Polska U-20
25' Karol Struski 44' Jan Biegański 72' Maksymilian Tkocz
Niemcy U-20
44' Soufiane Messeguem 56' Paul Nebel
0:0
  • 07 Października 2021, 18:00

Koniec meczu! Polska zremisowała bezbramkowo z reprezentacją Niemiec. Biało-czerwoni mogą żałować, bo w drugiej połowie mieli przynajmniej dwie dogodne sytuacje, by nawet wygrać.

Łopata i Peda leżą na murawie. Niefortunne zderzenie.

Pressing Polaków na połowie Niemców, ale ci z łatwością z niego wychodzą.

W końcówce meczu w posiadaniu piłki cały czas goście.

Sędziowie dorzucili minimum trzy minuty do podstawowego czasu gry.

Upływają kolejne minuty. Gra toczy się w środku pola.

Iskra faulowany (tak się przynajmniej wydawało) tuż przed niemieckim polem karnym. Arbiter był jednak innego zdania. Nie zgadzają się z taką oceną kibice.

A jednak udało się wypracować stuprocentową sytuację! Świetny rajd Pyrki, było trochę przypadku, zawodnik Termaliki stanął przed szansą na dwunastym metrze, ale uderzył zbyt lekko!

Problemy Polaków z utrzymaniem się przy piłce. Rywale w dalszym ciągu nie pozwalają na zbyt wiele.

Niemcy U-20. Schodzi: Ansgar Knauff. Wchodzi: Emilio Keher.

Ależ niewiele brakowało! Dwójkowa akcja Polaków, Pyrka strzelał z ostrego kąta i minimalnie się pomylił!

W odpowiedzi po raz kolejny pokazał się Nebel. Tym razem nie technicznie, a siłowo. Mocne uderzenie z dystansu, po którym jednak piłka przeleciała obok słupka.

Ładna akcja Polaków, strzelał zza pola karnego Kałuziński, jednak dość wyraźnie się pomylił.

Szykowana była kolejna zmiana w polskiej ekipie, ale Knap wraca na boisko.

Knap opatrywany przez lekarzy.

Kapitalna akcja Nebela! Przekładał piłkę z prawej nogi na lewą. I odwrotnie. Wreszcie strzelił z dwudziestu pięciu metrów, ale trafił w poprzeczkę!

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Tkocz. Za ostry faul.

Terpiłowski zagrał prostopadle do Masa, ten miał szansę znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale niestety zaliczył zły kontakt z piłką i dał się dogonić obrońcy.

Niemcy U-20. Schodzi: Soufiane Messeguem. Wchodzi: Merlin Roehl.

Niemcy U-20. Schodzi: Lenn Jastremski. Wchodzi: Maximilian Beier.

Niemcy U-20. Schodzi: Marvin Obuz. Wchodzi: Leon Dajaku.

Tym razem strzelał z pięciu metrów Mas, ale nie miał zbyt wiele miejsca, w efekcie czego piłka poleciała obok słupka.

Szansa dla biało-czerwonych. Dośrodkowanie Pyrki z prawej strony, główkował Terpiłowski, ale trafił w dobrze ustawionego tuż przed nim rywala.

Polska U-20. Schodzi: Dominik Piła. Wchodzi: Ernest Terpiłowski.

Agresywny pressing Niemców. Polacy mają problemy z wydostaniem się z własnej połowy.

Szykują się kolejne zmiany w reprezentacji Polski.

Ciekawie rozwiązany rzut wolny przez Polaków. Żukowski popisał się dynamicznym rajdem prawą stroną, wbiegł w pole karne i huknął z ostrego kąta, jednak nie trafił w bramkę. Co więcej, piłka wyleciała na aut.

Żółtą kartkę otrzymał Paul Nebel. Faulowany Knap.

Ależ było niebezpiecznie! Beifus był niepilnowany w naszym polu karnym, ale strzelił głową minimalnie obok słupka!

Kolejny groźny atak Niemców, ale Tkocz powstrzymał szarżującego w polu karnym Messeguema.

Mocne dośrodkowanie Nebela w pole karne, ale nie popełnił błędu Łopata i wybił piłkę.

Spokojny początek drugiej połowy. Gra toczy się głównie w środku pola.

Polska U-20. Schodzi: Kacper Zych. Wchodzi: Bartłomiej Eizenchart.

