Chelsea FC. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Saul Niguez.

Chelsea goni za czwartą bramką, ale Juventus wciąga rywala w grę fizyczną.

1
1
68'

Chilwell nie ustanie o własnych siłach. Sędzia prosił o nosze, ale zejdzie z pomocą lekarzy.

1
1
67'

Cierpi teraz Chilwell, to wygląda na coś poważnego.

1
1
2
67'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

64'

Pretensje graczy Chelsea. Uważają, że Ziyech był faulowany, ale sędzia milczy. Marokańczyk potrzebuje jednak pomocy medycznej.

1
59'
58'

Gol! Strzelił Callum Hudson-Odoi. Asystował mu Ruben Loftus-Cheek. Chelsea zabawiła się, co za gra na małej przestrzeni!

56'

Gol! Strzelił Reece James. Ależ to zapakował przy dalszym słupku! Pocisk!

Chelsea FC
25
7
2
5
9
54'

Katastrofalnie zagrał Bentancur, idzie kontra, której nie zamyka Hudson-Odoi. Znowu dobrze Szczęsny!

2
1
3
2
1
53'

Silva głową, broni to Szczęsny!

3
2
50'

Przerwa w grze, Rabiot powalony, oberwał piłką w twarz.

2
50'

Pędzi Hudson-Odoi lewą stroną, ale gdy wpada w pole karne, nie wie co zrobić z piłką. Jest korner.

2
2
48'

Juve dalej zamknięte na własnej połowie.

2
2
2
czas Druga połowa
45+2'

Bentancur z dystansu, ale obok. Szukał okienka, znalazł głowę kibica.

4
1
1
45'

Doliczono dwie minuty.

1
1
44'

Hudson-Odoi, może być sam na sam, ale zwleka i dopada go Bonucci! Korner dla CFC.

2
42'

Płasko James w pole karne, Szczęsny czeka, żeby złapać, ale De Ligt wchodzi wślizgiem i wybija na rzut rożny.

1
1
40'

Chelsea nie rusza się z połowy rywala.

1
1
2
39'

Ruediger głową, ale obok!

1
1
1
1
3
37'

Chelsea FC. Schodzi: Ruben Loftus-Cheek. Wchodzi: N'Golo Kante. To chyba jakiś uraz Francuza...

37'

James odrzuca z powietrza i fenomenalnie to broni Szczęsny!

2
2
2
1
2
34'

Kante wbiega w pole karne, ale zwleka z decyzją o zagraniu i traci piłkę.

2
31'

Ależ Juve popełnia błędy w obronie, ale ma sporo szczęścia i Szczęsnego, który nadrabia za kolegów.

2
1
1
28'

Uwaga, Morata sam na sam, lobuje Mendy'ego i... NIE MA GOLA! Coś niewiarygodnego! Silva pogonił do końca za piłką i wybił ją na wślizgu sprzed bramki! Sam jednak wjechał prosto w siatkę, prosto w bandy. Potrzebna była interwencja lekarzy, ale chyba wróci do gry.

2
3
2
2
26'

Gol uznany, Chelsea prowadzi!

4
2
3
2
2
26'

Gol Chalobaha jest analizowany przez VAR! Juventus zgłosił zagranie ręką Ruedigera. Faktycznie miało miejsce, choć wcześniej odbiła się ona od gracza Juve.

2
3
1
1
1
25'

Gol! Strzelił Trevoh Chalobah. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka odbija się od jednego z piłkarzy, a obrońca Chelsea huknął z woleja pod poprzeczkę!

23
14
5
4
9
23'

Reece James z wolnego i kapitalnie broni to Szczęsny!

4
1
1
1
3
23'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado.

Juventus FC
3
3
1
1
19'

Płaski strzał Rudeigera zza pola karnego, ale zły, jak te szyny, co były złe.

1
1
1
4
17'

Chelsea gra więcej piłką, ale już tak nie naciska. Szybki doskok graczy Juve w pressingu wypycha "The Blues".

2
1
1
1
14'

Chilwell pod bramkę, nabiega Pulisić i... nie ma gola! Kto zatrzymał Amerykanina? Obrońcy czy rzucający się Szczęsny? Nie wiemy, było tam bardzo gęsto i ciasno.

2
1
1
1
3
11'

Ładnie pędzi McKennie, szuka zagrania w pole karne. Widzi Chiesę, podaje do niego. Ale kto wyrasta spod ziemi? Oczywiście, że Kante! Odbiór i wybicie.

3
7'

Chelsea szuka górnych piłek na pole karne Juve. Nie gra jednak na tyle dokładnie, by coś z tego było.

3'

Chilwell z dystansu, ale piłka ląduje na trybunach. Obrona Juve chyba już rozgrzana.

3
3
3
2
3
2'

I już gorąco pod bramką Juve! Kante miękko wrzuca, kiksuje Hudson-Odoi i nie wykorzystuje tego Chilwell. Chelsea jednak dalej przy piłce.

1
czas Start meczu
20:56

Sędziować będzie Srdjan Jovanović z Serbii.

20:56

W pierwszym składzie Juventusu Wojciech Szczęsny!