1
1
1
89'

Po dograniu z rogu uderzał Virgil van Dijk, piłka odbiła się jeszcze od jednego z graczy gości i tuż obok słupka wyszła na aut.

1
87'

Nic się nie zmienia w meczu. Liverpool cały czas przy piłce, na połowie Interu.

1
1
2
2
2
85'

Żółtą kartkę za faul na Salahu otrzymał Alessandro Bastoni.

83'

Liverpool FC. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Luis Diaz.

82'

Inter w końcu musi zacząć ryzykować. Liverpool nie daje jednak gościom takiej szansy. A do końca coraz mniej czasu.

2
1
79'

Liverpool stara się nie wypuszczać rywala z własnej połowy. Inter w ofensywie trochę bezradny.

2
1
1
76'

Mane do Salaha, a ten w sytuacji sam na sam po raz drugi w meczu trafił w słupek. Tym razem ten z lewej strony bramki!

1
1
72'

Problemy ma Brozović. Jego zejście byłoby sporem osłabieniem dla gości.

1
1
1
1
1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sadio Mane.

2
1
3
68'

Liverpool stara się utrzymywać piłkę na połowie gości. Inter do doprowadzenia do dogrywki potrzebuje jednego gola, ale gra w osłabieniu.

1
1
1
65'

Liverpool FC. Schodzi: Curtis Jones. Wchodzi: Naby Keita.

64'
CZERWONA KARTKA

Na trybunach także asystent Simone Inzaghiego. Dramat Interu.

1
1
5
3
2
63'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alexis Sanchez. Szybko skomplikowali sobie grę goście!

1
1
3
2
1
61'

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Asystował mu Alexis Sanchez. Gospodarze zgubili piłkę przy linii bocznej. Po Sanchez zagrał przed polem karnym do Martineza, a ten huknął w okienko. 0:1!

5
5
1
61'

Sprzed pola karnego uderzył Calhanoglu, wysoko ponad bramką.

60'

Płaski strzał Martineza, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i wyszła na korner metr obok słupka! Gdyby napastnik podawał do partnera, padłby gol.

1
1
1
59'

Kontra Interu. Perisić do Calhanoglu, ale strzał z ok. 15 metrów został zablokowany!

1
58'

Trent Alexander-Arnold przed polem karnym z piłką, starał się zagrywać do Joty, ale zbyt lekko.

55'

Po zmianie stron Liverpool stara się grać szybciej. Inter jednak cały czas jeszcze wierzy w możliwość odrobienia dwubramkowej straty.

52'

Jota starał się uderzać, uprzedził go Handanović. Piłka spadła pod nogi Salaha, a ten strzelał niemal do pustej bramki, ale trafił w słupek!

1
1
2
51'

Dwa dogrania w pole karne Interu, ale za każdym razem obrońcy gości wybijali piłkę.