6
14
18
90+4'

Długie podanie Matłoki w pole karne Legii, ale Kuzko faulował w tej sytuacji Jędrzejczyka. A raczej obaj panowie zderzyli się ze sobą głowami.

5
4
6
6
15
90+3'

Niedokładny przerzut do Ribeiro. Świt zyskuje szansę na jedną z ostatnich akcji.

15
9
4
3
9
90+2'

Legia przy piłce na połowie Świtu.

12
8
3
7
17
90+1'
90'

Skurcze łapią zawodników gospodarzy. Leży na murawie Kisły.

6
7
5
11
6
90'

Druga połowa potrwa dłużej o minimum pięć minut.

6
3
2
3
8
89'

5
89'

11
88'

Wojtasiak sprowokował Lopesa, uderzając go w twarz.

5
10
7
2
5
88'

Przepychanki na murawie.

6
6
4
2
4
87'

Po centrze z prawej strony niecelnie główkował Luquinhas. Jakby był zaskoczony całą sytuacją.

2
7
3
2
3
86'

Wyższy pressing gospodarzy. Legia zmuszona do dalekiego wybijania piłki.

4
13
3
2
4
85'

Świt Skolwin. Schodzi: Patryk Bil. Wchodzi: Przemysław Żukowski.

3
85'

Groźnie pod bramką Świtu, ale Jędrzejczyk strzelił obok słupka.

6
6
2
1
4
83'

3
82'

Niecelny strzał Slisza z dwudziestu metrów. Akcja Legii wyglądała nieźle do tego momentu.

1
3
1
1
2
81'

Była szansa na kontrę dla gospodarzy, ale Zagórski był osamotniony na prawym skrzydle i stracił piłkę.

2
1
3
8
80'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz. Faulowany w środkowej strefie boiska Mach.

8
4
1
3
79'

Fatalnie rozegrali ten rzut wolny goście. Emreli huknął, ale wyraźnie nad poprzeczką.

4
3
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kuzko. Faulowany wychodzący na czystą pozycję Luquinhas.

Jakub Kuzko #4
1
3
77'

Kolejna wrzutka ze stałego fragmentu, ale futbolówka leciała bardzo długo i bez problemu złapał ją Miszta.

2
3
5
76'

Dośrodkowanie na dalszy słupek, ale zbyt mocne. Nie sięgnął piłki Baranowski.

1
3
2
76'

Niezła centra Kisłego z rzutu wolnego, szczęśliwie bronią się goście. Jeszcze korner dla Świtu.

5
1
5
75'

Świt Skolwin. Schodzi: Kacper Wojdak. Wchodzi: Oskar Potoczny.

Oskar Potoczny #27
1
73'

Legia mądrze utrzymuje się przy piłce na połowie rywala. Świt jakby trochę opadł z sił.

6
2
5
3
5
70'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

25
17
1
2
7
70'

Nagórski kapitalnie ograł Jędrzejczyka przy linii bocznej i kapitan Legii musiał ratować się faulem taktycznym.

5
3
3
1
6
68'

Ładna akcja Świtu lewym skrzydłem, ale dośrodkowanie Kapelusza było niedokładne. Pewnie złapał piłkę Miszta.

7
2
2
2
4
66'

Jak można było usłyszeć z ławki, Legia przejdzie teraz na system z czwórką obrońców.

3
4
8
66'
65'

Rose doznał kontuzji i konieczna będzie zmiana.

2
6
3
1
65'

Murawa na stadionie Świtu wygląda coraz gorzej.

2
3
2
4
1
64'

Świt Skolwin. Schodzi: Adam Ładziak. Wchodzi: Adrian Mach.

Adrian Mach #5
Adam Ładziak #7
1
1
1
61'

Tym razem po centrze Riberio niecelnie główkował Rose, który jeszcze ucierpiał w tej sytuacji.

3
2
1
1
5
61'

Ribeiro wystawił piłkę do Emrelego, ten strzelał bez przyjęcia, ale dobrze broni Matłoka.

