Bolesnej lekcji udziela dziś Bayern swojemu rywalowi.

1
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Robert Lewandowski.

Strata Salzburga na własnej połowie. Mueller do Lewandowskiego, ten piętą do wbiegającego w pole karne Sane, który mocnym strzałem przy bliższym słupku strzela siódmego gola dla Bayernu!

84
30
11
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Leroy Sane.

Ale to zagrali. Mueller zaczął akcję i ją zakończył. Dobre podanie na lewą stronę pola karnego do Sane, za chwilę podanie zwrotne do Muellera, a ten strzelił drugiego gola w tym meczu.

Bayern Monachium
63
19
7
3
1
81'

Dziesięć minut do końca. Trudno sobie wyobrazić, by goście mogli coś jeszcze wskórać.

9
4
1
5
7
80'

Mecz jest już pozbawiony większych emocji. Niewiele się dzieje. Bayern nie atakuje już tak huraganowo.

3
2
5
10
9
77'

Kjaergaard był niepilnowany w polu karnym, atakował piłkę na wślizgu, ale zabrakło mu kilkudziesięciu centymetrów. Niewiele brakowało, a drugą asystę zanotowałby Aaronson.

3
1
8
4
4
76'

Upływają kolejne minuty. Bayern non stop w ataku pozycyjnym, ale gospodarze muszą być czujni. Raz już dali się zaskoczyć po kontrataku.

16
7
2
1
73'

Jeszcze jedna akcja Salzburga, ale Sesko przegrał pojedynek biegowy w wracającym Sane. I zamiast stuprocentowej sytuacji nie było nawet strzału.

14
8
3
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maurits Kjaergaard. Asystował mu Brenden Aaronson.

A jednak! Kapitalny kontratak gości. Przebiegł kilkadziesiąt metrów Aaronson, wreszcie podał do Kjaergaarda, a ten potężnie huknął przy bliższym słupku i zaskoczył Neuera.

35
68'

Bez wiary piłkarze gości. Nawet nie próbują pozorować jakiegokolwiek pressingu. Bayern ze spokojem wymienia kolejne podania w środku pola.

18
8
6
1
1
67'
ZMIANA

Red Bull Salzburg. Schodzi: Mohamed Camara. Wchodzi: Samson Tijani.

wchodzi Wchodzi
Samson Tijani #44
schodzi Schodzi
1
1
1
66'
ZMIANA

Bayern Monachium. Schodzi: Niklas Suele. Wchodzi: Tanguy Nianzou.

Tanguy Nianzou #23
2
3
2
1
66'
ZMIANA
4
1
1
1
64'

Lewandowski był już w polu karnym Salzburga, mógł strzelać, ale się zawahał. Wybrał podanie w kierunku Muellera, jednak ten był dobrze kryty i nie dotarła do niego piłka.

3
2
13
8
11
63'

Aaronson upadł w polu karnym po kontakcie z Kimmichem, ale wydaje się, że nie było tam mowy o faulu. Takiego zdania jest arbiter.

8
5
8
4
62'
ZMIANA

Red Bull Salzburg. Schodzi: Karim Adeyemi. Wchodzi: Benjamin Sesko.

Benjamin Sesko #30
3
1
1
61'
ZMIANA

Red Bull Salzburg. Schodzi: Chikwubuike Adamu. Wchodzi: Maurits Kjaergaard.

Chikwubuike Adamu #9
2
2
4
2
61'

Lewandowski strzelił niecelnie z rzutu wolnego z ok. 25 metrów.

3
3
16
6
5
60'
ZMIANA
59'

Mueller nie trafił czysto w piłkę po zagraniu z rzutu rożnego. Pewna interwencja Kohna na linii bramkowej.

1
1
8
3
3
58'

Dobra obrona Piątkowskiego, który zatrzymał w polu karnym szarżującego Comana. Już czekał na piłkę na piątym metrze Lewandowski.l

10
3
5
3
3
57'

Mieli okazję przyjezdni, byli w przewadze liczebnej, ale podanie do Adamu było za mocne. Przeczytał to Neuer i spokojnie interweniował poza własnym polem karnym.

12
1
2
1
54'
GOOOOOOL!!!

No i właśnie! Świetna akcja Bayernu. Kimmich do Sane, ten do Muellera, który obrócił się z piłką w kierunku bramki na szesnastym metrze i mocnym strzałem lewą nogą nie dał szans bramkarzowi!

98
30
8
3
3
52'

Cztery gole przewagi Bayernu w dwumeczu, ale obraz gry się nie zmienia. Gospodarze są w poszukiwaniu kolejnych trafień.

31
17
5
2
49'

Zamknięty na własnej połowie zespół z Salzburga.

35
14
4
48'

Mueller do Lewandowskiego, ten długo składał się do strzału z szesnastego metra, aż wreszcie zablokował go Woeber.

4
12
6
4
15
47'

Miały być cztery zmiany w Salzburgu, ale ostatecznie tylko dwóch nowych zawodników weszło na murawę.