Kylian Mbappe wyjechał poza boisko, a Paris Saint-Germain wyjeżdża z Champions League.

4
5
7
90+1'

Była jednak szansa na strzelenie gola kontaktowego. Lionel Messi zabrał się za wykonanie rzutu wolnego, ale strzelił nieznacznie za wysoko. Thibaut Courtois to wszystko kontrolował!

21
13
3
2
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
2
4
7
89'

Minimalne pudło zza pola karnego Luki Modricia.

8
6
3
6
4
88'
88'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez za przewinienie taktyczne.

1
4
1
87'

Nie potrafią odpowiedzieć na gole Karima Benzemy przyjezdni. Spanikowali Lionel Messi, Neymar oraz Kylian Mbappe. Pozostało im na powrót do świata żywych kilka minut.

4
18
2
85'

W ostatnich minutach kolejne ataki Królewskich. Płaskie uderzenie Viniciusa Juniora zostało zablokowane. Po chwili Karim Benzema starał się rozegrać atak z Rodrygo Goesem. Rozpaczliwie bronią podopieczni bezradnego Mauricio Pochettino.

6
9
2
84'

Nie ma paryżan. Przypomina się rok 2017 i rewanż w Barcelonie.

12
11
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe za ostre przewinienie.

3
1
83'

Karim Benzema odwrócił wynik 0:1 na 3:1.

8
3
1
82'

Bardzo, bardzo głośno.

4
1
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Achraf Hakimi za faul na skrzydle.

3
81'
80'

Paris Saint-Germain potrzebuje gola do dogrywki.

3
1
1
78'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Dzieje się w Madrycie! Sceny w Hiszpanii. Gigant z Paryża może niebawem wylecieć z Ligi Mistrzów. Niebawem po wznowieniu meczu Real Madryt przeprowadził kolejny atak. Vinicius Junior zmusił Marquinhosa do podania piłki pod nogi Karima Benzemy. Napastnik Królewskich skompletował hat-tricka. 3:1!

Real Madryt
34
28
5
3
76'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Luka Modrić.

Zwrot akcji w walce o ćwierćfinał Ligi Mistrzów! Paris Saint-Germain zmarnowało dwubramkową przewagę. Kapitalny pościg Królewskich. Karim Benzema dostał podanie zza pola karnego od Luki Modricia i z zimną krwią pokonał Gianluigiego Donnarummę.

27
14
2
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Przynajmniej na razie wynik nie sugeruje dogrywki. Real Madryt próbuje i ryzykuje, jednak Paris Saint-Germain pozostaje krok przed gospodarzami.

73'

Vinicius Junior miał możliwość oddania strzału do sieci Paris Saint-Germain. Piłka w polu karnym blisko Brazylijczyka, ale nie przymierzył pod poprzeczkę w bramce wyciągniętego Gianluigiego Donnarummy.

1
71'

Lionel Messi próbuje uspokoić sytuację na stadionie. Rozegranie z wykorzystaniem kapitana reprezentacji Argentyny, a ten umiejętnie prowadzi piłkę w centrum pola.

69'

Ważny impuls dali sobie gospodarze. Przekonali się, że są w stanie strzelić gola Paris Saint-Germain. Teraz Królewscy szukają drugiego trafienia, a piłka raz po raz przecina pole karne strzeżone przez Gianluigiego Donnarummę.

3
1
1
67'
65'

Karim Benzema z golem, a miał już szansę na drugiego.

3
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Donnarumma za protestowanie.

7
1
1
2
1
61'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior.

Gianluigi Donnarumma piromanem! Nudziło się Włochowi i wzniecił pożar. Real Madryt doprowadził do remisu 1:1 w rewanżu i potrzebuje jeszcze jednego gola na doprowadzenie do dogrywki. Człowiek z zapałkami zgubił piłkę we własnym polu karnym, a krótka akcja Królewskich zakończyła się strzałem Karima Benzemy.

17
11
5
3
3
60'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal za faul na rozpędzającym się Kylianie Mbappe.

Real Madryt
1
57'
56'

Znacznie lepiej poszło Davidowi Alabie we własnym polu karnym. Austriak wykonał wślizg w najlepszym momencie i nie pozwolił Kylianowi Mbappe na stoczenie pojedynku z Thibautem Courtoisem.

1
55'

David Alaba znalazł się w polu karnym Paris Saint-Germain. Kopnięta przez niego piłka zaliczyła lądowanie w koszyczku Gianluigiego Donnarummy.

1
54'

Po raz trzeci strzał do bramki Kyliana Mbappe, ale po raz drugi gol nieuznany z powodu spalonego. Niekończąca się historia dla Królewskich.

2
1
1
53'

Bolesny cios piłką przyjął Leandro Paredes.

1
1
50'

Bezpańska piłka została wybita z pola karnego Realu Madryt przez Thibauta Courtoisa. Tym razem nie znalazł się zawodnik lidera Ligue 1 do oddania strzału.

1
48'

Rozegranie podopiecznych Carlo Ancelottiego było za wolne, żeby skoncentrowani goście otworzyli drogę do bramki Gianluigiego Donnarummy.

46'

Pora na drugą połowę meczu. Real Madryt nie ma czasu na kalkulowanie i musi podjąć maksymalne ryzyko. Z kolei Paris Saint-Germain zamierza rozsądnie zarządzać zdobytą przez Kyliana Mbappe zaliczką.