1:0
Zakończony
Chelsea FC
90+5'

To była sytuacja na gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad poprzeczką z kilku metrów główkował Kai Havertz.

3
6
90+4'

Dobrze we własnym polu karnym piłkę przejął Wojciech Szczęsny.

7
3
4
3
5
90+3'

Gra toczy się daleko od bramki Juventusu FC.

5
3
3
1
3
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
4
1
4
88'

Po dośrodkowaniu Kai Havertz oddał niecelny strzał głową.

2
1
1
5
87'

Piłkarze Chelsea FC domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Po analizie VAR, nie ma rzutu karnego.

6
2
2
86'

Rzut wolny dla Chelsea. Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Zawodnicy Juventusu wybili piłkę.

3
1
2
2
2
85'

Dośrodkowanie w pole karne Juventusu. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłkę pewnie złapał Wojciech Szczęsny.

9
1
1
2
3
83'
83'

Miał swoją szansę Romelu Lukaku. Po dograniu w pole karne strzelał z kilku metrów, ale to było uderzenie niecelne. Dobra okazja na wyrównanie.

1
1
1
1
81'

Dejan Kulusevski dograł do Moise Kean'a. Ten w polu karnym Chelsea został jednak zablokowany.

1
2
3
4
78'

Chelsea FC cały czas szuka dobrego dośrodkowania w pole karne.

1
3
77'

Schodzi: Federico Chiesa. Wchodzi: Moise Kean.

1
1
1
1
2
77'

Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Weston McKennie.

75'

Schodzi: Andreas Christensen. Wchodzi: Ross Barkley.

75'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Romelu Lukaku.

1
Czy Chelsea FC zdoła doprowadzić do remisu?
1
1
2
71'

Gospodarze cały czas dobrze bronią dostępu do własnej bramki. Wojciech Szczęsny nie ma zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności.

2
4
2
2
1
67'

Niecelne uderzenie z dystansu na bramkę Juventusu.

1
3
1
65'

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Antonio Ruediger.

64'

Juan Cuadrado znakomicie dograł przed bramkę Chelsea, lecz świetnej okazji nie wykorzystał Federico Bernardeschi - oddał niecelny strzał. To powinien być gol!

1
1
1
1
1
63'

Trzy zmiany w zespole Chelsea FC. Jak to wpłynie na wydarzenia na boisku?

1
62'

Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Trevoh Chalobah.

62'
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hakim Ziyech.

1
60'

Chelsea FC utrzymuje się z piłką na połowie Juventusu.

2
59'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Zawodnicy Juventusu zdołali wybić piłkę.

1
1
1
56'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Juventusu.

1
54'

Po dośrodkowaniu w pole karne Wojciech Szczęsny dobrze wypiąstkował piłkę.

4
1
53'

Manuel Locatelli przypadkowo odbił piłkę, a ta przeleciała tuż obok bramki Juventusu. Blisko było o gola samobójczego.

1
2
50'

Chelsea FC przy piłce, ale teraz to Juventus stara się grać wysokim pressingiem.

3
47'

Juventus FC zdecydowanie ruszył do ataku! Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Chelsea FC.

1
2
2
2
46'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Federico Bernardeschi.

Kilka sekund po rozpoczęciu drugiej połowy gol dla Juventusu! Fcederico Bernardeschi dograł do Chiesy, a ten w polu karnym idealnie wykończył akcję oddając mocny strzał przy słupku!

46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
3
46'

Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Ben Chilwell.

45'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Lekkie zamieszanie, a ostatecznie strzał Thiago Silvy został zablokowany.

1
1
1
2
42'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne karne Chelsea FC. Piłkę pewnie złapał Edouard Mendy.

1
1
41'

Z rzutu wolnego strzelał Federico Bernardeschi. Piłka trafiła w mur.

1
1
1
2
40'

Faulowany był Juan Cuadrado. Będzie rzut wolny dla gospodarzy. Do bramki Chelsea nieco ponad 20 metrów.

39'

Kolejna akcja Chelsea i znów przerwana jeszcze przed polem karnym Juventusu.

1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
2
1
36'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

1
32'

Juventus FC oddalił grę od własnego pola karnego.

1
30'

Ładne uderzenie z dystansu oddał Rabiot. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

1
27'

Federico Chiesa otrzymał piłkę w polu karnym, zdołał się obrócić, ale oddał już niecelny strzał.

1
24'

Chelsea wyprowadza kolejną akcję. Gospodarze są dobrze ustawieni w defensywie i mądrze się bronią.

1
20'

Federico Chiesa urwał się na połowie gości, przebiegł pół boiska. Wpadł w pole karne i oddał z ostrego kąta. Uderzenie minimalnie niecelne! Dobra okazja dla Juventusu FC.

2
1
18'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Marcos Alonso.

2
1
17'

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Juventus FC skupia się głównie na defensywie. Goście szukają dobrego dośrodkowania w pole karne.

1
14'

Gra cały czas toczy się głównie na połowie Juventusu FC.

11'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Juventusu. Piłka zbyt mocna, wyszła poza boisko. Od bramki zacznie Wojciech Szczęsny.

2
2
2
9'

Chelsea FC stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

2
8'

Federico Bernardeschi przeprowadził ładną, indywidualną akcję. Stracił jednak piłkę tuż przed polem karnym Chelsea FC.

1
1
7'

Zagranie z rzutu rożnego do Romelu Lukaku. Ten oddał strzał na bramkę Juventusu, lecz pewnie interweniował Wojciech Szczęsny.

5
2
1
3
6'

Częściej przy piłce są zawodnicy Chelsea FC. Przed chwilą kolejne dośrodkowanie przed bramkę Wojciecha Szczęsnego. Piłkę znów wybił Danilo.

2
2
1
4'

Chelsea FC rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
3'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Piłkę wybił Danilo.

1
2'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
2
20:10

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu. W drugim spotkaniu tej grupy Zenit Sankt Petersburg wygrał 4:0 z Malmoe FF.

1
Kto wygra mecz?
Juventus FC
Chelsea FC
Spotkanie zakończy się remisem
20:10

Juventus FC powalczy o drugi komplet punktów w fazie grupowej Ligi Mistrzów z Chelsea FC. Pojedynek w Turynie będzie wydarzeniem środy. Na stadionie w Monachium spotkają się Robert Lewandowski z Tomaszem Kędziorą.

1
1
1
1
1
20:10

Mecz poprowadzi Jesus Gil Manzano (Hiszpania).

1
20:10

Przed nami mecz 2. kolejki grupy H, w którym Juventus FC zmierzy się z Chelsea FC. Początek spotkania o godzinie 21:00. W 1. kolejce Juventus FC na wyjeździe pokonał 3:0 Malmoe FF, a Chelsea FC u siebie wygrała 1:0 z Zenitem Sankt Petersburg.