Spotkanie potrwa dłużej o minimum dwie minuty.

1
1
1
89'

Purcha oddał mocny strzał zza pola karnego i niewiele brakowało, a oglądaliśmy najładniejszego gola w tym meczu. Mrozek popisał się jednak efektowną interwencją.

2
1
87'

Marchwiński opuścił boisko. Lech kończy mecz w dziesiątkę.

1
1
1
7
86'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Marszalik. Odłożona kara za faul na Marchwińskim.

Garbarnia Kraków
2
2
1
2
85'

Pacławski zmarnował stuprocentową sytuację! Dostał idealne podanie od Baturiny, jednak strzelił obok słupka!

1
2
4
1
7
84'

Obraz gry nie ulega zmianie mimo wielu zmian w zespole Lecha w drugiej połowie. Wciąż zdecydowanie dominuje ekipa z Poznania.

3
81'

Szansa na piątego gola! Marchwiński prostopadle do Baturiny, ale ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił prosto w niego!

4
1
5
2
7
79'

Kontuzja Marchwińskiego, który usiadł na murawie i jest opatrywany przez klubowych lekarzy. A przecież Lech wykorzystał już komplet zmian.

2
3
77'

Lech prowadzi wysoko, ale w dalszym ciągu stosuje wysoki pressing. Gospodarze sporadycznie opuszczają własną połowę.

4
1
1
76'

Garbarnia Kraków. Schodzi: Michal Klec. Wchodzi: Kamil Kuczak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Michal Klec #8
1
73'
72'

Słomka był już w polu karnym Lecha, ale źle osłaniał piłkę, wbiegł przed niego Czerwiński i zapobiegł groźnej sytuacji.

2
1
1
71'

Już stracili zapał do gry gospodarze. Lech wybił im dziś z głowy grę w piłkę.

5
3
68'

Garbarnia Kraków. Schodzi: Mateusz Bartków. Wchodzi: Jakub Kuczera.

Jakub Kuczera #9
1
2
1
1
1
67'
64'

Gol! Strzelił Radosław Murawski.

4:0! Mocny strzał Murawskiego z dystansu i piłka wpadła do siatki tuż przy słupku! To było dobre czterdzieści metrów!

47
21
5
1
1
61'

Garbarnia Kraków. Schodzi: Michał Feliks. Wchodzi: Bartłomiej Korbecki.

Bartłomiej Korbecki #19
Michał Feliks #99
1
3
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bartków.

4
1
4
2
2
61'

Dośrodkowanie Skórasia i pewnie łapie piłkę Kozioł.

2
1
1
1
2
60'

Lech spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

4
2
57'

Kolejny zły wybór Marchwińskiego. Wdał się w drybling w polu karnym i łatwo stracił piłkę na rzecz Bartkowa.

2
6
57'

Marchwiński został zablokowany na dwudziestym metrze, co wywołało niezadowolenie u Ramireza, który był niepilnowany w polu karnym.

1
1
5
54'

Spokojny początek drugiej połowy. Stosunkowo nie wiele dzieje się na boisku.

1
2
1
3
51'

Mocny strzał Słomki z dwudziestu metrów, jednak piłka przeleciała obok bramki.

3
3
2
4
49'

Lech bez problemu radzi sobie z pressingiem zawodników Garbarni.

9
3
1
47'

Po dośrodkowaniu Ramireza z rzutu rożnego niecelnie strzelał Marchwiński.

2
1
5
3
46'
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

2
11:19

Piłkarze obu zespołów wracają na płytę boiska.

1
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

1
1
45'

Garbarnia jest konsekwentna w swojej grze. W dalszym ciągu gra to samo. Cierpliwie, po ziemi.

2
1
2
2
1
44'

Piłka nie dotarła do Sobiecha po dośrodkowaniu Czerwińskiego, a obrońca Lecha i tak był wcześniej na spalonym, co nie umknęło uwadze sędziego asystenta.

3
41'

Garbarnia przed kolejną szansą na gola! Po stracie Murawskiego na własnej połowie Feliks zagrał prostopadle do Kleca, ale ten fatalnie przestrzelił.

9
5
2
2
2
40'

Za mocne dośrodkowanie Marchwińskiego. Był na dalszym słupku Czerwiński, ale nie miał możliwości, by dojść do piłki.

1
1
2
38'

Nieudany strzał Ramireza zza pola karnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką. Niezadowolony był Skóraś, który wbiegał w pole karne i liczył na podanie.

1
4
2
2
36'

Świetna akcja Szywacza, płaskie dośrodkowanie wzdłuż pola karnego i Pereira wybija piłkę niemal z linii bramkowej, a już dostawiał nogę Feliks!

