Spartak Moskwa. Schodzi: Rusłan Litwinow. Wchodzi: Ilja Kutiepow.

1
1
2
90+3'

Niepewne piąstkowanie Sielichowa. Miał okazję strzelecką Iheanacho, jednak wyraźnie się pomylił.

1
1
4
90+2'

Dewsbury-Hall strzelał z dwudziestu metrów, lecz został zablokowany.

4
3
1
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum pięć minut dłużej.

1
3
5
2
4
90'

Gospodarze wciąż atakują, Spartak wciąż się broni. Nic się nie zmienia.

3
2
2
1
1
87'

Spartak Moskwa. Schodzi: Michaił Ignatow. Wchodzi: Aleksandr Łomowickij.

Aleksandr Łomowickij #17
Michaił Ignatow #22
2
1
3
86'

Ignatow leży na murawie. Wezwano pomoc medyczną.

1
1
5
2
2
84'

Stuprocentowa sytuacja dla Leicester! Dośrodkowanie Castagne z prawej strony, sporo miejsca w polu karnym miał Dewsbury-Hall, ale strzelił w Ikeanacho! To byłby gol, gdyby nie napastnik gospodarzy! Po chwili Ikeanacho miał okazję do dobitki, jednak trafił w słupek!

4
4
8
2
6
83'

Leicester City. Schodzi: Boubakary Soumare. Wchodzi: Kiernan Dewsbury-Hall.

Kiernan Dewsbury-Hall #22
2
81'

Sielichow nie spieszy się z wprowadzeniem piłki do gry.

1
1
80'

Napastnicy Spartaka ustawieni na 40. metrze od własnej bramki. Goście tylko biegają za piłką.

1
1
77'

Spartak Moskwa. Schodzi: Quincy Promes. Wchodzi: Nail Umiarow.

Nail Umiarow #18
1
1
1
77'

Spartak Moskwa. Schodzi: Aleksandr Sobolew. Wchodzi: Zielimchan Bakajew.

Zielimchan Bakajew #10
75'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jamie Vardy! Sielichow wyczuł strzelca, rzucił się w dobry róg i obronił uderzenie Anglika!

12
5
4
2
3
74'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Moses.

2
1
2
1
74'

Rzut karny dla Leicester! Moses faulował Lookmana!

3
1
72'

Próbują atakować różnymi sposobami gospodarze. Lookman spróbował dryblingu na lewym skrzydle, jednak stracił piłkę, a po chwili faulował swojego rywala.

1
71'
69'

Czekamy na jakieś konkrety. Leicester prowadzi grę, ale stwarza stosunkowo mało sytuacji pod bramką przeciwnika.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Youri Tielemans. Faul taktyczny. Powalony na murawę Moses.

1
1
66'

Dalekie podanie w kierunku Castagne, który uniknął spalonego, ale nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

1
64'

Było groźnie. Centrostrzał w wykonaniu Tielemansa i Sielichow z najwyższym trudem odbił piłkę na rzut rożny.

1
62'

Ndidi pokusił się o uderzenie z dalszej odległości, lecz nie trafił w bramkę.

1
62'

Leicester szybko odzyskało równowagę. Gra wygląda podobnie, jak w pierwszej połowie. Gospodarze dominują.

1
58'

Gol! Strzelił Daniel Amartey. Asystował mu Ayoze Perez.

Stały fragment wreszcie przyniósł korzyść gospodarzom! Dośrodkowanie Bertranda z rzutu rożnego, strącił piłkę Ayoze Perez i Amartey pewnym strzałem doprowadza do remisu!

4
1
2
1
2
56'

Mnożą się dośrodkowania w pole karne Spartaka, ale goście wybijają piłki. Są dziś bardzo dobrze zorganizowani w defensywie.

1
54'

Akcja gospodarzy, lecz Bertrand nie opanował piłki w polu karnym. Mógł strzelać bez przyjęcia, zdecydował się przyjmować i trochę się w tym pogubił.

1
53'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez Leicester, dośrodkowanie na dalszy słupek do Soyuncu, który miał odegrać piłkę, jednak połapali się w tym goście.

1
1
51'

Gol! Strzelił Victor Moses. Asystował mu Michaił Ignatow.

Ależ sceny, Spartak na prowadzeniu! Pierwsza akcja gości w tym meczu i od razu przyniosła gola! Świetne dośrodkowanie Ignatowa i kompletnie nieatakowany w polu karnym Moses spokojnie skierował piłkę do siatki po strzale głową!

Asysta:
10
7
8
1
5
49'

Nieudane dośrodkowanie Bertranda z rzutu rożnego. Wybijają piłkę goście.

1
1
48'

Bertrand został opatrzony przez klubowych lekarzy i wrócił na boisko. A Leicester buduje kolejny atak.