2
4
1
1
60'

Pokazywał się do prostopadłego podania Nagórski, ale nie zdołał posłać piłki w tamten rejon Wojtasiak. Mogą żałować szczecinianie.

2
1
1
3
1
59'

Pressing gospodarzy. Miszta długo zwlekał z wybiciem piłki i kopnął w aut. Problemy legionistów.

2
5
2
1
1
56'

Dośrodkowanie Ribeiro z lewej flanki, był niepilnowany na piątym metrze Emreli, ale oddał bardzo niecelny strzał głową.

2
1
1
1
4
55'

Wojtasiak dostał podanie na dwudziestym metrze, ale strzelił za słabo, by zaskoczyć defensywę Legii.

3
2
2
54'

Ależ blisko gola wyrównującego, aż nie chce się wierzyć, że to nie wpadło! Wieteska wybił piłkę z linii bramkowej po dwóch strzałach Wojdaka!

21
28
16
15
13
53'

Jeśli można coś powiedzieć o grze Legii, to na pewno nie ma tego meczu pod kontrolą. Mistrzowie Polski łatwo tracą piłkę.

8
4
2
1
4
50'

Wyjątkowo pobłażliwy sędzia Sulikowski. Wycenił to zagranie zaledwie na żółtą kartkę. A wydaje się, że kara mogła być bardziej surowa.

6
3
1
2
19
50'

Żółtą kartkę otrzymał Mahir Emreli.

16
3
4
3
10
48'

Wyglądało to na umyślne kopnięcie. Bez udziału piłki.

2
2
2
3
9
48'

Brutalne wejście Emrelego w nogi zawodnika Świtu.

4
3
4
2
16
48'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Baranowski.

Patryk Baranowski #22
2
2
2
1
47'

Kapitalne dośrodkowanie Ładziaka z rzutu wolnego, po którym niewiele brakowało, a jeden z zawodników Legii strzeliłby gola samobójczego. Dobrym refleksem popisał się Miszta.

3
4
2
3
46'

Legia Warszawa. Schodzi: Ernest Muci. Wchodzi: Luquinhas.

46'

Świt Skolwin. Schodzi: Paweł Krawiec. Wchodzi: Adam Nagórski.

Paweł Krawiec #16
1
1
46'

13:45

Artur Boruc dziś ponownie nie na boisku, a w roli widza.

5
1
1
2
4
45+1'

Świetna indywidualna akcja Ciepieli. Mijał rywali jak tyczki w polu karnym, w końcu oddał strzał, ale został zablokowany.

8
1
2
2
2
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

3
2
2
2
45'

Na spalonym był Krawiec, choć początkowo zapowiadało się na ciekawą sytuację. Zawodnik Świtu próbował lobować Misztę, jednak ten nie dał się zaskoczyć.

2
2
1
5
5
44'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Krawiec.

4
3
3
43'

Emreli kolejny raz szukał strzału zza pola karnego, jednak ponownie został zablokowany przez obronę Świtu.

3
4
3
5
5
41'

Świetna wrzutka Wojdaka na dalszy słupek, było w polu karnym trzech zawodników Świtu, ale zabrakło strzału.

7
4
1
2
40'

Zamieszanie w polu karnym Świtu, nie potrafili wybić piłki gospodarze, co chciał wykorzystać Jędrzejczyk, ale strzelił nad poprzeczką.

5
2
1
4
4
39'

Aktywny jest dziś Kastrati, jeden z lepszych na boisku. Prostopadłe podanie do Muciego, ale ten został w ostatniej chwili uprzedzony przez Baranowskiego, który wybił piłkę.

5
2
1
3
3
38'

Powinno być 0:2! Kastrati urwał się z prawej strony, mógł kończyć akcję strzałem, ale wycofał piłkę na szesnasty metr do Muciego, który... uderzył wysoko nad poprzeczką.

16
28
7
11
16
35'

Gol! Strzelił Lindsay Rose.

Po rzucie rożnym główkował Emreli, obronił to uderzenie Matłoka, ale odbił piłkę idealnie pod nogi Rose'a, który mocnym strzałem pod poprzeczkę daje Legii prowadzenie.

