(0:0)
Zakończony
Inter Mediolan
19:53
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów nie było niespodzianki. Liverpool pokonał w Mediolanie Inter 2:0 i jedną nogą jest w ćwierćfinale.
3
1
2
19:53
Mecz poprowadzi Antonio Mateu Lahoz (Hiszpania).
Kto wygra mecz?
Liverpool
Będzie remis
2
3'
Spokojne pierwsze minuty spotkania. Inter nie chce na razie ryzykować.
1
1
1
1
1
5'
Uwidoczniła się przewaga gości. Przed momentem dogranie w pole karne Liverpoolu, ale Martinez nie doszedł do piłki.
8'
Kolejna próba Interu. Ponownie do piłki starał się dojść Martinez. Szukają swojej szansy goście.
10'
Rzut rożny dla Liverpoolu. Jednak dośrodkowanie w pole karne nie sprawiło zagrożenia defensywie gospodarzy.
2
13'
Cały czas czekamy na groźniejsze spięcia, strzały, parady. Za nami niemal kwadrans.
14'
Zagranie do Sancheza, ten jednak na wyraźnym spalonym. Sędzia był czujny i zagwizdał.
2
1
16'
Po dograniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Virgil van Dijk, ale uderzył głową dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.
1
1
19'
Jak na razie szaleństw w meczu nie ma. Liverpool spotkanie ma pod kontrolą, ale Inter stara się napsuć krwi rywalom.
2
22'
Jeden celny strzał, a za nami 1/4 meczu. Liverpool cały czas ma włączony wariant "oszczędzanie baterii".
1
1
1
25'
Z zazdrością patrzymy na Monachium. Dopiero na lotnisku okazało się, że lecimy do Liverpoolu, a nie do Bawarii, gdzie szaleje pan Robert.
3
1
27'
Przerwa w grze. Do końca nie wiadomo co się stało.
7
2
29'
Spotkanie zostało wznowione. Coś podziało się na trybunach.
1
1
31'
Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Matip, piłka trafiła w poprzeczkę!
1
1
32'
A teraz do dogrania doszedł Virgil van Dijk. Gola jednak nie ma.
35'
Liverpool pokazał Interowi, że dysponuje dużą siłą w ataku. Dwie groźne próby gospodarzy trochę zatrzymały zapędy gości.
38'
Hakan Calhanoglu dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkę bez większych problemów wybili obrońcy Liverpoolu.
40'
ŻÓŁTA KARTKA
Żółtą kartkę otrzymał Diogo Jota.
41'
Groźnie z rzutu wolnego dogrywał Hakan Calhanoglu, Alisson zdołała odbić piłkę. Gdyby ktoś dostawił nogę, to bramkarz miałby problem.
1
43'
Coraz bliżej przerwy. W 1. połowie raczej gole nie padną.
1
45'
Sędzia doliczył 5 minut.
45+3'
Gra toczy się w środku pola. Liverpool nie dopuszcza Interu w okolice własnego pola karnego.