4
4
2
komentarz

POLSKA W FINAŁACH MISTRZOSTW ŚWIATAAAAAAAAAA! MAMY KATAAAAAAAR! I MASECZKI NIE ZAŁOŻYMYYYYYY!

126
51
4
3
22
90+4'

My to wygramy!

52
21
4
4
3
90+3'

Cały czas piłka na połowie Szwedów, a do końca już coraz mniej. Jeszcze wybronić.

45
18
3
1
4
90+2'

5
90+1'

Błąd Polaków, sędzia dostrzegł spalonego. Coraz bliżej końca!

50
22
7
5
8
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

6
2
2
1
90'

I znowu Olsen uratował Szwedów wybijając strzał Lewandowskiego z ośmiu metrów!

3
3
3
11
6
89'
ZMIANA

Polska. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Adam Buksa.

25
12
3
2
1
88'

Kontra Polaków, ale spokojnie, mamy czas, mamy Katar.

71
27
6
5
5
87'

Wrzutka w nasze pole karne, ale tylko kolejny rzut rożny. Jeszcze to przetrwać.

49
8
8
7
5
86'

Usiadł na murawie Zieliński. - Nie wstanę, tak będę leżał - krzyczy. Dla nas ok.

34
96
21
9
11
85'

Rzut rożny dla Polaków, ale tym razem zagrożenia nie było.

7
10
4
9
10
83'

Znowu źle Szwedzi, ale Krychowiak niedokładnie podawał do Lewandowskiego.

5
13
10
6
13
82'

Zaczynamy się trząść. Tak blisko celu, a jednak wciąż daleko. A teraz Bereszyński wpadł na Szczęsnego.

4
19
7
3
5
81'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Bielik. Starli się zawodnicy przy linii bocznej.

3
3
2
3
5
81'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Isak.

15
3
1
2
4
80'
ZMIANA

Szwecja. Schodzi: Kristoffer Olsson. Wchodzi: Jesper Karlsson.

1
79'
ZMIANA
78'

Ostre wejście jednego ze Szwedów w środku pola. Kolejne sekundy płyną. W boksach gwiazd kadry zadowolony Tomasz Kuszczak. On tutaj kiedyś coś puścił. Ale ok, nie pamiętamy.

1
8
1
2
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

17
20
14
25
62
76'

Polacy pod polem karnym Szwedów. Nie dajmy im tlenu. Wszak 2:0, to...

10
4
2
1
3
76'

I znowu Olsen po strzale głową Lewandowskiego. Z rogu dogrywał Szymański!

7
9
2
3
6
75'

Bednarek głowa z pięciu metrów. Olsen utrzymuje Szwedów przy nadzei!

12
4
4
1
2
74'

Kolejna akcja Polaków, ale dogranie Modera na korner wybił podłamany Danielson.

8
4
2
3
2
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Błąd Danielsona, który źle przyjął piłkę. Dopadł do niej Zieliński, wszedł w pole karne i w sytuacji sam na sam dał nam Katar na wyciągnięcie ręki. 2:0!

354
129
22
19
10
72'

Ładne wyjście Polaków, Szymański źle dogrywał i rywal we wszystkim się połapał.

13
15
2
3
5
71'

A teraz sędzia wlazł pod nogi Krychowiaka. Na szczęście zatrzymał się.

8
29
5
3
3
71'

Znowu Lewandowski wścieka się na sędziego, który uznał, że nasz zawodnik faulował.

11
9
2
3
20
69'

- Ej, grajmy na chaos, na chaos grajmy - krzyczy z trybun do Szwedów trener Piotr.

3
14
5
1
5
69'

Kolejny rzut rożny dla gości. Jesteśmy zbyt głęboko. A rzuty rożne to "witam i masakra".

4
8
8
13
17
68'

Wciąż nas otłukują. Z dystansu płasko, ale tam, gdzie stał Szczęsny uderzył Svanberg.

4
3
2
5
5
68'

3/4 meczu za nami. Najgorsza część, najdłuższa wciąż przed nami.

4
12
7
8
5
67'
ZMIANA
66'
ZMIANA

Szwecja. Schodzi: Robin Quaison. Wchodzi: Anthony Elanga.

66'

Tymczasem Szwedzi wytargali kolubrynę. Za moment dwie zmiany u rywali. Mamy swojego Kmicica?

2
9
2
2
1
65'

Bardzo dobra zmiana Krychowiaka. To ten "Krycha", którego zawsze chcemy oglądać!

27
9
2
1
2
64'

Forsberg uderzył sprzed pola karnego. Był rykoszet, będzie rzut rożny.

6
6
7
10
16
63'

Odgryzamy się rywalom. Sprzed pola karnego uderzył Moder. W okolice bramkarza.