61
34
7
58
86
34'

Muci miał dużo miejsca przed polem karnym, wreszcie pokusił się o mocny strzał prawą nogą, ale piłka została podbita przez obrońcę. Korner.

6
4
3
6
5
33'

Ależ piękna klepka gospodarzy. Wojtasiak dostał podanie w pole karne, ale nie miał dobrej pozycji do oddania strzału i został zablokowany.

16
12
4
4
6
30'

Zawodnik Świtu utyka, ale wygląda na to, że będzie mógł kontynuować grę w tym meczu.

13
4
5
3
3
29'

Gra przerwana, ponieważ jakiegoś urazu doznał Kapelusz. Mieli pretensje gospodarze, bo Legia nie wybiła piłki, tylko kontynuowała akcję.

3
1
2
2
14
27'

Szybka akcja Legii, Kastrati na jeden kontakt do Emrelego, ale ten został momentalnie osaczony przez dwóch rywali i nie zdołał utrzymać się przy piłce.

4
8
2
2
3
25'

Emreli dostał piłkę na 20. metrze, ale jego uderzenie lewą nogą zostało zablokowane.

9
17
1
2
24'

Po centrze Ribeiro z rzutu rożnego z niewygodnej pozycji strzelał Wieteska, ale posłał piłkę wyraźnie nad bramką.

5
6
2
23'

Ribeiro łatwo ograł rywala na skrzydle, zagrał na dalszy słupek, ale obrońca Świtu wyskoczył wyżej niż Emreli i wybił piłkę.

6
5
1
3
2
21'

Seria nieudanych dośrodkowań w pole karne Świtu. Bardzo dużo niedokładności w poczynaniach Legii.

5
24
3
2
2
20'

Długie podanie do Kastratiego, ten dopadł piłkę przy linii końcowej i zagrał wzdłuż pola karnego, ale Muci nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

4
9
3
1
4
18'

Po centrze Krawca na dalszy słupek tuż nad bramką strzelał Kuzko! Był jednak na minimalnym spalonym zawodnik Świtu, więc gol i tak nie zostałby uznany.

7
9
2
4
3
17'

Dośrodkowanie z lewej strony, ale nie popełnił błędu przy piąstkowaniu Miszta.

9
2
2
2
4
16'

Czy widać przewagę Legii na początku meczu? Niekoniecznie. Sporo strat z obu stron.

6
11
2
2
3
13'

Odważnie zaczęli to spotkanie zawodnicy Świtu, choć momentami grają zbyt nerwowo, zbyt szybko i łatwo pozbywają się piłki.

14
2
2
11'

Minął dwóch przeciwników Kastrati, ale z trzecim już sobie nie poradził. Dobrze w defensywie grają - przynajmniej na razie - szczecinianie.

7
3
1
1
10'

Kolejne dośrodkowanie Kastratiego spod linii końcowej, ale zawodnik Legii źle trafił w piłkę i zagrał na idealnej wysokości dla bramkarza.

1
2
4
2
1
8'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Świtu po centrze Kastratiego. Ostatecznie gospodarze wybijają piłkę.

8
2
1
4
3
7'

A tymczasem mieliśmy kontratak gospodarzy! Długie podanie do Krawca, ten złamał akcję na prawą nogę i oddał kąśliwy strzał z szesnastu metrów. Musiał się wykazać Miszta!

9
3
3
1
6'

Legia mogła skontrować zespół Świtu. Ribeiro zagrał prostopadle Emrelego, ten od razu strzelał z ostrego kąta, ale dobrze w bramce Świtu spisał się Matłoka.

6
1
3
2
2
3'

W odpowiedzi akcję prawym skrzydłem przeprowadził Kastrati, z łatwością zgubił rywali, ale nie potrafił cenie dograć piłki do Muciego.

1
4
2
1
2
2'

Szansa dla gospodarzy, ale nikt nie zdołał przeciąć ostrego dośrodkowania z prawej strony.