Doliczone trzy minuty.

2
2
84'

Festiwal zmian, ale nie zmienia się wynik i wiadomo, że komplet punktów poleci we wtorek do Turynu. Podopieczni Massimiliano Allegriego wygrali odrobinę spokoju przed kolejnymi wyzwaniami, a przede wszystkim nie narobili sobie problemów na drugim froncie.

4
1
82'
ZMIANA
78'

Akcja zmienników Malmoe FF, ale została ona przerwana przez odpowiednio ustawionego Danilo. Będący na ławce rezerwowych Giorgio Chiellini chyba pogratuluje występu młodszym, ale obecnym na boisku defensorom Juventusu.

2
76'
ZMIANA

Malmoe FF. Schodzi: Soren Rieks. Wchodzi: Martin Olsson.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Soren Rieks #5
75'
ZMIANA

Malmoe FF. Schodzi: Bonke Innocent. Wchodzi: Sebastian Nanasi.

Sebastian Nanasi #37
Bonke Innocent #20
1
75'

Alvaro Morata przygląda się końcówce meczu.

1
1
75'

Jeszcze kwadrans podstawowego czasu i nic nie dzieje się z wynikiem. Można byłoby powiedzieć, że powróciła maszyna Massimiliano Allegriego, no ale zdecydowanie za wcześnie na takie stanowcze opinie w czasie meczu z Malmoe FF. Zresztą Bianconeri zawsze mogą wywinąć jakiś numer.

1
1
1
72'

Piłka znalazła się niedawno w bramce Malmoe FF, ale tym razem kibice nie muszą przełykać kolejnej gorzkiej pigułki. Nie ma zmiany wyniku z powodu spalonego. Naprawdę momentami pachnie wysokim rezultatem.

1
1
2
70'

Alvaro Morata zwolnił miejsce na boisku. W tym meczu strzelił gola, a także wypracował rzut karny dla Juventusu. Również Rodrigo Bentancur na coś się przydał, bo choć jego asysta była mocno przypadkowa, to jednak zawsze jest asystą.

1
1
1
68'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

1
4
2
1
64'

Pewnie nie trzeba przypominać, ale akurat Antonio Colaka kibice w Polsce trochę poznali.

3
1
1
62'

Przyspieszenie Juventusu i zanosiło się na czwartego gola. Ponownie Juan Cuadrado szalał w bocznym sektorze boiska, a z jego dośrodkowania nie skorzytali Alvaro Morata oraz Paulo Dybala.

1
2
61'

Zgodnie z przewidywaniami pierwsze korekty personalne w zespole z Malmoe. Poza narzekającym na problem z kolanem Erdalem Rakipem, zszedł z boiska bezproduktywny Veljko Birmancević. Antonio Colak ma nowego partnera w ataku gospodarzy.

1
59'
ZMIANA

Malmoe FF. Schodzi: Veljko Birmancević. Wchodzi: Malik Abubakari.

Malik Abubakari #17
Veljko Birmancević #19
1
59'
ZMIANA

Malmoe FF. Schodzi: Erdal Rakip. Wchodzi: Adi Nalić.

Adi Nalić #22
2
1
2
2
59'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Matthijs de Ligt za ostre przewinienie.

1
2
1
3
1
56'

Chyba stracili ochotę na cokolwiek gospodarze. Jeszcze niesie się doping z trybun, jeszcze jest wiara na stadionie, ale Juventus pokazuje lepszą twarz niż w meczach we Włoszech, a może to po prostu klasa przeciwnika jest mniejsza.

1
3
53'

Przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika gospodarzy Erdala Rakipa. Niewykluczone, że to właśnie szkoleniowiec zespołu ze Szwecji będzie zmuszony do przeprowadzenia pierwszej korekty personalnej w meczu.

2
4
50'

Bianconeri starają się grać na utrzymanie futbolówki i wymieniają podania w centrum boiska. Manuel Locatelli dwoi się i troi, stara się dbać o odpowiednią jakość zagrań i dystrybucję. Malmoe FF przygląda się gościom.

1
1
46'

Rozpoczęła się już druga połowa w Malmoe i wszystko wskazuje na to, że spotkanie zostało rozstrzygnięte przed przerwą. Trzybramkowa zaliczka daje dużo spokoju zawodnikom z Piemontu.

1
Czy Juventus powiększy prowadzenie po przerwie?

1
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

To może być po zawodach. Piorunujące zakończenie pierwszej połowy spotkania w wykonaniu Juventusu. Rozsypała się defensywa Malmoe FF, a Alvaro Morata miał dużo czasu na wygranie w sytuacji sam na sam z Ismaelem Diawarą. 3:0 dla podopiecznych Massimiliano Allegriego.

Juventus FC
27
9
2
2
2
45'

Doliczona minuta.

2
2
1
4
2
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Juventus zejdzie do szatni z zaliczką. Paulo Dybala strzelił mocno z rzutu karnego do bramki. Ismael Diawara rzucił się odrobinę za daleko i nie zdołał strącić nogami piłki kopniętej przez Argentyńczyka w środek bramki.

Juventus FC
31
11
2
3
4
43'

Żółtą kartkę otrzymał Lasse Nielsen za sprokurowanie rzutu karnego.

1
1
4
43'

Rzut karny dla Juventusu po faulu na Alvaro Moracie.

6
1
1
1
3
40'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie i gospodarze nie zapewniają atrakcji Wojciechowi Szczęsnemu. Polak wykazał się tylko podaniem do Matthijsa de Ligta przy rozegraniu.

1
1
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Franz Brorsson za ostre przewinienie.