Polska U-20. Schodzi: Jan Biegański. Wchodzi: Karol Knap.

Początek drugiej części spotkania.

Piłkarze wracają na boisko.

Koniec pierwszej połowy. Polska bezbramkowo remisuje z reprezentacją Niemiec. Nie jest to wielkie widowisko.

Pierwsza połowa przedłużona o minimum jedną minutę.

Żółtą kartkę otrzymał Soufiane Messeguem.

Żółtą kartkę otrzymał Jan Biegański.

Przepychanki na murawie, a wszystko zaczęło się od faulu na Biegańskim w środkowej części boiska.

Polacy ustawieni już typowo pod kontratak. Kultura gry jest zdecydowanie po stronie Niemców.

Nebel miał dużo miejsca przed polem karnym, jednak jego uderzenie zostało zablokowane.

Gra przerwana. Drobnego urazu doznał Biegański i potrzebował pomocy medycznej.

Ciekawa akcja Obuza na lewej stronie. Zejście na prawą nogę, centra na dalszy słupek, jednak przytomnie interweniował na przedpolu Lotka.

Dośrodkowanie Kocyły z rzutu wolnego... bardzo złe. Piłka leciała wysoko i wylądowała już za linią końcową.

Wśród kibiców na stadionie m.in. Cezary Kulesza, prezes PZPN.

Tym razem sędzia oszczędził Kocyłę. Nie pokazał mu żółtej kartki za taktyczne powstrzymywanie rywala w środkowej strefie boiska.

Korner dla Niemców. Dośrodkowanie Nebela, piłka została wybita przed pole karne, gdziee był niepilnowany Beifus, ale oddał niecelny strzał.

Warto podkreślić, że na trybunach stadionu w Rzeszowie jest dziś duża grupa kibiców. Bilety rozeszły się bardzo szybko.

Początek w wykonaniu Polaków był całkiem niezły, ale od paru minut zdecydowanie inicjatywę przejęli Niemcy.

Żółtą kartkę otrzymał Karol Struski. Faul taktyczny w środku pola.

Ależ było niebezpiecznie! Stały fragment gry dla gości, niefortunnie interweniował Maćkowiak, piłka odbiła się od jego głowy, a następnie od słupka!

Po rzucie rożnym dla Niemców było lekkie zamieszanie w naszym polu karnym. W gąszczu nóg odnalazł się Jastremski, ale jego próba strzału została zablokowana.

Kolejny rzut wolny dla Polski. Biegański lekko dotknął piłkę, wystawił ją na strzał Żukowskiemu, ale ten oddał strzał nad bramką.

Ładna akcja Niemców, Asta zbiegł do środka na lewą nogę, ale oddał niecelny strzał z ok. dwudziestu metrów.

Błąd Polaków w wyprowadzeniu piłki, co skutkowało stratą przy własnym polu karnym. Od razu strzelał Jastremski, jednak futbolówka przeleciała obok bramki.

Moment optycznej przewagi naszych rywali, ale rozgrywają piłkę głównie w środkowej strefie boiska.

Z rzutu rożnego centrował Kocyła, ale w polu karnym faulowany był jeden z Niemców i arbiter przerwał grę.

Jeszcze jakieś przepychanki w polu karnym.

Ciekawa próba Biegańskiego z dystansu. Uderzenie zza pola karnego, był rykoszet i Polska ma rzut rożny.

Przedzierał się środkiem pola Kocyła, ale faktycznie faulował go jeden z rywali. Arbiter przerwał grę, jednak był pobłażliwy wobec Niemca i nie pokazał mu żółtej kartki.

Na razie sporo chaotycznej gry z obu stron. Żadna z drużyn nie jest w stanie złapać odpowiedniego rytmu. Niemniej, częściej przy piłce Polacy.

Odważny początek Polaków. Niemcy zamknięci na własnej połowie.

Pierwszy gwizdek sędziego!

Hymny obydwu państw.

Zawodnicy wychodzą na boisko.

To trzeci mecz Polaków w tej edycji turnieju. W dwóch poprzednich biało-czerwoni najpierw przegrali 0:2 z Włochami, a następnie bezbramkowo zremisowali z Portugalią.

O godz. 18 na stadionie w Rzeszowie rozpocznie się mecz Polska - Niemcy w ramach Elite League.