1
3
6
90+3'

Ostatnie sekundy tego spotkania. Barcelona wymienia kolejne podania na połowie przeciwnika.

5
1
1
2
1
90'

Sędziowie dorzucili minimum trzy minuty.

1
2
1
90'

Petagna odnalazł się w polu karnym Barcelony, ale jego uderzenie z ostrego kąta instynktownie broni ter Stegen.

3
3
87'

Gol! Strzelił Matteo Politano.

Fatalna strata Nico Gonzaleza we własnym polu karnym. Dopadł do piłki Politano i pewnym strzałem przy bliższym słupku zaskoczył ter Stegena!

7
3
4
7
16
86'

Krótko rozegrali ten rzut rożny przyjezdni. I wracają do ataku pozycyjnego.

2
1
85'

Dobre podanie Dembele do de Jonga, ale ten nie próbował strzelać, choć miał sporo miejsca w polu karnym. Próba odegrania i piłka wybita poza boisko. Korner.

1
1
1
2
82'

Ostatnie minuty są absolutnie bez historii. Napoli już bez wiary.

3
5
2
1
1
82'

FC Barcelona. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Ricard Puig.

wchodzi Wchodzi
Ricard Puig #6
schodzi Schodzi
1
1
4
81'
77'

Niezbyt dobra pierwsza akcja rezerwowych. Pokazywał się na wolne pole Mertens, ale nie dostał dobrego podania od Ghoulama. Pewna interwencja ter Stegena.

2
1
1
1
4
75'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Nico Gonzalez.

2
1
1
1
1
74'
74'

SSC Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Adam Ounas.

73'
72'

Dośrodkowanie Di Lorenzo, odegranie głową Osimhena na szesnasty metr, skąd Zieliński kopnął wysoko nad poprzeczką.

2
4
1
1
1
71'

Szansa dla Napoli. Insigne zagrał w tempo do Osimhena, który na wślizgu strzelił w kierunku dalszego słupka, jednak nieznacznie się pomylił.

2
1
1
2
3
70'

Adama Traore pobiegł z piłką do linii końcowej, lecz jego dośrodkowanie było bardzo nieudane. Piłka wyleciała za boisko.

2
2
1
1
2
69'

Ładne podanie Zielińskiego do Insigne, nad obrońcami, ale Włoch był na wyraźnym spalonym. Bramka nie została uznana.

1
1
1
1
67'

Kolejne minuty upływają, a obraz gry nie ulega zmianie. Barcelona wyprowadza kolejne kontry, ich nie zadowala taki wynik. Chcą iść po więcej.

6
3
3
64'

Zawodnicy Napoli są kompletnie przybici. Barcelona kontroluje spotkanie, spokojnie rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika.

13
4
2
2
1
62'

FC Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Gavi.

4
4
3
1
2
60'

Momentalnie zapadła grobowa cisza na stadionie w Neapolu. Słychać tylko świętujących kibiców gości.

15
8
4
3
2
59'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Adama Traore.

Nic się nie działo, a tu nagle mamy czwartego gola dla gości! Płaskie podanie w pole karne od Adamy Traore, przepuścił piłkę de Jong, czym wyprowadził w pole całą defensywę Napoli, a Aubameyang pewnym strzałem w okienko podwyższył prowadzenie Barcelony!

57'

Dośrodkowanie Politano w pole karne, ale za plecy Osimhena. W dodatku i tak nic by nie było z tej akcji, bo Politano był na spalonym.

2
1
3
3
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Zieliński. Faul taktyczny. Powalony na murawę wychodzący do kontry Aubameyang.

7
1
1
1
2
54'

Groźna wrzutka Adamy Traore. Wyszła efektowna próba lobu, ale Meret zdołał odbić piłkę. Po chwili strzelał jeszcze z ostrego kąta de Jong, lecz został zablokowany.

4
2
2
2
2
54'

Długie podanie do Osimhena, ale ten nie utrzymał piłki w obrębie boiska. Napoli zmarnowało dobrą okazję do kontry.

