9
11
11
87'

Wieteska ostro potraktował rywala, ale sędzia oszczędził gracza Legii. To powinna być druga żółta kartka.

20
10
10
6
20
84'
19
9
9
12
7
84'
83'

Za moment kolejne zmiany wśród gospodarzy. Zamiast koncentracji żarty, uśmieszki, poklepywania. Cóż. My też się tak cieszymy, kiedy gramy z San Marino.

30
78
7
9
10
82'

Tempo gry dość spacerowe. Gospodarze dobrze się bawią, gracze Legii niekoniecznie.

27
51
6
9
13
80'

Kolejne dogranie do Daki, jednak Perez podawał zbyt mocno.

7
5
7
14
6
78'
14
13
10
7
7
78'
77'

Z prawej strony pola karnego dogrywał Ndidi, ale Daka nie był w stanie dojść do piłki. Złapał ją Miszta.

15
3
12
6
5
75'

Kwadrans do końca. Nie zmienia się obraz meczu. Cały czas więcej z gry mają Lisy. Legia chciałaby, ale chcieć to nie znaczy móc.

39
34
6
7
9
73'

Gracze Leicester cały czas częściej utrzymują się przy piłce. Lisy szukają gola numer cztery.

28
24
6
13
14
71'
71'
11
6
6
3
5
69'

Do strzału doszedł Castagne, Miszta dobrze interweniował. Wcześniej jednak był spalony.

11
5
1
4
8
67'

I znowu przed szansą Barnes. Pierwszy strzał obronił Miszta, poprawka była już niecelna.

18
7
5
7
66'

Starał się uderzać Barnes, w dobrym miejscu znalazł się Wieteska. Obrońca zablokował piłkę.

12
4
6
6
9
64'

Minuty płyną, zespoły nie kwapią się do zdecydowanego ataku. Leicester gra na bardzo niskim przełożeniu.

20
15
4
6
7
62'
8
11
4
5
9
62'

Leicester City. Schodzi: Boubakary Soumare. Wchodzi: Kiernan Dewsbury-Hall.

3
62'

Mladenović dogrywał z rzutu wolnego, ale po raz kolejny źle. Piłka wyszła poza boisko.

20
28
2
9
8
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luke Thomas.

Luke Thomas #33
9
4
2
5
6
58'

W końcu Emreli. Strzał, o którym zawodnik Legii Warszawa chciałby jak najszybciej zapomnieć.

21
62
4
5
14
56'

Z ostrego kąta dogrywać starał się Lookman. Wyszedł z tego wszystkiego strzał. Miszta piłkę złapał.

22
15
15
6
12
53'

Mladenović po lewej stronie zakręcił rywalem i dośrodkował. Schmeichel z małymi problemami, ale piłkę opanował przed linią końcową.

21
12
10
11
9
51'

Po przerwie gracze Legii nie potrafią zbyt wiele działać. Gospodarze nie kwapią się do zdecydowanego natarcia.

24
31
24
10
11
48'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska.

59
28
9
8
14
48'

Szybkie wyjście gospodarzy. W zamieszaniu uderzał Thomas, Miszta błędu nie popełnił.

16
11
9
8
12
46'

Rozpoczęła się 2. połowa.

27
11
8
3
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

54
26
21
14
20
44'

Mladenović zagrywał z rzutu rożnego. Coś nie wyszło. Od bramki Schmeichel.

40
59
10
18
20
42'

Przy piłce Legia. Goście szybko przedostali się pod bramkę Leictser. Muci do Mladenovicia, ale ten został zablokowany. Po chwili strzał, ale efektem tylko rzut rożny.

36
43
23
14
16
39'

Legioniści mieli nadzieję na rzut rożny, ale sędzia miał inne zdanie. Od bramki gospodarze.

42
59
19
14
32
38'

Ostro potraktował rywala Ademol Lookman, ale obyło się bez kartki.

27
23
20
17
22
36'

Tym razem się udało. Piłkę wybili obrońcy, Miszta nie miał czego zepsuć.

39
82
21
19
32
36'

Barnes wywalczył kolejny rzut rożny dla Leciester. Czujemy coś złego.

59
58
15
16
28
33'

Gol! Strzelił Wilfred Ndidi. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Miszta znowu widział coś innego niż wszyscy. W efekcie minął się z piłką, a głową do siatki trafił Ndidi. 3:1.

