć minut do końca podstawowego czasu w pierwszej połowie. Nie wygląda to zbyt optymistycznie dla podopiecznych Xaviego. Stracili gola i mają problem z groźnym ripostowaniem. Przed momentem szarża Ousmane'a Dembele została poskromiona wślizgiem przez Benjamina Pavarda.

15
12
2
6
12
37'

Ponownie w natarciu podopieczni Juliana Nagelsmanna. Tym razem strzał Thomasa Muellera nie był wystarczającą bronią do pokonania Marca-Andrego ter Stegena.

13
6
8
8
13
36'

Bayern Monachium na prowadzeniu!

57
15
5
7
11
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Robert Lewandowski.

Tym razem akcja Roberta Lewandowskiego oraz Thomasa Muellera zakończyła się golem. Polak asystentem, a Niemiec strzelcem. Oscar Mingueza był za daleko od Lewandowskiego i pozwolił mu na spokojne zatańczenie w polu karnym oraz wykonanie miękkiego dośrodkowania. Mueller oddał sprytne uderzenie za kołnierz Marca-Andrego ter Stegena. Nie zdążył z interwencją na linii bramkowej Gerard Pique. Ovidiu Hategan wymownie pokazał na zegarek, że piłka znalazła się całym obwodem w bramce.

288
127
29
20
31
30'
ZMIANA
11
13
12
19
9
28'

Jordi Alba ma problem z mięśniem.

7
11
17
11
9
27'

Podanie na wolne pole do Thomasa Muellera. Piłka wstrzelona przez reprezentanta Niemiec w kierunku Roberta Lewandowskiego. Nie ma gola, ponieważ przed rozpędzonym kapitanem reprezentacji Polski interweniował końcami palców Marc-Andre ter Stegen. Szkoda.

11
8
9
9
14
25'

Płaskie dośrodkowanie Alphonso Daviesa w kierunku Roberta Lewandowskiego zostało powstrzymane wślizgiem w polu karnym Dumy Katalonii. Bayern Monachium pozostaje w posiadaniu piłki.

13
5
8
4
5
22'

Zaczęli obiecująco, ale ostatnie minuty takie sobie, a już na pewno bez sytuacji podbramkowych. Bayern Monachium coraz dłużej w posiadaniu piłki, a FC Barcelona jakby postawiła jednak na grę z kontrataku z wykorzystaniem między innymi Ousmane'a Dembele.

8
8
5
5
13
20'

Monachium zasypane śniegiem.

10
8
9
6
5
18'

Zepsuli to koncertowo gospodarze. Po zgraniu Roberta Lewandowskiego we dwóch przeciwko jednemu wybiegli Jamal Musiala oraz Thomas Mueller. Pierwszy podał beznadziejnie do drugiego, co zostało wykorzystane przez interweniującego rozpaczliwym wślizgiem Gerarda Pique.

3
5
1
12
17
16'

Żółtą kartkę otrzymał Ronald Araujo za faul na Alphonso Daviesie.

22
11
1
4
2
15'

Korner dla FC Barcelony po konfrontacji Dayota Upamecano z Ousmanem Dembele. Na zakończenie pierwszego kwadransa zablokowane uderzenie Ronalda Araujo i pozostaje bezbramkowo w Monachium.

2
5
5
4
3
14'

Przewinienie na Corentinie Tolisso. Bayern Monachium zabrał się żwawo do wznowienia gry od rzutu wolnego, ale skończyło się to wszystko beznadziejnym podaniem Dayota Upamecano w kierunku Kingsleya Comana.

2
3
5
5
9
11'

Jedenastka na miarę szóstego zwycięstwa?

14
8
4
4
4
9'

Od rzutu wolnego FC Barcelona po faulu na pracowitym Sergio Busquetsie. Akcja przyjezdnych zakończyła się płaskim dośrodkowaniem, które zostało nierozsądnie przepuszczone przez Serginio Desta. Nie było na zamknięciu Frenkiego de Jonga. Trzeba było ładować.

7
2
4
1
1
6'

Całkiem interesująco na początku spotkania, chociaż oczywiście czekamy na fajerwerki. Jordi Alba poczęstował Manuela Neuera uderzeniem z dystansu. Powstrzymanie tego strzału było banalne dla reprezentanta Niemiec.

8
8
2
2
4
4'

Bayern Monachium z rzutem wolnym w świetnym miejscu boiska. Blisko piłki ustawili się Robert Lewandowski oraz Leroy Sane. Po uderzeniu tego drugiego nie ma gola, jest blok twarzą pechowego na początku meczu Sergio Busquetsa.

9
10
10
11
7
3'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets za faul na Robercie Lewandowskim.

54
20
6
9
16
2'

Mamy Bayern Monachium w czerwonych strojach z białymi elementami, a FC Barcelonę w żółtych koszulkach i spodenkach z granatowymi oraz bordowymi wstawkami.

3
7
2
2
20:24

Hymn Ligi Mistrzów. Niestety, na prawie pustym stadionie.

2
7
6
6
2
20:24

Taka aura nie spodobałaby się Lionelowi Messiemu.

2
2
2
1
3
20:24

650. mecz w Dumie Katalonii doświadczonego pomocnika.

20:16

W środę w Lidze Mistrzów najlepiej zapowiada się właśnie konfrontacja w Monachium. Bayern podejmie FC Barcelonę. Gospodarze zapewnili sobie pozostanie na wiosnę w elitarnym europejskim pucharze, drży o to Duma Katalonii. Podopieczni Xaviego mają w tabeli dwa punkty przewagi nad trzecią Benficą Lizbona i niekorzystny bilans meczów bezpośrednich z Orłami.