3
2
53'

Pedri huknął zza pola karnego, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

3
1
1
3
3
52'

Barcelona będzie teraz wybijać z rytmu Napoli. Goście mają dwubramkową zaliczkę i będą szukać swojej okazji po kontrze.

3
3
1
51'

Świetna kontra Napoli. Zaczął Zieliński i zakończył Zieliński. W międzyczasie Polak dostał dobre podanie w polu karnym, ale jego płaskie odegranie zostało zablokowane. Chyba zabrakło natychmiastowej decyzji o strzale.

1
1
1
1
6
49'

Spokojny początek drugiej połowy. Barcelona rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. Napoli ma problemy, żeby ją odebrać.

7
4
3
2
2
46'
46'

2
45'

Minimum jedna minuta doliczona przez sędziego.

3
2
2
5
4
45'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Jordi Alba.

Nie potrafili wybić piłki gospodarze po rzucie rożnym i zostali za to ukarani. Alba zagrał płasko, opanował futbolówkę Pique i precyzyjnym strzałem od słupka podwyższył prowadzenie Barcelony!

56
34
14
10
15
44'

Mario Rui zablokował strzał Adamy Traore z ostrego kąta. A całą kontrę Barcelony rozpoczął de Jong. Goście mają jeszcze rzut rożny.

1
1
1
41'

Wrzutka Di Lorenzo w pole karne, ale Osimhen miał problemy z opanowaniem piłki, momentalnie doskoczył do niego Araujo i nie pozwolił na oddanie strzału.

3
1
1
2
39'

Barcelona ma ten mecz pod kontrolą, ale jak pokazała sytuacja z 21. minuty, wszystko może się zmienić w mgnieniu oka.

4
5
2
5
5
38'

Nieprawdopodobna jest liczba strat zawodników Napoli na własnej połowie. To napędza Barcelonę.

14
9
5
2
8
37'

Kontra gości. Rozpędził się Adama Traore, ale nie za bardzo miał komu podać w polu karnym. Podjął próbę dryblingu, jednak w ostatniej chwili wrócił Demme i zapobiegł groźnej sytuacji.

2
3
1
3
34'

Składna akcja Barcelony, Aubameyang podał do Ferrana Torresa, który jednak strzelił bardzo lekko z narożnika pola karnego. Meret interweniował bez problemów.

4
7
1
1
4
32'

Kontratak Napoli, przebiegł kilkadziesiąt metrów Insigne, jednak chyba od początku zakodował sobie, że sam będzie kończył akcję. Tak też uczynił, natomiast strzelił wyraźnie obok bramki.

4
2
2
2
31'

Barcelona spokojnie rozgrywała piłkę, aż wreszcie błąd popełnił Araujo. Napoli ruszyło z kontrą, ale odegranie Osimhena do rozpędzonego Insigne było niedokładne i skrzydłowy ekipy gospodarzy nie zdołał dojść do futbolówki.

2
2
29'

Bardzo nieudany strzał z dystansu Ferrana Torresa. Nad bramką.

3
3
3
5
1
28'

Znakomita centra de Jonga z rzutu rożnego. Trącił piłkę Fabian Ruiz, co wykreowało stuprocentową sytuację dla Aubameyanga, jednak Gabończyk główkował obok słupka.

3
3
3
1
27'

Cóż dziś robią w defensywie gospodarze! Kolejne fatalne wyprowadzenie piłki. Przejął futbolówkę Ferran Torres, z łatwością wypracował sobie sytuację na dwudziestym metrze, ale strzelił obok bramki.

1
1
1
2
2
26'

Jasne przesłanie z Neapolu!

8
3
1
2
25'

Strata Napoli na własnej połowie, Busquets zagrał bez patrzenia w stronę Aubameyanga, który źle trafił w piłkę i uderzył nad poprzeczką.

