1
4
88'
87'

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Matteo Politano. Remis! Z prawej strony dośrodkował Politano, a Osimneh strzałem głową pokonał Schmeichela! 2:2!

26
9
8
4
5
86'

Piłkarze Leicester wysoko atakują piłkarzy Napoli. To utrudnia gościom konstruowanie akcji.

2
1
84'

SSC Napoli. Schodzi: Kevin Malcuit. Wchodzi: Juan Jesus.

1
1
1
2
80 '

Uderzał Elmas, dobrze w bramce Schmeichel. Napoli szuka wyrównania.

1
3
76'

Żółtą kartkę otrzymał Caglar Soyuncu.

1
1
74'
73'

Gracze Napoli starają się zepchnąć rywala pod jego bramkę. Inne plany mają piłkarze Leicester.

1
2
4
70'
69'

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Fabian Ruiz. Napoli wraca do gry! Ruiz odegrał piłkę w polu karnym, a Osimneh sprytnym uderzeniem przelobował Schmeichela. Już tylko 2:1!

19
7
3
1
6
67'

Gospodarze złapali luz. Przed momentem kolejna próba Barnesa, ale wprost w Ospinę.

1
2
7
64'

Gol! Strzelił Harvey Barnes. Asystował mu Kelechi Iheanacho. Teraz wątpliwości już nie ma. Lisy przejęły piłkę na własne połowie. Iheanacho do Barnesa, ten atakowany przez obrońcę znalazł miejsce do oddania uderzenia i strzałem z ok. 11 metrów pokonał Ospinę. 2:0!

7
4
3
6
7
64'
61'

I ZONK! Gola nie ma, szalony VAR dopatrzył się minimalnego spalonego. Wciąż 1:0.

2
2
1
1
59'

Czy to już po meczu? Szybkie rozegranie akcji przez gości. Tielemans w polu karny do Daki, a ten do siatki.

5
4
5
2
2
58'

Zagranie do Zielińskiego, ale Polakowi zabrakło centymetrów, aby dojść do piłki.

3
2
3
1
2
57'

Sporo gry w środku pola, brakuje spięć podbramkowych i przede wszystkim uderzeń.

1
54'

Gra przerwana, Osimneh na spalonym.

3
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Jannik Vestergaard.

2
1
1
2
1
51'

Gracze Leicester spokojnie. Oni prowadzą i spieszyć się nie muszą, na czasie zależy piłkarzom z Neapolu.

1
1
48'

Rzut rożny dla Napoli, ale z dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy Leciester.

2
5
46'

Gramy po przerwie!

2
46'
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
2
2
1
45'

Dwa uderzenia graczy Napoli, ale Schmeichel na posterunku. Najpierw Duńczyk obronił strzał Lozano, a po chwili Ruiza!

1
1
5
42'

Zieliński w polu karnym do Osimneha, a ten w dobrej sytuacji spudłował. Trzecia świetna szans Napoli!

6
7
2
2
14
40'

Kolejne pudło gości! Mocny strzał z pola karnego Isnigne. Piłka jednak przeleciała tuż obok bramki.

1
4
6
10
37'

Panie Zieliński... Osimneh do Zielińskiego, ale Polak mając świetną szansę skiksował i Schmeichel z obrońcami wybili piłkę. To powinien być gol dla Napoli.

4
11
5
13
11
35'

Kolejna próba gości i kolejny raz piłka poszybowała daleko od celu. Spudłował Insigne.

2
1
1
4
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giovanni Di Lorenzo.

1
1
1
2
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Boubakary Soumare.

1
2
1
2
30'

Osimneh po raz kolejny poszukał szczęścia, ale ponownie Schmeichel nie musiał interweniować.

1
2
28'

Na strzał zdecydował się Kevin Malcuit, daleko od bramki gospodarzy.

1
1
5
27'

Gracze z Neapolu biją głową w mur. Włoski zespół nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać.

2
1
4
24'

Gracze Napoli w ataku, ale nie są w stanie poważniej zagrozić gospodarzom. Piłkarze Leicester na własnej połowie, czekają na swój kolejny moment.

1
3
3
21'

Żółtą kartkę otrzymał Wilfred Ndidi.

1
1
2
21'

Indywidualna akcja Osimneha, strzał już jednak był bardzo zły.

4
1
17'

A teraz do uderzenia doszedł Fabian Ruiz, trafił jednak w rywala. Będzie rzut rożny. Po nim dogrywał Zieliński, ale źle wykonał stały fragment.

2
1
2
3
2
15'

Insigne uderzył z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała ponad bramką gospodarzy.

2
3
3
5
4
12'

Napoli po stracie gola stara się ruszyć na rywala. Lisy tylko na to czekają.

3
2
3
1
5
9'

Gol! Strzelił Ayoze Perez. Asystował mu Harvey Barnes. Niedokładnie rozegrali piłkę goście. Po przejęciu futbolówki gracze Leicester wymienili kilka podań. W końcowej fazie akcji Barnes zagrał na siódmy metr do Pereza, a ten uderzył nie do obrony. 1:0!

11
5
7
13
14
6'

Powinno być 1:0. Źle w obronie zachowali się goście, piłka trafiła pod nogi Barnesa. Ten uderzył, ale Ospina nogą odbił futbolówkę na korner!

3
2
3
6
7
3'

Osimhen uderzył sprzed pola karnego. Schmeichel odbił piłkę, ale po chwili naprawił swój błąd.

1
3
1
5
2'

Gracze Napoli wysoko zaatakowali rywala i przynosi to efekt. Włoska drużyna odebrała rywalom piłkę.

4
4
1
1
4
20:36

Mecz poprowadzi Tiago Martins (Portugalia).