3
2
86'

Gol! Strzelił Charles De Ketelaere. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Druga połowa jest zgodnie z oczekiwaniami ciekawsza niż pierwsza. Włosi zachowali się nieodpowiedzialnie, ponieważ pozwolili na przeprowadzenie skutecznego kontrataku przy dwubramkowym prowadzeniu. Charles De Ketelaere strzelił gola kontaktowego z bliska!

6
85'

Coraz więcej szczęścia mają gospodarze. Piłka trafiła w słupek ich bramki, suną kolejne ataki podopiecznych Roberto Martineza, ale niezmiennie pozostaje 2:0 w Turynie. Pozostało zaledwie kilka minut podstawowego czasu.

1
1
1
5
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Emerson Palmieri za ostre przewinienie.

2
1
1
1
1
82'

Jeszcze przycisnęli Belgowie, ale płaskie uderzenie trafiło w słupek kompletnie zaskoczonego Gianluigiego Donnarummy!

1
1
1
1
2
80'

Uspokoili sytuację na boisku gospodarze, a Belgia jakby zniechęcona własną nieskutecznością.

78'

Belgia oddała kilka uderzeń w ostatnich minutach, ale jakoś radzą sobie z tym podopieczni Roberto Manciniego. Z jedną próbą poradził sobie Gianluigi Donnarumma, a w pozostałych sytuacjach bramkarz mógł gratulować interwencji swoim kompanom.

1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu i Belgia słyszy ostatni dzwonek, żeby ratować się przed porażką w Turynie. Kevin De Bruyne tworzy sytuacje podbramkowe Michy'emu Batshuayiowi, ale napastnikowi nieustannie czegoś brakuje do pokonania Gianluigiego Donnarummy. Jego ostatnie uderzenie zatrzymało się na poprzeczce. Wcześniej mocniej pudłował.

1
2
3
1
1
70'

Włochy. Schodzi: Lorenzo Pellegrini. Wchodzi: Jorginho.

70'
70'

Toby Alderweireld miał szansę na podgrzanie widowiska. Jego uderzenie zostało obronione przez Gianluigiego Donnarummę, który pogubił się nieznacznie wcześniej na przedpolu i musiał naprawiać swój błąd.

68'

Domenico Berardi strzelcem drugiego gola.

1
2
65'

Włochy. Schodzi: Giacomo Raspadori. Wchodzi: Moise Kean.

65'

Gol! Strzelił Domenico Berardi.

Nie bez problemu, ale jedenastka została wykorzystana. Domenico Berardi skierował piłkę do siatki po dłoniach Thibaulta Courtoisa. 2:0 dla Azzurrich. Faul Timothy'ego Castagne'a na Federico Chiesie został ukarany.

5
6
4
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Toby Alderweireld za niesportowe zachowanie po faulu Timothy'ego Castagne'a.

63'

Federico Chiesa sfaulowany! Rzut karny dla Azzurrich.

1
1
60'

Pierwsza szansa na doprowadzenie do remisu! Zabrakło centymetrów Belgom. W odpowiednim tempie wystartował do podania z głębi pola Michy Batshuayi i oddał potężne uderzenie z ostrego kąta. Kopnięta przez niego futbolówka zatrzymała się na poprzeczce!

59'

Belgia. Schodzi: Alexis Saelemaekers. Wchodzi: Charles De Ketelaere.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
59'
56'

Żółtą kartkę otrzymał Axel Witsel za spóźniony atak w nogi przeciwnika.

2
1
55'

Yannick Ferreira Carrasco nie potrafił czysto wywalczyć piłki i sędzia z Serbii odgwizdał jego przewinienie na Giovannim Di Lorenzo.

1
53'

Na razie riposty Belgii bez przekonania. Po zmianie wyniku nie wydarzyło się nic pasjonującego w pobliżu bramki strzeżonej przez Gianluigiego Donnarummę. Z kolei Azzurri są niesieni swoim prowadzeniem.

50'

Nicolo Barella dał prowadzenie Włochom!

1
2
46'

Gol! Strzelił Nicolo Barella.

Od razu po przerwie bramka reprezentacji Włoch. Dośrodkowanie Federico Chiesy zostało wyekspediowane przez Belga na rzut rożny. Po wykonaniu stałego fragmentu gry piłka spadła na stopie Nicolo Barelli. Pomocnik oddał uderzenie z kilkunastu metrów, z powietrza i przymierzył w narożnik bramki Thibauta Courtoisa. Azzurri na prowadzeniu!

19
11
3
5
8
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Turynie. Na razie selekcjonerzy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w wybranych przed spotkaniem jedenastkach. Pora na skuteczniejsze niż dotąd ataki.