486
319
40
88
149
33'

W ostatnich minutach gospodarze niezbyt często przebywają pod bramką Legii. Udało im się to przed momentem. Efektem jest wywalczony rzut rożny.

24
20
7
7
22
31'

Mladenović uderzył sprzed pola karnego. Piłka po głowie obrońcy tuż obok słupka wyszła na rzut rożny.

46
28
15
18
22
30'

Muci uderzał z pola karnego, został zablokowany. Poprawiał Yuri Ribeiro, dość tragicznie.

25
16
15
11
15
28'

Legia poczuła krew. Czasem takie momenty odmieniają losy świata. Jak będzie tym razem?

84
85
25
22
39
26'

Gol! Strzelił Filip Mladenović. ...nadbiegający Mladenović dobił piłkę do bramki. 2:1! Już tylko!

387
146
81
100
251
26'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Mahir Emreli! Strzał Emrelego odbił Schmeichel, ale...

144
150
43
41
106
26'

To Ndidi zagrał w dziwnym sposób ręką.

64
33
27
29
34
25'

Rzut karny dla Legii! Jeden z graczy Leicester zagrał ręką.

145
78
36
49
109
24'

Dogranie z rogu, zgranie piłki, Miszta rzucił się niczym tygrys i błędu nie popełnił.

19
12
21
11
12
23'

Goście szukają białego ręcznika. Tutaj może być mała rzeź.

66
57
13
14
16
21'

Gol! Strzelił James Maddison. Asystował mu Ademola Lookman. Cóż powiedzieć. Stało się. Po raz drugi. Lookman do Maddisona. Zawodnika Leicester nikt nie atakował, wszyscy stali. Zawodnik w końcu uderzył. Miszta w ostatnim czasie przepuszcza wszystko co frunie w jego kierunku. Tak było i tym razem. 2:0.

421
272
36
55
102
20'

Szybkie wyjście gospodarzy. Uderzał Ademol Lookman, piłkę zablokował obrońca.

14
20
11
9
16
19'

Mladenović dośrodkował w pole karne, po raz kolejny do piłki starał się dojść Wieteska. Teraz brakowało już niewiele, ale znowu się nie udało.

19
21
11
20
19
18'

Dośrodkowanie, do piłki skakał Wieteska, ale spokojnie obrońcy Lisów

29
20
7
13
15
17'

Jest! Pierwszy rzut rożny dla Legii.

48
31
29
14
25
17'

Piłkarze Legii w końcu wyszli z własnej połowy. Dogranie w pole karne było jednak niezbyt dokładne. Starają się, to szalenie ważne.

15
30
14
7
20
15'

Po co? Człowieku, po co? Slisz z piłką w środku pola, ale zamiast do przodu zagrał do tyłu. Bez sensu panie, bez sensu.

50
103
11
13
25
13'

Mogła groźniej zaatakować Legia. Piłkę przejął Luquinhas, ale źle zagrywał do partnera.

28
51
15
15
28
11'

Gol! Strzelił Patson Daka. Szybko poszło, za szybko. Akcja Barnesa, trochę chaotyczna. Piłka odbiła się od obrońcy i dotarła do Daki. Napastnik w sytuacji sam na sam pokonał Misztę. 1:0.

447
278
40
65
146
9'

Daka chciał przepchnąć obrońcę, ale rzucił nim o ziemię. Sędzia widział wszystko i zatrzymał grę.

22
17
16
11
23
7'

Dogranie z lewej strony, do piłki starał się dojść Daka, ale uprzedził go Wieteska.

38
19
14
11
14
5'

Od początku przeważa Leicester, Legia sporo uwagi poświęca defensywie. W sumie punkt utrzymania w PKO Ekstraklasie nie da, ale w Lidze Europy może być warty sporo.

24
75
8
11
11
3'

James Maddison uderzył sprzed pola karnego. Kilka metrów ponad bramką.

20
15
21
7
19
1'

A teraz Legia! Slisz uderzył płasko, Schmeichel takie próby łapie gotując obiad.

34
101
15
11
18
1'

15 sekund i: 1. Wieteska nabił Dakę. 2. Miszta chciał złapać piłkę, ale musiał to zrobić na raty.