2
1
1
4
2
25'

Świetne dośrodkowanie Adamy Traore, ale Aubameyang w dogodnej sytuacji strzelił obok bramki. Był jeszcze na spalonym napastnik Barcelony.

3
3
2
7
1
24'

Ależ od razu odżyli kibice Napoli. Oni wciąż wierzą, że realny jest awans do 1/8 finału.

4
5
2
3
8
23'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Pewny strzał w lewy róg. Napoli łapie kontakt!

33
13
5
11
34
22'

I jest zmiana decyzji - rzut karny dla Napoli!

29
10
4
7
20
21'

Mamy analizę VAR, bo przewinienie chyba było jednak w obrębie pola karnego.

8
4
3
4
10
21'

Osimhen urwał się defensywie Barcelony i został kopnięty przez wychodzącego ter Stegena! Sędzia odgwizdał faul, ale... podyktował rzut wolny, a nie rzut karny!

1
1
5
3
10
19'

Zniecierpliwieni kibice Napoli. Słychać coraz bardziej intensywne gwizdy z trybun. Ich drużyna jest całkowicie bezradna na boisku.

3
4
3
6
3
17'

I jeszcze jedna próba zza pola karnego, tym razem Aubameyang! Gabończyk nie myślał długo, uderzył z woleja, lecz kopnął nad poprzeczką.

3
1
3
4
5
17'

Mogło być już po zawodach! Świetny płaski strzał z dystansu oddał Dest, po którym piłka przeleciała tuż obok słupka!

14
4
3
8
3
16'

Kolejna akcja Barcelony, tym razem mieliśmy długie podanie w stronę Aubameyanga, ale ten został mądrze przyblokowany przez obrońcę i przejął piłkę ter Stegen.

1
2
1
3
4
13'

Gol! Strzelił Frenkie de Jong. Asystował mu Ferran Torres.

Punktują ich niemiłosiernie! Fantastyczny techniczny strzał z trzydziestu metrów oddał Frenkie de Jong! Zakręcił piłkę idealnie i ta wpadła do bramki w samo okienko! Meret nawet nie drgnął!

43
28
5
5
10
13'

Osimhen podawał do Zielińskiego, ten opanował piłkę w polu karnym, ale został złapany na spalonym.

1
1
5
11'

Po strzelonym golu Barcelona zyskała pewność siebie i już nie pozwala na tak swobodne rozgrywanie akcji gospodarzom, jak w pierwszych minutach.

1
3
2
10'

Teraz szybki atak Napoli, ale dośrodkowanie Insigne było minimalnie zbyt mocne i Elmas nie zdołał zamknąć akcji na dalszym słupku.

1
1
4
3
8'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Adama Traore.

Nieprawdopodobne! Fatalnie wykonali ten rzut rożny gospodarze i Barcelona wyszła z błyskawiczną kontrą. Popędził z piłką Aubameyang, potem Adama Traore wypuścił na czystą pozycję Albę, a ten pewnym strzałem prawą nogą przy bliższym słupku dał prowadzenie zespołowi z Hiszpanii!

52
30
6
10
11
8'

Insigne z rzutu rożnego, ale wykonanie pozostawiało wiele do życzenia.

2
1
1
1
7'

Zaczął akcję Zieliński, rozegrał piłkę na lewe skrzydło, ale dośrodkowanie Mario Ruiego było zbyt mocne. Szczęśliwie Napoli będzie mieć jeszcze rzut rożny.

1
3
1
7'

Na razie Barcelona nie potrafi utrzymać się przy piłce i dość szybko ją traci. Napoli zaczęło z przytupem.

2
3
1
2
3
4'

Płaskie dośrodkowanie Di Lorenzo z prawej flanki, jednak ter Stegen był przy piłce szybciej niż Osimhen. Dobrze czytał grę bramkarz gości.

2
2
2
3'

Napoli próbuje rozgrywać akcje podaniami po ziemi, ale Barcelona podchodzi wysokim pressingiem. Intensywne te pierwsze minuty.