11
3
6
2
1
35'

Kontratak Garbarni, jednak Feliks za długo zwlekał z decyzją i ostatecznie jego strzał z dystansu został zablokowany.

1
1
2
34'

Murawski zagrywał prostopadle w kierunku Marchwińskiego, ale przeczytał to Kozioł i ubiegł swojego rywala na piętnastym metrze.

1
1
32'

Gol! Strzelił Alan Czerwiński.

Po strzale Kwekweskiriego gospodarzy uratowała poprzeczka, ale piłka szczęśliwie trafiła pod nogi Czerwińskiego i ten skierował ją do siatki obok podnoszącego się z murawy Kozioła.

43
22
3
5
31'

Kacper Duda autorem pierwszego celnego strzału gospodarzy w tym meczu. Niezła próba z dwudziestu metrów, jednak pewnie broni Mrozek.

1
1
3
31'

Dobra akcja Garbarni. Feliks do Kleca, lecz ten nie opanował piłki w polu karnym. Zdążył wrócić Pereira i zażegnać niebezpieczeństwo.

2
1
2
29'

Lech utrzymuje się przy piłce na połowie Garbarni. Rywale zmuszeni do biegania. Pełna kontrola tego spotkania ze strony Kolejorza.

9
4
26'

Jedna z pierwszych interwencji Mrozka. Pewnie złapał piłkę na piątym metrze bramkarz Lecha.

3
4
2
25'

Marchwiński pokazał się na wolne pole, ale nie dostał podania od Ramireza. Coraz większa przewaga lidera PKO Ekstraklasy.

5
1
2
23'

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Asystował mu Dani Ramirez.

Ależ łatwo to zrobili goście. Ramirez do linii końcowej, zagranie wzdłuż bramki do Sobiecha i piłka w siatce. Napastnik Lecha został trafiony piłką niż oddał strzał. Niemniej, Lech prowadzi już 2:0.

63
23
2
2
8
21'

Świetna okazja dla gości. Pereira rozprowadził kontratak, zagrał do niepilnowanego Marchwińskiego, lecz ten uderzył na idealnej wysokości dla bramkarza. Można to było lepiej rozegrać.

6
3
2
1
4
20'

Kolejny raz pokazał się Murawski, oddał płaski strzał z szesnastego metra, jednak ponownie broni Kozioł.

2
2
2
1
19'

Nieoczekiwanie Kozioł miał problemy z lekkim strzałem Murawskiego z szesnastu metrów. Bramkarz Garbarni złapał ostatecznie piłkę, a blisko niego był już Sobiech.

1
1
18'

Zbyt mocne dośrodkowanie Czerwińskiego. Nie doszedł do piłki Sobiech. Zamykał jeszcze akcję z prawej strony Pereira, jednak stracił równowagę.

1
1
2
1
16'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński.

I mamy otwarcie wyniku. Pressing Lecha się opłacił, błąd popełnił Banach, Sobiech wystawił piłkę do Ramireza, strzał Hiszpana obronił Kozioł, ale był bezradny wobec dobitki Marchwińskiego z paru metrów.

56
25
2
2
4
13'

Podanie do Skórasia, który wbiegał w pole karne, ale nie potrafił opanować piłki. Lepsza kontrola i miałby czystą pozycję do oddania strzału.

4
1
4
1
2
12'

Ramirez wrzucał z rzutu wolnego na dalszy słupek, lecz Sobiech nie potrafił zamknąć tej akcji. Jakby zwątpił, nie poszedł na maksa.

1
2
5
11'

Dwa dośrodkowania w pole karne Garbarni z lewej strony, ale w obu przypadkach nie popełniła błędu defensywa gospodarzy.

1
1
1
10'

Prostopadłe podanie w kierunku Feliksa, jednak ten nie opanował piłki na dwudziestym metrze. Nie zachowali jednak czujności obrońcy Lecha.

1
4
1
7'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Feliks. Faulowany Joel Pereira. Niebezpiecznie nadepnięty przez rywala.

3
3
3
3
6'

Garbarnia jest spychana do defensywy, ale nie ogranicza się do wybijania piłki na oślep. Gospodarze starają się rozgrywać swoje akcje po ziemi.

1
1
1
4'

Mocny strzał z rzutu wolnego z ponad czterdziestu metrów oddał Kwekweskiri, ale został zablokowany. Podobnie jak próbujący dobijać z linii pola karnego Murawski.

1
1
2
1
2'

Akcja Lecha, podanie do prawej strony, ale Pereira nie popisał się przy dośrodkowaniu i piłka opuściła boisko. Przewaga gości od pierwszych minut.