Luis Diaz w pole karne, ale wprost w ręce bramkarza.

1
1
83'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Pierwsze dogranie po rzucie wolnym skończyło się wybiciem piłki, ale goście zebrali piłkę i po kolejnym dośrodkowaniu zrobili trochę zamieszania, które wykorzystał Salah!

17
6
1
3
4
82'

Przy wślizgu Arturo Vidal nie uniknął faulu.

2
2
2
1
4
79'

Dogrywał Trent Alexander-Arnold, ale tym razem bez zagrożenia bramce Samira Handanovića.

2
2
2
1
1
75'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Andrew Robertson.

Długo atakował Inter Mediolan, ale to Liverpool FC lepiej wykorzystał stały fragment gry. Robertson doskonale dograł na głowę Firmino, który z trudnej pozycji pokonał bramkarza!

20
8
1
4
4
74'

Alisson wyszedł przed pole karne, ale zdołał wybić piłkę zanim dopadł do niego napastnik Interu Mediolan.

1
1
1
1
1
73'

Denzel Dumfries obok bramki!

1
2
72'

Piłka wybita, ale tylko na chwilę. Będzie kolejny "korner".

1
1
1
1
1
71'

Ponownie zabrakło ostatniego podania we włoskiej ekipie. Dogranie Edina Dzeko zostało zablokowane.

1
1
1
1
1
70'
69'

Wydawało się, że faulowany był Fabinho, ale sędzia to jego uznał za winnego w tej sytuacji. Od rzutu wolnego na własnej połowie rozpocznie Inter Mediolan.

1
1
1
1
1
67'

Z daleka uderzał Luis Diaz, ale mocno niecelnie.

1
1
1
1
1
66'

Kolejny raz bez zagrożenia ze strony angielskiej drużyny.

2
1
2
2
2
64'

Nie było uderzenia na bramkę.

2
1
2
2
2
63'

Dwójkowa akcja zawodników Liverpool FC zakończona strzałem Luisa Diaza. Tylko rzut rożny.

2
2
2
1
2
62'

Próba dogrania Martineza została zablokowana przez obrońców.

1
1
1
1
1
60'
1
1
1
1
1
60'

Piłka w siatce, ale Edin Dzeko jednak był na spalonym.

2
1
1
1
1
59'
1
1
1
3
1
59'

Liverpool FC. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Luis Diaz.

1
1
1
1
1
59'

Faul ofensywny Alessandro Bastoniego. Z okolic własnego pola karnego rozpoczną goście z Anglii.

1
1
1
1
1
57'

Ponownie z narożnika Hakan Calhanoglu. Ostatecznie do piłki dopadł Alessandro Bastoni, ale strzelił wysoko nad bramką.

1
1
1
1
1
56'

Kolejny atak Perisića lewą stroną i będzie rzut rożny.

1
1
1
1
1
56'

Liverpool FC zdecydowanie przygasł.

1
1
1
1
1
54'

Ryzykowne zagranie, po którym Salah był bliski przejęcia piłki w polu karnym. Skończyło się szczęśliwie dla Interu.

1
1
1
1
1
53'

Piłka od Perisića nie dotarła do Martineza.

1
1
1
1
1
52'

Zakręcił teraz Arturo Vidal w polu karnym, ale nie doszło do strzału. Gospodarze w natarciu!

1
1
1
1
1
51'

Dośrodkowanie Perisića wylądowało w rękach Alissona.

1
1
1
1
1
49'

Mocno wycofany Inter Mediolan, ale to przynosi zamierzony skutek w obronie. Brakuje jednak siły w ofensywie.

1
1
1
1
1
47'

Strzał Marcelo Brozovića obok bramki.

1
1
1
1
1
46'
1
1
1
1
1
46'

komentarz

W tym samym czasie w Salzburgu trwa drugi dzisiejszy mecz Ligi Mistrzów. Miejscowy Red Bull dość niespodziewanie prowadzi z Bayernem Monachium 1:0.

1
1
1
1
1
45+1'

Polski arbiter doliczył dwie minuty.

1
1
1
1
1
45'

Nieźle zapowiadająca się akcja, ale nie opanował tego Lautaro Martinez i przejęli piłkę defensorzy Liverpoolu.

1
1
1
1
1
43'

Faulował Stefan de Vrij. Działo się to jednak blisko środka boiska i nie udało się po tym stworzyć gościom zagrożenia pod bramką Samira Handanovića.

2
2
1
1
1
40'

Hakan Calhanoglu ze stałego fragmentu gry i głową strzelał Ivan Perisić. Pomylił się niewiele.

1
40'

Lautaro Martinez podprowadził piłkę pod pole karne i się zatrzymał, chcąc zaczekać na kolegów. Piłkę na rzut rożny wybił mu Thiago Alcantara.

1
38'

Próbuje Liverpool FC, ale gracze Interu Mediolan jak na razie skutecznie potrafią zażegnać niebezpieczeństwo.

1
36'

Hakan Calhanoglu z narożnika, ale wybijają obrońcy.

1
1
34'

Kilka przerw w grze z uwagi na drobne przewinienia piłkarzy. Więcej gry w środku pola.

1
32'

Harvey Elliott dogrywał do będącego na czystej pozycji Mohameda Salah, ale to podanie przecięli obrońcy.

1
31'

Bardzo mocny pressing gości, ale miejscowi nie pękają i starają się wyjść z atakiem. Ich akcja szybko jednak została przerwana.

1
30'

Pół godziny gry za nami. Początkowo lekka przewaga Liverpool FC, ale później mecz zdecydowanie nam się wyrównał. Oba zespołu mają swoje okazje. Wyróżniającą się postacią z pewnością możemy nazwać Sadio Mane.

29'

Blisko 25 metrów do bramki, ale bezpośrednio uderzał Trent Alexander-Arnold. Obok bramki.

1
1
1
1
28'

Tym razem to Arturo Vidal faulował. Po jego ataku upadł Mohamed Salah.

27'

Z głębi pola akcję próbowali zawiązać gospodarze, ale stracili piłkę.

25'

Arturo Vidal faulowany w środkowej strefie boiska.

1
23'

Sadio Mane przewrotką, ale tylko w boczną siatkę.

1
20'

Nikt nie zamykał tej akcji po dograniu z narożnika.

1
1
19'

Diogo Jota nie opanował piłki w polu karnym.

1
18'

Nie udało się ekipie z Liverpoolu doprowadzić do strzału na bramkę po tym stałym fragmencie gry.

1
16'

Atak lewą stroną i piłka w polu karnym trafiła do Hakana Calhanoglu. Ten po przyjęciu uderzył na bramkę, ale trafił w poprzeczkę.

1
1
14'

Andrew Robertson do Sadio Mane, ale strzał przeleciał minimalnie obok bramki.

1
12'

Gracz Interu na spalonym.

2
1
10'

Kolejna piłka Anglików wylądowała w rękach Samira Handanovića.

9'

Główką próbował Fabinho, potem z przewrotki Sadio Mane, ale obaj nie uderzyli zbyt czysto. Był również strzał z daleka, ale nad bramką.

1
1
1
1
1
8'

Przed nami pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu, a wykonywać będzie go Liverpool FC.

1
2
1
5'

Sytuacyjna piłka wykorzystana przez Lautaro Martineza, ale jego strzał przeleciał obok bramki.

1
1
1
1
1
4'

Mohamed Salah wpadł w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału, ponieważ wybito mu piłkę spod nóg.

2
3'

Inter Mediolan jak dotąd nie zawiązał żadnego poważnego ataku. Przyjezdni przerywają wszelkie próby jeszcze przed polem karnym.