25
8
5
2
4
62'

Nie potrafimy zaatakować Szwedów. Rywale cały czas naciskają. W sumie innego wyjścia nie mają.

6
3
4
5
10
60'

Dwa kwadranse do końca. Szwedzi wściekle atakują, nie możemy się bronić tak głęboko. Za wcześnie na to!

2
58'

A teraz Lindelof potylicą, na szczęście dwa metry obok słupka.

6
7
9
3
1
58'

Szczęsny po raz drugi. Forsberg uderzał z pola bramkowego.

16
7
3
2
3
56'

Co ten Włoch znowu widział. Faul w ataku Modera. Może był.

6
7
9
2
5
56'

Sędzia puścił grę, a powinien ją przerwą. Zagranie nakładką, arbiter bez reakcji.

2
4
7
3
7
55'

Bardzo ładnie po prawej stronie Cash. Forsberg ograny.

19
5
1
3
2
53'

Kontra Polaków, jednak Szymański trochę niedokładnie. Cash ambitnie, nie zdążył.

6
52'

Szwedzi ruszyli, do końca niestety bardzo daleko. Trzy dni i dwie noce.

4
13
4
2
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Moder. Ostre wejście Polaka w nogi Augustinssona.

9
3
4
6
9
50'

Spiker Jakub Kurzela szaleje przy mikrofonie w kabinie spikera.

16
14
5
2
4
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Pewny strzałem naszego zawodnika. Bramkarz bez szans. 1:0! Bramy Kataru lekko uchylone!

336
104
23
8
14
48'

Faulowany był Krychowiak. Naszym zdaniem ewidentnie!

127
50
14
12
24
48'

Rzut karny dla Polaków!

170
44
10
11
12
46'

Pierwsze ostrzeżenie ze strony Szwedów. Kulusevski uderzył z ok. 16 metrów. Na szczęście wprost w ręce Szczęsnego.

komentarz

Lampy się grzeją, sędzia się ucieszył, nad Stadionem Śląskim coraz jaśniej.

28
44
3
5
4
46'
ZMIANA
komentarz

Na Stadionie Śląskim cały czas jest problem z oświetleniem.

5
41
4
5
5
komentarz

I do tego znowu problemy ma Kamil Glik. Nasz optymizm opadł niczym maski z twarzy noszących je namiętnie.

komentarz

Na razie niewiele wiemy. Wróć! Tzn. wiemy jedno. Góralski musi zejść, bo za moment wyleci. Poza tym Szwedzi prezentują się trochę lepiej, ale swoje szanse miały obie drużyny.

27
14
4
1
7
45'

Jeszcze 2 minuty przed nami. Szwedzi ruszyli na nas.

9
11
16
12
30
45'

Polacy ruszyli, jednak Zieliński kroczem przyjął piłkę. Gdyby mu się udało inaczej toooooo...

9
59
8
6
9
44'

Latarki w dłonie i dogramy do przerwy. Nie w HD, ale w analogu.

7
66
8
7
7
43'

Przygasło światło na Stadionie Śląskim. Mniej widać, ale co tam. Kiedyś niedaleko Stadionu Śląskiego pewien Marian Dziurowicz też wygasił jeden z masztów.

10
57
4
4
7
42'

Zmieniać! Krychowiak już się grzeje!

7
9
4
5
10
41'

Pokopany w środku pola Lewandowski, ale ze zdrowiem wszystko w porządku.

20
10
10
5
19
40'

Czekamy na rzuty karne. Rozgrywamy piłkę na własnej połowie.

11
57
6
3
14
39'

Na szczęście VAR się zaciął. Dla nas było to CZERWO jak to czerwo! Uff!

15
36
17
9
7
38'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Góralski. Bardzo ostre wejście Polaka.

20
11
15
7
38
37'

A liniowy znowu kwadrans później pokazał spalonego. Tym razem Moder pospieszył się.

4
17
11
10
8
37'

Cały czas poniewierany w środku pola jest Góralski. Szwedzi są dwa razy więksi od Polaka.

7
22
15
12
8
36'

Panie Włochu, albo pan gwiżdżesz wszystko, albo co drugie wejście. Przed momentem Danielek z Włoch uznał, że Lewandowski za mocno popychał rywala.

7
10
12
1
33
35'

Polacy za bardzo nie wiedzą co zrobić. W końcu wybili piłkę.

6
21
10
8
17
34'

Hokejowy zamek założyli Szwedzi. Na szczęście zabrakło uderzenia.

15
12
8
6
15
33'

Forsberg bez problemów wygrał bieg z Cashem. Polak okazał się słabszy fizycznie. Szwedzi na naszej połowie.