Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Jakub Kisiel.

10
6
11
90+2'

Już tylko 120 sekund pozostało Motorowi. Gospodarze nie mają pomysłu na zaskoczenie Legii.

36
14
4
20
15
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

10
12
5
9
17
88'

Indywidualna akcja Emreliego, ale w sytuacji sam na sam górą Madejski!

17
7
3
3
8
88'
85'

2
85'

Już tylko pięć minut pozostało zawodnikom Motoru na doprowadzenie do dogrywki. Nie zanosi się na to.

12
8
5
21
5
82'

Motor. Schodzi: Piotr Ceglarz. Wchodzi: Rafał Król.

8
1
1
4
6
82'
80'

Coraz mniej czasu ma Motor na doprowadzenie do remisu. Gospodarze nie potrafią zagrozić Legii.

24
10
2
23
15
77'

Ostateczna decyzja: gola nie ma. Wciąż 1:2.

36
19
4
14
37
77'

Jeszcze trwają analizy VAR. Wydaje się, że spalony był ewidentny.

21
6
4
1
6
75'

Włodarczyk po raz drugi do siatki, ale trafienie nie zostało uznane. "Nędza Junior" na spalonym.

17
4
5
12
20
73'

Gol! Strzelił Szymon Włodarczyk. Asystował mu Josue. Josue dośrodkował z rzutu rożnego na trzeci metr. Madejski piłki nie złapał, a Włodarczyk głową wbił piłkę do siatki. 1:2!

140
75
14
45
137
71'

Motor. Schodzi: Damian Sędzikowski. Wchodzi: Sebastian Rak.

3
71'
69'

Indywidualna akcja Skibickiego, ale zabrakło uderzenia. W końcu sędzia dostrzegł faul w ataku.

1
5
3
4
3
66'

Odpowiedź Motoru. Sprzed pola karnego uderzył Sędzikowski. Tuż obok słupka!

28
11
6
2
4
64'
63'

Madejski wybił piłkę przed pole karne. Dopadł do nie Slisz, ale uderzył ponad bramką.

6
2
4
4
6
60'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Sędzikowski.

7
59'

Rzut wolny dla Motoru. Z dogrania w pole karne nikt jednak nie skorzystał.

13
7
3
12
6
58'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović.

28
13
6
13
22
56'

Gol! Strzelił Luquinhas. Z ok. 25 metrów kapitalnie uderzył Łuquinhas. Piłka wpadła pod poprzeczkę. 1:1!

Legia Warszawa
139
73
21
71
198
54'

Luquinhas do Mladenovicia, ten w polu karnym szukał możliwości oddania strzału. Został jednak zablokowany. W ostatnim momencie.

17
12
6
7
13
52'

Moskwik zderzył się głową z rywalem. Zawodnik Motoru odczuł starcie.

6
6
5
18
11
49'

Pekhart chciał odbić piłkę i kopnął w twarz Swędrowskiego.

8
21
19
11
20
47'

Akcja Motoru. Dobrze defensywa Legii, piłka została wybita na aut.

8
7
4
6
11
46'
7
8
3
1
7
46'

6
45+5'

Piłkarze Legii biją głową w mur. Przed momentem po rzucie rożnym piłkę pewnie złapał Madejski.

53
48
3
5
10
45+2'

Legia napiera. Motor chce dowieźć skromne prowadzenie do przerwy. Do niej jednak jeszcze trochę brakuje.

18
11
6
7
11
45'

Sędzia doliczył 8 minut.

16
11
13
8
14
45'

Motor. Schodzi: Tomasz Kołbon. Wchodzi: Vitinho.

Tomasz Kołbon #21
10
3
5
2
1
43'

Moskwik w ostatnim momencie zablokował piłkę. Legia mogła wyrównać. Do uderzenia składał się już Pekhart.

22
9
8
8
9
42'

Motor uporządkował grę i nie dopuszcza rywala pod własną bramkę.

41
19
9
3
6
39'

Kolejna próba Josue, tym razem mniej udana niż poprzednia.

25
14
4
4
6
38'

Groźny strzał z dystansu oddał Josue. Piłka poszybowała niedaleko obok słupka!

38
24
8
11
15
36'

Legia na połowie Motoru. Gospodarze wypadli z rytmu i już nie potrafią dominować rywala.

28
17
10
33
28
34'

19:52

W Lublinie cały czas mecz nie został wznowiony. Dymu już nie ma! Piłkarzy również.

7
27
3
11
10
19:52

Piłkarze zeszli do szatni. Mądra decyzja arbitra. Dymu było coraz więcej. Głupota kibiców.

77
49
17
13
41
19:52

Cieszy się także księgowy PZPN. Kara dla Motoru będzie zapewne sroga.

41
77
12
9
21
32'

Na trybunach wciąż pokaz piro. Miejscowy handlarz zaciera ręce. Swoje sprzedał, teraz liczy ile zarobił.

34
73
9
5
22
31'

Cały czas sędzia nie wznowił meczu.

16
6
4
6
15
30'

6
2
2
1
10
27'

Zadymienie stadionu w Lublinie. To kiełbaska na grillu zapłonęła. Musimy moment zaczekać.

19
59
8
3
18
26'

Żółtą kartkę otrzymał Luquinhas.

40
22
8
4
10
23'

Luuinhas dośrodkował, Pekhart doszedł do piłki, ale uderzył obok słupka!

20
14
11
11
5
20'

Kolejny raz Legia ma problem. Swędrowski już składał się do uderzenia, ale w piłkę nie trafił.

19
44
3
6
10
19'

Boruc musiał wyjść przed pole karne, aby przerwać akcję Motoru.

30
20
4
4
12
17'

Legia po stracie gola nie potrafi zagrozić Motorowi. Czasu jest jeszcze sporo, ale widać, że Wojskowi mają problemy.

76
49
9
13
13
14'

Gol! Strzelił Michał Fidziukiewicz. Piłkarze Legii nie potrafili wybić piłki. Z pola karnego uderzył sytuacyjnie Fidziukiewicz. Tor lotu piłki zmienił jeszcze Nawrocki i Boruc był bez szans. 1:0!

588
351
40
38
50
12'

Ożywili się piłkarze Legii. Goście starają się grać szybciej. Zawodnicy Motoru mają z tym problem.

5
5
4
10
17
9'

Zagranie do Martinsa na szósty metr, ten starał się lobować bramkarza, ale przymierzył ponad poprzeczką.

10
4
2
2
4
9'

Dobry początek w wykonaniu Motoru. Gospodarze starają się dominować. Legia poza akcją w 1. minucie nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać.

26
13
4
1
7'

Niebezpiecznie w polu karnym Legii. Wieteska ofiarną interwencją zablokował piłkę.

13
5
1
2
4
5'

Z ok. 16 metrów uderzył Ceglarz, ale daleko od bramki gości.

2
8
2
3
2'

Już zamieszanie pod bramką Motoru. Po dograniu z rogu w zamieszaniu strzał głową odbił Madejski.