Chelsea FC
90+4'

Jeszcze Pulisić na dobicie, mija bramkarza, ale nie trafia do pustej bramki!

90'

Doliczono 3 minuty. Malmoe szuka czegoś po stałych fragmentach gry, ale fizycznie ewidentnie odstaje.

1
88'

Dobra pozycja do rajdu dla Colaka, ale pali akcję.

1
86'
ZMIANA

Malmoe FF. Schodzi: Erdal Rakip. Wchodzi: Veljko Birmancević.

wchodzi Wchodzi
Veljko Birmancević #19
schodzi Schodzi
86'
ZMIANA

Malmoe FF. Schodzi: Jo Inge Berget. Wchodzi: Eric Larsson.

Eric Larsson #14
1
85'

Chelsea ma sytuację pod kontrolą. Końcówka meczu.

81'

Malmoe goni za remisem, ale samo sobie przeszkadza. Teraz goniący za piłką Berget oberwał łokciem w szczękę od kolegi walczącego z rywalem.

80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Loftus-Cheek.

78'

Uwaga, Havertz sam na sam i broni to Dahlin!

74'
ZMIANA

Malmoe FF. Schodzi: Sebastian Nanasi. Wchodzi: Adi Nalić.

Adi Nalić #21
Sebastian Nanasi #10
1
74'
ZMIANA

Chelsea FC. Schodzi: Hakim Ziyech. Wchodzi: Ross Barkley.

72'

Ładnie się urwał Havertz, zostawia Ziyechowi piłkę, ale ten wszystko psuje złym podaniem pod bramkę...

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Silva.

68'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Silva uderza, tak niepozornie, aż ktoś musi wybijać piłkę z linii bramkowej!

1
64'

Nanasi z dystansu, niecelnie. Jeszcze coś mu się stało, źle wylądował. Potrzebuje pomocy lekarzy.

62'

Prostopadła piłka do Havertza, szybszy jednak bramkarz.

1
1
1
58'
ZMIANA

Malmoe FF. Schodzi: Sergio Pena. Wchodzi: Oscar Lewicki.

Sergio Pena #9
2
1
2
1
58'
ZMIANA

Malmoe FF. Schodzi: Soren Rieks. Wchodzi: Martin Olsson.

Soren Rieks #5
1
1
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hakim Ziyech. Asystował mu Callum Hudson-Odoi. Obrona rozklepana, mocna piłka z prawej strony i Ziyech pakuje ją do pustej siatki!

13
7
2
1
2
55'

To powinien by rzut karny dla Chelsea! Nielsen zablokował ręką strzał Alonso. Piłka wyszła za boisko, a londyńczycy nie dostali nawet rzutu rożnego.

1
3
54'

Ładny rajd Loftus-Cheeka, jest strzał i broni Dahlin! Ile on już piłek dziś odbił...

1
52'

Obie ekipy szukają szybkiej gry skrzydłami, ale w praktyce mają z tego tyle co nic.

2
1
48'

Chelsea ze spokojem gra piłką, dopóki nie dociera do pola karnego. Tam już są schody.

1
2
1
czas Druga połowa
45'

Długa piłka na Colaka, ale jego wolej mija bramkę Chelsea.

40'

Mocne dośrodkowanie na Alonso, uprzedza go Berget.

39'

Głośno na trybunach, Malmoe trzyma porządek, Chelsea szuka rozwiązań.

1
1
35'

Alonso ze skraju pola karnego, ale prosto w Dahlina!

1
1
33'

Malmoe dzielnie się broni, Chelsea nie ma jeszcze klarownej okazji.

28'

Havertz pędzi, wpada w pole karne. Havertz szuka strzału, ale ciągle daje się wypychać. W końcu uderza i Dahlin do broni!

1
2
25'

Malmoe próbuje rwać z kontrami, Chelsea nie powstrzymuje ich do końca. Szwedzi są w stanie grać piłką na połowie gości.

1
2
21'

Chelsea naciera, jest bliżej gola, ale Dahlin znowu powstrzymał tańczącego z piłką Ziyecha.

1
1
1
17'

Centra z prawej strony, Loftus-Cheek główkuje, ale obok bramki! Niewiele brakowało, Dahlin mógł tylko patrzeć na lecącą piłkę!

1
1
15'

Uruchomiony Ziyech, strzela z ostrego kąta, ale broni to wychodzący Dahlin!

1
1
11'

Szybka akcja Malmoe, Colak wypuszcza Nanasiego, ale ten szybko otoczony oddaje słaby strzał. Chwilę potem kolejna akcja, ale Colak przegrał wyścig do piłki z Mendym.

1
8'

Próba rozciągnięcia do Azpilicuety, odczytuje to i czyści Rieks. Na razie zwarta obrona Malmoe.

2
5'

Kontakt był, ale nie na tyle, by gwizdać karny. Bardziej Havertz zawadził o nogę rywala.

1
4'

Havertz kiwa, podhaczony w polu karnym i się przewraca, ale sędzia nie reaguje!

3'

Pressing Malmoe na nic się zdaje, z dużym spokojem gra piłką Chelsea.