5
3
9
90+6'

Neapolitańczycy mieli okazję po rzucie wolnym. Sędzia przerwał grę, ale Aleksandr Maksimenko zderzył się ze swoim obrońcą. Kuriozalna decyzja.

4
9
3
7
15
90+4'

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Giovanni Di Lorenzo.

Vicotr Osimhen wlał nadzieję w serca kibiców SSC Napoli. Giovanni Di Lorenzo wystawił piłkę Nigeryjczykowi, a ten bez trudu umieścił ją w siatce.

25
15
9
6
20
90+3'

Powinno być już 4:1 dla Spartaka. Aleksandr Sobolew próbował przelobować Alexa Mereta i minimalnie spudłował.

3
3
2
3
5
90+2'

Victor Osimhen jest aktywny w ofensywie, ale podopieczni Rui Vitorii mają wszystko pod kontrolą.

1
1
4
6
90'

Arbiter doliczył sześć minut do regulaminowego czasu gry.

1
2
6
3
4
90'

Gol! Strzelił Quincy Promes. Asystował mu Aleksandr Sobolew.

Wygląda na to, że Holender przypieczętował zwycięstwo Spartaka Moskwa. Aleksandr Sobolew obsłużył Quincy'ego Promesa, który po raz drugi trafił do siatki.

27
13
8
4
15
89'

Spartak Moskwa. Schodzi: Zelimkhan Bakajew. Wchodzi: Aleksandr Lomowitski.

6
88'

Kevin Malcuit przekazał piłkę Victorowi Osimhenowi, a ten znalazł sobie trochę miejsca w polu karnym. Nigeryjczyk zmarnował dobrą sytuację.

2
2
2
1
5
86'

Quincy Promes przeprowadził rajd lewą stroną boiska, jednak nic z tego nie wyszło. Krótka przerwa w grze.

1
1
2
2
3
85'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

5
3
3
2
10
83'

Trener Rui Vitoria był wściekły na sędziego i również został ukarany żółtym kartonikiem.

1
3
6
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Maximiliano Caufriez.

Maximiliano Caufriez #3
4
2
1
3
10
82'

SSC Napoli. Schodzi: Eljif Elmas. Wchodzi: Adam Ounas.

1
1
2
5
4
80'

Gol! Strzelił Michaił Ignatow. Asystował mu Ayrton.

Rezerwowy znalazł sposób na Alexa Mereta! Ayrton rozpoczął akcję Spartaka, po chwili Michaił Ignatow precyzyjnie uderzył. 2:1 dla rosyjskiego zespołu.

17
78'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Ruiz.

SSC Napoli
1
1
1
1
78'

Nie ma szczęścia dzisiaj Kostas Manolas. Obrońca miał kolejną okazję i fatalnie spudłował.

1
3
4
77'

3
76'

Precyzyjnie zagrania Quincy'ego Promesa, jednak Samuel Gigot spudłował.

1
2
73'

Spartak Moskwa. Schodzi: Rusłan Litwinow. Wchodzi: Michaił Ignatow.

Rusłan Litwinow #68
1
1
1
73'

Mało brakowało. Samuel Gigot strzelił nad poprzeczką.

1
1
70'

Do końca pozostało 20 minut. Rui Vitoria przygotowuje kolejne zmiany w składzie.

1
67'

Kostas Manolas mocno uderzył głową i znalazł drogę do siatki. Radość SSC Napoli nie trwała długo, Grek był na spalonym.

2
2
66'

Obrońcy Spartaka utrudniają życie Victorowi Osimhenowi. Napastnik miał pretensje do sędziego.

1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly.

1
1
1
3
4
65'

Żółtą kartkę otrzymał Maximiliano Caufriez.

1
1
3
64'

Indywidualna akcja Qunicy'ego Promesa. Reprezentant Holandii wkręcił w ziemię Kostasa Manolasa.

1
1
2
63'

Zawodnicy Luciano Spallettiego są bezradni. Wysoki pressing w wykonaniu Spartaka Moskwa.

1
1
2
61'

Kalidou Koulibaly wyprowadził piłkę i zanotował stratę. Victor Osimhen był wściekły na kolegę z drużyny.

1
3
59'

Sobolew oddał strzał głową i przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki SSC Napoli.

3
2
58'

Spartak idzie za ciosem. Akcja toczy się pod polem karnym SSC Napoli.

1
1
1
55'

Gol! Strzelił Quincy Promes. Asystował mu Victor Moses.

Rosjanie wykorzystali swoją przewagę. Victor Moses przedarł się w pole karne, a następnie dograł do Quincy'ego Promesa. Holender oddał strzał i doprowadził do wyrównania.

11
3
2
2
11
53'

Zawodnicy gospodarzy nie spieszą się ze wznowieniem gry od bramki.

1
1
1
51'

Matteo Politano uruchomił podaniem Victora Osimhena. Bramkarz gości uprzedził nigeryjskiego napastnika.