(0:1)
Zakończony
Szwajcaria
komentarz

Niespodzianka w Saragossie. Jednak wygrana Szwajcarów była jak najbardziej zasłużona.

1
1
1
90+2'

Płaski strzał z pola karnego Solera, piłkę na raty złapał Sommer.

1
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut. Hiszpanie w ataku!

84'

Williams do Llorente, ten dogrywał jednak zza linii końcowej. Piłka dla Helwetów.

1
81'

To już końcowe dziesięć minut gry. Postawa Szwajcarów może imponować. Helweci pewnie rozbijają chaotyczne próby gospodarzy.

79'
wchodzi Wchodzi
Michel Aebischer #14
schodzi Schodzi
76'

Groźny strzał z dystansu Llorente, Sommer zdołał sparować piłkę.

75'

Yeremi uderzyl z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

74'

Coraz mniej czasu mają Hiszpanie. Gospodarze nie potrafią zagrozić Szwajcarom.

71'

Borja Iglesias zagrywał wzdłuż pola bramkowego, nie miał jednak kto wbić piłki do bramki Helwetów.

70'
68'
Dan Ndoye #16
1
68'

Steffen chciał odgrywać do bramkarza i omal nie skierował piłki do własnej bramki. Sporo szczęścia mieli Szwajcarzy.

67'

Hiszpanie przyspieszyli grę, zbliżyli się w okolice pola karnego. Cały czas jednak gospodarze bez okazji dającej remis.

63'
63'
Nico Williams #20
63'

Vargas uderzał głową. Błąd popełnił Simon, jednak Szwajcar nie był w stanie wbić piłki do siatki.

62'

Z pola karnego płakso uderzył Asensio, piłkę pewnie złapał bramkarz.

61'

Hiszpanie ponownie zaatakowali, jednak Szwajcarzy zagęścili środek pola i nie pozwalają rywalom na zbyt wiele we własnym polu karnym.

58'

Gol! Strzelił Breel Embolo. Asystował mu Manuel Akanji. Po dograniu z rzutu rożnego zgrywał Akanji, a Embolo wpakował piłkę do bramki. 1:2!

3
2
1
1
57'

Shaqiri w sytuacji sam na sam w słupek. Poprawka z sześciu metrów przeleciała obok słupka. Na szczęście dla honoru Szwajcara, wcześniej był na spalonym.

55'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Marco Asensio. Hiszpania zadała cios! Asensio w polu karnym do Alby, a ten mając dość sporo czasu i miejsca uderzył pod poprzeczkę na 1:1!

2
1
1
3
3
54'

Hiszpanie cały czas starają się atakować, ale wciąż nie potrafią poważniej zagrozić Szwajcarom. A minuty bezlitośnie płyną.

51'

Zagranie w pole karne do Asensio, ten jednak prawą nogą zagrał zbyt słabo i piłkę przejęli obrońcy gości.