1
47'

Niezbyt dobrze wygląda teraz Bertrand. Usiadł na murawę i złapał się za kolano.

1
1
1
1
46'

Druga połowa rozpoczęta.

1
20:03

Zawodnicy obu zespołów wracają na boisko.

45'

Pierwsza połowa potrwa o minimum jedną minutę dłużej.

1
1
1
1
45'

Promes centrował z rzutu rożnego, ale na piątym metrze spokojnie złapał piłkę Schmeichel.

1
1
44'

Kontra Spartaka, ale... Ayrton był sam. Przebiegł kilkadziesiąt metrów, lecz nie miał do kogo podać. Cudem wywalczył jednak rzut rożny.

1
1
42'

Świetną akcję przeprowadził Ikeanacho, minął paru przeciwników w polu karnym, już zbierał się do strzału i... wszedł mu w paradę Daka, którego uderzenie zostało zablokowane.

1
1
40'

Niewiele dzieje się na boisku od paru minut. Oglądamy grę głównie w środku pola.

1
1
2
37'

Po rzucie rożnym dla Spartaka bardzo niecelnie strzelał Gigot.

2
34'

Po błędzie graczy Leicester z dwudziestu metrów uderzał Zobnin, ale został zablokowany. To jedna z niewielu prób gości.

2
1
1
33'

Zawodnicy Spartaka cały czas biegają... za piłką. I oglądają jak wymieniają kolejne podania ich rywale. Dominacja Leicester nie podlega dyskusji.

1
1
3
1
30'

Obraz gry się nie zmienia. Akcje toczą się praktycznie cały czas na połowie Spartaka.

1
1
29'

Przypomnijmy, że w przypadku wygranej Leicester awansuje na drugie miejsce w tabeli grupy C, spychając na trzecią pozycję Legię Warszawa.

3
1
1
27'

Rzut rożny dla Leicester. Dośrodkowanie Bertranda, ale najwyżej w polu karnym wyskoczyli goście i oddalili zagrożenie.

1
1
26'

Kolejny prosty błąd gości i Leicester łatwo odzyskuje piłkę.

1
1
25'

Była jedna z nielicznych okazji dla Spartaka do wyjścia z kontratakiem podawał niecelnie i stracił piłkę.

2
1
23'

Dośrodkowanie Tielemansa z rzutu wolnego, jednak Leicester nie stworzył zagrożenia. W defensywie Spartak spisuje się całkiem przyzwoicie.

1
1
21'

Leicester cały czas dominuje, szuka kolejnych okazji. Spartak jest ustawiony bardzo głęboko i jak na razie stara się tylko przeszkadzać.

2
1
18'

Ależ fenomenalny strzał z dystansu oddał Soumare! Sielichow stał i tylko się patrzył, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

2
2
3
1
2
17'

Sędzia pospiesza bramkarza Spartaka, który długo zwlekał ze wznowieniem gry z piątego metra.

2
16'

Ależ problemy mają przyjezdni. Nie potrafią wyjść spod pressingu rywali, łatwo oddają im piłkę.

2
1
13'

Cierpliwie grają zawodnicy Leicester. Nie spieszą się, długo, mozolnie rozgrywają swoje akcje. Na razie jednak brakuje jakiegoś elementu zaskoczenia.

1
1
12'

Dośrodkowywał Castagne, po chwili Tielemans, ale nie stworzyli zagrożenia pod bramką Sielichowa gospodarze.

1
1
10'

Na razie optyczną przewagę mają gospodarze, to oni dyktują warunki gry. Spartak jest ustawiony dość defensywnie i czeka na kontry.

1
1
1
8'

Groźne dośrodkowanie Promesa, ale nie doszedł do piłki Sobolew.

1
1
2
2
1
7'

Było niebezpiecznie. Daka uniknął spalonego, zagrywał płasko w kierunku Ikeanacho, ale piłka do niego nie dotarła. Po chwili jeszcze sytuacyjnie główkował z kilku metrów Ayoze Perez, jednak nie nastawił dobrze celownika.

1
1
5'

Przedzierał się prawym skrzydłem Castagne, łatwo zgubił rywala i miał trochę miejsca, by dośrodkować piłkę w pole karne, ale nie zaatakował bliższego słupka żaden z partnerów. Ponownie pewnie interweniuje Sielichow.

1
1
4'

Tym razem pokazał się Ikeanacho. Strzelił technicznie z linii pola karnego, lecz dobrze ustawiony Sielichow nie popełnił błędu i pewnie złapał piłkę.

1
1
2'

Długo budowali atak pozycyjny gospodarze, wreszcie Amartey miał sytuację strzelecką na dwudziestym piątym metrze, uderzył mocno, płasko, jednak nie trafił w bramkę.

1
1
czas Start meczu
20:03

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na płytę boiska.

1
20:03

Początek meczu lada moment. Trybuny są już wypełnione niemal w całości.