Napoli mądrze utrzymuje się przy piłce daleko od własnego pola karnego.

1
1
1
90+2'

Vardy przed szansą! Doskonałe podanie z głębi pola, ale lider Leicester nie trafił w dogodnej sytuacji!

2
1
2
2
1
90'

Sędzia przedłużył mecz o minimum trzy minuty.

1
1
7
89'

Leicester City. Schodzi: Kiernan Dewsbury-Hall. Wchodzi: Marc Albrighton.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kiernan Dewsbury-Hall #22
1
5
87'

Mogło być już po meczu! Malcuit strzelał z sześciu metrów, ale Schmeichel zostawił rękę i jakimś cudem zdołał to obronić!

1
1
1
3
3
86'

Meret pewnie łapie piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu Maddisona z rzutu rożnego.

1
1
1
2
4
85'

Rzut wolny dla gości, jednak tym razem poślizgnął się Maddison i nic nie wyszło z tego ataku Leicester.

1
1
3
84'

Czas płynie, a obraz gry niekoniecznie się zmienia. Desperackie próby gości z Anglii.

2
3
1
2
81'

Dewsbury-Hall poślizgnął się w polu karnym i strzelił niecelnie z kilku metrów. A kolejnym bardzo dobrym płaskim podaniem popisał się Castagne.

1
1
78'
78'

Sporo szczęścia po stronie Napoli. Było spore zamieszanie po płaskim dośrodkowaniu Bertranda, jednak gospodarze ostatecznie wybijają piłkę.

3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Demme. Faul taktyczny w środku pola.

SSC Napoli
1
75'

Vardy oddał mocny strzał z ostrego kąta, jednak trafił tylko w boczną siatkę. Dobra współpraca między napastnikami, bo odgrywał mu Daka.

2
1
1
1
73'

Jeszcze jedna wrzutka Maddisona z rzutu wolnego i Petagna wyjaśnia sytuację.

3
3
1
1
3
72'
70'

Vardy jest całkowicie odcięty od podań. Anglicy wymieniają dużo podań w środkowej strefie boiska, jednak brakuje elementu przyspieszenia.

1
3
1
1
3
69'

Starają się goście, mają optyczną przewagę, ale kompletnie nic z tego nie wynika.

1
1
3
66'

Zieliński dostał dobre podanie na wolne pole, przekładał piłkę na prawą nogę, potem na lewą, ale Soyuncu nie dał się oszukać. Polak zablokowany.

1
1
2
3
2
64'

Elmas wycofał piłkę na szesnasty metr, jednak skiksował Petagna i nie oddał czystego strzału.

1
1
1
3
2
63'

SSC Napoli. Schodzi: Adam Ounas. Wchodzi: Dries Mertens.

3
1
1
3
3
61'

Pół godziny do końca. Wydaje się, że gospodarze kontrolują wydarzenia na boisku. Leicester utrzymuje się przy piłce, ale nie ma to przełożenia na stwarzane sytuacje.

4
4
2
4
3
59'

Napoli nie zamierza się zatrzymywać. Jakby wyciągnęli wnioski z wydarzeń w pierwszej połowie.

1
2
1
2
58'

Przy takich wynikach na obu stadionach Spartak wychodzi z grupy z pierwszego miejsca, Napoli z drugiego.

1
1
1
4
55'

Ależ to mogła być odpowiedź Leicester! Fatalny błąd Di Lorenzo, który zagrał prosto pod nogi Maddisona we własnym polu karnym, ale ten uderzył tylko w słupek!

5
4
6
3
9
53'

Gol! Strzelił Eljif Elmas. Asystował mu Giovanni Di Lorenzo.

3:2 dla Napoli! Wszystko zaczęło się od świetnego zagrania Zielińskiego na kilkadziesiąt metrów. Malcuit na obieg do Di Lorenzo, ten płasko wzdłuż pola karnego i Elmas nie pomylił się z kilku metrów!

34
10
4
3
6
51'

Dobra wrzutka Ounasa z rzutu rożnego, Elmas wygrał walkę w powietrzu z Castagne, jednak uderzył obok bramki.

1
1
1
49'

Kontra Leicester, ale strzał Barnesa z obrębu pola karnego był zbyt lekki i Schmeichel pewnie złapał piłkę.

1
2
4
1
3
46'

Mocne uderzenie Ounasa z narożnika pola karnego, ale świetnie broni Schmeichel! Podawał Zieliński.