1
38'

Alvaro Morata wymienił podania z Manuelem Locatellim. Włoch oddał strzał z kilkunastu metrów obok słupka w bramce Malmoe FF. Wyraźne pudło sprowadzonego w letnim oknie transferowym pomocnika.

1
34'

Ciekawie zrobiło się w Malmoe. Gospodarze nie doczekali się przyznania im rzutu karnego po starciu z udziałem Antonio Colaka. Nie minęło dużo czasu, a w szesnastce przeciwnika byli goście. Lob Alvaro Moraty został zatrzymany przez aktywnego na przedpolu Ismaela Diawarę.

1
1
3
1
2
20:02

30'

Na zakończenie drugiego kwadransa spotkania Malmoe FF od rzutu wolnego na połowie przeciwnika. Mocne uderzenie ze znacznego dystansu, ale ponownie nie stanowiło ono wyzwania dla Wojciecha Szczęsnego.

1
1
2
28'

Alex Sandro szaleje w ofensywie i raz po raz zagraża gospodarzom. Rewelacyjna szansa na ponowne pokonanie Ismaela Diawary po świetnym podaniu crossowym, ale Brazylijczyk nie zdołał przymierzyć płaskim strzałem w narożnik bramki. Nieznaczne pudło!

2
2
3
27'

Jakby nabrali odrobiny pewności siebie piłkarze z Turynu po zdobyciu prowadzenia. Juventus wymienia podania z większą swobodą niż na początku spotkania. Ostatnie rozegranie czwartej siły ligi włoskiej zakończyło się niedokładnym strzałem Adriena Rabiota.

2
1
25'

Alex Sandro dał prowadzenie Juventusowi.

1
3
1
3
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Sandro. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Juventus na prowadzeniu. Druga sytuacja podbramkowa dała prowadzenie Bianconerim. Alex Sandro wybiegł zza pleców defensora i pokonał Ismaela Diawarę strzałem głową po dośrodkowaniu Juana Cuadrado, którego ułamek sekundy wcześniej nie potrafił spożytkować Rodrigo Bentancur. Podopieczni Massimiliano Allegriego na prowadzeniu po raz trzeci w sezonie i ciekawe, czy uda się je utrzymać po raz pierwszy.

22
11
2
2
5
20'

Awanturka blisko portugalskiego sędziego. Gospodarze nie zgadzają się z przyznaniem piłki przeciwnikom. Ich zdaniem wcześniej powinno być odgwizdane przewinienie Alexa Sandro. Musiał temperować rozgrzanych zawodników Artur Soares Dias.

1
2
18'

Riposta Malmoe FF. Soren Rieks znalazł się kilkanaście metrów od bramki Wojciecha Szczęsnego i oddał uderzenie z powietrza po dośrodkowaniu Jo Inge Bergeta. Futbolówka z ogromną prędkością ominęła jednak bramkę Bianconerich.

1
2
1
15'

Kwadrans meczu za zespołami. Juventus zaczyna przedostawać się z piłką w pole karne przeciwnika, ale strzela jak dotąd beznadziejnie. Po fatalnym zagraniu Paulo Dybali było podobnie złe Alvaro Moraty. Reprezentant Hiszpanii nawet nie wytłumaczył nim, czy chciał uderzyć czy dośrodkować.

1
13'

Anders Christiansen w konfrontacji z Alexem Sandro. Dużo pracy od początku spotkania ma brazylijski obrońca Juventusu FC. Od czasu do czasu traci przeciwnika z pola widzenia, ale ten jeszcze nie wymierzył za to kary.

2
1
10'

Paulo Dybala przed szansą na otwarcie wyniku po podaniu z głębi pola Alvaro Moraty. W polu karnym miał mnóstwo miejsca, jednak nieporadnie zabierał się do oddania strzału, przestraszył się nadbiegającego Ismaela Diawary i wykopał piłkę na wiwat w powietrze. Ostrzeżenie dla klubu ze Szwecji.

2
2
1
1
1
8'

Na razie rozegrania obu jedenastek bez tempa i przekonania. Spokojnie radzą sobie przeciwnicy w obronie i nie pozwalają na kreowanie sytuacji podbramkowych. Akurat przed momentem interweniował Matthijs de Ligt i Malmoe FF musi zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

1
2
5'

Przewinienie na zbierającym się do przeprowadzenia ataku Alvaro Moracie. Bianconeri nie zdecydowali się na wykonanie wrzutki z rzutu wolnego, a wznowili grę krótkim podaniem. Malmoe FF miało czas na rozstawienie się w defensywie i niebawem zneutralizowało atak Juventusu.

1
1
1
1
3'

Rodrigo Bentancur i Juan Cuadrado wymienili podania. Dośrodkowanie zostało posłane prosto na głowę jednego z broniących zawodników Malmoe FF. Szkoleniowiec gospodarzy zadowolony z postawy podopiecznych w początkowych minutach.

1
1
2'

Malmoe w błękitnych koszulkach, a także białych spodenkach i getrach. Z kolei Juventus FC w ciemnych strojach z białymi elementami. Premierowa akcja przeprowadzona przez gospodarzy, ale zabrakło uderzenia po dośrodkowaniu.

1
1
1
20:02

Duża uwaga jest skoncentrowana na Wojciechu Szczęsnym. Początek sezonu w wykonaniu reprezentanta Polski to jedna wielka katastrofa. Kibice Juventusu apelują do trenera Massimiliano Allegriego o odstawienie bramkarza na ławkę rezerwowych, a ten jeszcze nie przeżywał we Włoszech podobnego kryzysu.