Jeszcze w ataku United. Goście wywalczyli rzut rożny.

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
87'

Do piłki kilka metrów przed bramką dopadł Griezmann, strzał zatrzymał się na poprzeczce!

1
2
2
6
84'

Savić doszedł do uderzenia głową, ale strzał z sześciu metrów był słaby i niecelny.

2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Telles.

Manchester United
1
1
82'

United. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Jesse Lingard.

80'

Gol! Strzelił Anthony Elanga. Asystował mu Bruno Fernandes. Strata w środku pola, Fernandes do Elangi, obrońca nie sięgnął piłki, a młodziak w sytuacji sam na sam pokonał Oblaka. 1:1!

14
7
3
4
5
79'

CR7 uderzył sprzed pola karnego, jednak ponad poprzeczką.

1
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez.

Atletico Madryt
1
77'

Rzut wolny dla United metr przed linią. CR7 już szlifuje buta. Czy jednak uderzy? A może ktoś inny?

2
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Llorente.

1
1
76'

Atletico. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Antoine Griezmann.

1
1
1
3
1
76'

Atletico. Schodzi: Renan Lodi. Wchodzi: Thomas Lemar.

75'

United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Anthony Elanga.

75'

Geoffrey Kondogbia huknął z woleja z ok. 17 metrów, ale ponad poprzeczką.

74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fred. Kolejne napomnienie w meczu.

72'

Kolejny strzał w meczu oddał Felix. W bramkę jednak nie trafił.

70'

Problemy ma Lodi. Będzie konieczna zmiana? Na ławce Atletico małe poruszenie.

67'

United. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Alex Telles.

2
3
2
3
2
66'

United. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Nemanja Matić.

66'

United. Schodzi: Victor Lindelof. Wchodzi: Aaron Wan-Bissaka.

66'

Zaostrzyło nam się spotkanie. Przeważają goście, ale Atletico dobrze się broni.

1
1
1
1
1
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcus Rashford.

1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Reinildo.

Reinildo #23
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Lindelof.

1
2
1
1
1
59'

Dogranie do Joao Felixa, ten jednak znalazł się na wyraźnym spalonym.

57'

Bardzo zły strzał Rashforda. Goście w ataku, słabiej w ostatnich minut prezentuje się Atletico. Czyżby miejscowi zaczynali opadać z sił?

2
55'

W polu karnym gospodarzy do strzału już składał się Bruno Fernandes, ale w ostatnim momencie został zablokowany.

52'

Ładne wyjście Atletico, jednak Lodi nie dał rady przed polem karnym przejąć piłki. Dobrze fizycznie wyglądają w meczu gospodarze.

1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luke Shaw.

1
1
50'

Szybka akcja United, jednak Bruno Fernandes chcąc wykończyć dogranie skiksował wręcz okrutnie.

1
1
1
1
1
48'

A teraz sprzed pola karnego z pierwszej piłki przymierzył Llorente. Dość daleko od celu.

2
47'

Sprzed pola karnego uderzył Joao Felix, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

46'

Rozpoczęła się 2. połowa!

1
1
komentarz

Bardzo dobre spotkanie w Madrycie. Atletico prowadzi z Manchesterem United 1:0.

2
2
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Herrera.

1
1
1
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Sime Vrsaljko zamykał dogranie z lewej strony, strzał głową z czterech metrów zatrzymał się na poprzeczce!

1
1
2
1
43'

Jeszcze goście starają się coś zdziałać przed przerwą. Nerwowo na boisku, pojawiają się błędy, brakuje uderzeń.

1
1
1
1
3
40'

CR7 zrównany z ziemią. Portugalczyk padł i miał problemy z pozbieraniem się z ziemi. Dlaczego Llorente nie zobaczył kartki?

2
3
2
3
2
39'

Gracze Atletico starają się wysoko atakować rywala. To utrudnia gościom konstruowanie akcji zaczepnych.

2
1
1
1
3
37'

Jest i Krystian! CR7 uderzył lewą nogą sprzed pola karnego. Piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

3
3
2
2
1
34'

Kolejny strzał gospodarzy, z ostrego kąta huknął Lodi, piłka otarła się o boczną siatkę.

2
2
2
2
2
33'

Lodi dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, ale piłkę bez problemów wybił obrońca.

1
1
1
1
2
30'

De Gea musiał wyjść kilka metrów przed pole karne, ale okazało się, że niepotrzebnie. Wcześniej był faul. Trochę chaosu na boisku w ostatnich minutach.

3
3
2
2
3
28'

Lodi dośrodkował z lewej strony, z ok. 11 metrów z powietrza uderzył Joao Felix, ale wysoko ponad bramką De Gei.

1
1
1
2
3
24'

Przyjezdni wymieniają sporo podań, jednak niewiele z tego wynika. Konkretniejsi starają się być mistrzowie Hiszpanii.

1
2
1
1
1
21'

Utrzymuje się przewaga gości. Jednak gracze Manchesteru United nie potrafią poważniej zagrozić gospodarzom.

3
1
1
1
1
18'

Goście ruszyli do ataku, gracze Atletico muszą być czujni w defensywie.

1
1
15'

Było groźnie, z dystansu kropnął Bruno Fernandes, piłka odbiła się od obrońcy i przeszła obok słupka.

6
2
14'

Mocne dogranie w pole karne, piłkę zdołał wybić Harry Maguire. Atletico szuka drugiego trafienia.

1
1
12'

Pokazał się CR7, ale po chwili Pogba nie zdołał się przedrzeć z piłką w pole karne.

1
11'

Gracze United długo rozgrywają piłkę, ale wszystko dzieje się w okolicach środka pola. Kibice Atletico przeraźliwie gwiżdżą. Nie da się tego wytrzymać. Zatykamy uszy, ale na stadionie to niewiele daje.

9'

Gospodarze świetnie weszli w mecz i szybko przewagę potwierdzili golem. Co na to wszystko dość śnięci na razie goście.

7'

Gol! Strzelił Joao Felix. Asystował mu Renan Lodi. Ależ to była skoordynowana akcja! Lodi perfekcyjnie do Felixa, a ten przepięknym strzałem głową z ośmiu metrów pokonał bramkarza! Piłka odbiła się jeszcze do słupka, ale zatrzymała się w bramce. 1:0!

17
9
2
6
6
5'

Atletico w ataku. Z okolic linii pola karnego uderzył Joao Felix, ale daleko od celu.

2
2
4'

Rzut rożny dla Atletico, po chwili strzał z pola karnego został zablokowany. Po kolejnej ucierpiała głowa Freda. Zawodnik gości jednak pozbierał się z murawy.

3
1
2'

Na razie dość nerwowe pierwsze minuty. Gra toczy się głównie w środku pola.

2
1
1
czas Start meczu
20:04

Mecz poprowadzi Ovidiu Hategan (Rumunia).